Nuotraukos įvairių rūšių kirminai

Nepaisant to, pasiekti šiuolaikinės civilizacijos apskritai ir medicinos visų pirma, klausimas, kokių rūšių būna kirminai ir kaip jie paveikia žmogaus organizmą, ir toliau lieka svarbus. Yra keletas rūšių šiltnamio reiškinį, kuriuos galite apsvarstyti foto su aprašymu. Įvairūs kirminai gali būti ne vienodai laipsnis pavojų žmogui, tačiau bet kuriuo atveju spręsti smūgis " imuninę sistemą ir gali sukelti vystymosi kitų negalavimų.

Žmogaus organizme parazitai 2 tipo kirminai: apvalus (nematodų) ir butas (juostinės ir flukes).

kirminai foto

Apvalios kirmėlės

Viena iš pagrindinių savybių nematodų yra jų avarinis ištvermės. Jie gali išgyventi net po 5 metų buvimo formalino. Be kitų funkcijų turas kirminų reikia išskirti:

 • sparti ir primityvus gyvavimo ciklas;
 • paprasta sistema virškinimą, kurią sudaro tiesioginis vamzdis nuo burnos iki analinis angos;
 • greitas atgaminti;
 • mobilumas, intensyvus judėjimas pagal institucijos šeimininką.

Labiausiai paplitusi ir pavojinga rūšių turas kirminų apima: pinworms, roundworm, vlasoglavy, Trichinella, Giardia.

Pinworms

Pinworms – kirminai, kaip taisyklė, baltos spalvos. Vyrai – visai jų mažos, ne daugiau kaip 5 mm, o ilgis Brandžios patelės viršija 1 žr. foto pinworms primena lazdos su aštriais galais. Simptomai elektros pasireiškia praėjus 5-6 valandoms po jų patekimo į organizmą. Moteriška stabdo kiaušinius į raukšlės išangę, po to neperseniausiai širdys slaptas aukštyn žarnyne.

Jei pinworms sužavėjo organizmas, atsiranda šie požymiai – niežulys užpakalinės nutiestos, sutrikimai, žarnyno, dirglumas, pykinimas. Paprastai duomenų vaizdu kirminai kenčia maži vaikai, kurie linkę traukti daiktus į burną ir nepakankamai laikosi taisyklių, asmens higienos.

Roundworm

Skirtingai nuo pinworms roundworm turi dideli dydžiai nuo 15 iki 40 rasite Kiaušiniai su lervos patenka į sistemą, virškinimą, kur toliau parazitas iki galutinio brendimo. Gyvena roundworm maždaug metus. Kai užkrėstų žmonių kenčia skausmas pilvo skausmas, pykinimas, vemti, padidinta nuovargis, alergija reakcijų.

Svarbu! Kiekvienas pacientas gali būti individuali reakcija į užkrėsti šiuo vaizdu kirminai. Laipsnis sunkumas simptomų gali būti mažesnis ar didesnis nuo nepilnametis negalavimų iki rimtų pasireiškimų.

Whipworm

Savo pavadinimą širdys gavo per plonas ir ilgasis sveikasis skaičius, kūno formos plaukai. Dažniausiai nusėda aklas žarnos. Ilgis parazitas nuo 5,5 mm (patelės) iki 4,5 cm (patinų). Savo aštriu priekiniai galu whipworm praduria gleivinė lukštais, žarnyno, valgyti tokiu būdu krauju ir audinys skysčiu. Whipworm turi simptomai pralaimėjimo, kurios yra panašios su apraiškas veiklos kitų parazitų.

Tarp specifinių simptomų, galima išskirti:

 • pojūtis, panašus į apendicitas;
 • plėtros polipai ir cistos vietose buveinių parazitas;
 • opa, skrandžio;
 • traukulių traukuliai.
Trichinella

Trichinella

Kreiptis į round kirminai, kurie parazitai organizmuose yra daug rūšių, kaip namuose, taip ir laukinių gyvūnų (badgers, kuiliai). Pagrindinį kelią infekcijos – addicting maisto žalias mėsos arba gaminių iš užkrėstų mėsos, virti "su krauju".

Tik po kelių dienų reikės ta lerva Trichinella iki pilno brendimo į dvylikapirštės žarnos žarnos. Geras judrumas leidžia parazitai prasiskverbti į įvairius organus, kartu su smūgio kraujo. Sunkiais atvejais trichineliozės suteikia komplikacija prie kvėpavimo takus, centrinę nervų ir širdies-kraujagyslių sistemos. Nesant gydymo infekcija gali sukelti net mirtimi.

Giardia

Dydis šių kenkėjiškų kirminų yra toks mažas, kad laikyti juos galima tik mikroskopu. Tačiau, žala organizmui, ypač vaiko, jie padaryti didžiulį. Naudojant flagella ant kūno parazitas lazdos prie gleivinė apvalkalo, žarnyno, pasirinkus kai kurių maistinių medžiagų.

Giardia labai gyvybinga ir gali būti įjungti bet kuriuo metu per metus. Jie gali būti:

 • į neapdoroti, žalio vandens;
 • ant nešvarių rankų, unwashed turi mažai daržovių, randamas vaisiuose;
 • žemės, smėlio;
 • į žaislai, patiekalas, namų apyvokos daiktų.

Vienas iš specifinių požymių lambliozė yra yra rožinės spalvos-raudonas bėrimas ant odos, pridėtas teisybę, o taip pat stiprus ilgalaikis viduriavimas su fetid kvapo.

Butas kirminų

Ši rūšis šiltnamio reiškinį turi smailas kūno formos lapo ar juostos. Skirtingai nuo apvalių, butas kirminų turi savybių, ir vyrų ir moterų lyties. Iš visų sistemų, jog iš šių šiltnamio reiškinį reikėtų skirti virškinimo ir šalinimo. Prie parazitai žmogaus šių priklauso flukes ir juostiniai kirminai. Organizme žmonių, butas kirminų įtvirtina prie sienos organų arba tinklą, naudojant siurbimo taures.

Kepenys Dens

Parazitas plokščia forma, pasiekti 5 cm ilgio. Savo pavadinimą gavo dėl įprastos vietos kepenyse. Gali taip pat gyventi į tulžies burbulas ir kasos sandariklis per savo dviejų atžalų: per burną ir pilvo. Ciklo pradžios plėtros helminth išmatos, užkrėstus jo kiaušiniai, įsiskverbia į dirvą ir vandenį. Tada per tarpinės šeimininką, moliuskas, kiaušiniai perkeliamos į organizmą žuvų, kur neperseniausiai lervos įtvirtina savo kūną. Vartojimas užkrėstos žuvys į maistą kelia pavojinga liga opisthorchiasis.

Užsikrėsti tokiu vaizdu kirminai galima, valgyti maisto nepakanka perdirbti mėsa karšiai, karpis, kuojos, minnow, karpis ir kitų žuvų. Kiti simptomų skirti:

 • padidinti kūno temperatūrą;
 • liguisti pojūčiai, į raumenis;
 • tulžies dieglius;
 • aštrūs skausmai dešiniajame šono;
 • pažeidimas apetitą.

Svarbu! Diagnostika elektros a Fluke dažnai būna sudėtinga. Kai einate opisthorchiasisа į lėtinis formą simptomai primena tokių ligų, kaip gastritas ir pankreatitas.

uparty kaspinuočių

Uparty, ir kiaulienos kaspinuočių

Šių dviejų rūšių parazitinės juostiniai kirminai turi įvairių tarpinių šeimininkų, o štai nuolatinis vieta viešnagės pas abu yra žmogus. Uparty kaspinuočių – didžiausias iš visų nekviestas svečių žmogaus organizmo. Jo ilgis siekia 10 pm

Kiaulienos kaspinuočių lengviau išvaryti iš kūno, bet jis kelia didesnį pavojų, nes gali migruoti ne tik žarnyne, bet ir smegenų, kepenų ir net akyse žmogaus. Iš pradžių liga teka beveik besimptomis, bet ir toliau demonstruoja save:

 • silpnumas, nemiga, galvos skausmas;
 • rėmuo, pykinimas;
 • skausmas į skrandžio;
 • produkcija su išmatos segmentai bulių kaspinuočių;
 • sharp skirtumai: nuo glodni iki aukščiausios apetitą;
 • anemija.

Echinococcus

Ši rūšis gyvena šiltnamio reiškinį organizmuose šuo, lapė, vilkų, kartais katės. Išvaizda ir būdas tvirtinimo organizme gyvų būtybių yra tokios pačios, kaip ir kitų rūšių butas kirminų. Tarp žmonių, į rizikos grupę patenka tie, kurie dirba su gyvūnais (medžiotojai, piemenys). Simptomai echinokokozė primena kepenų liga. Be pažeidimų kėdės ir bendro negalavimų skiriamąjį ženklas yra icteric kontrastiniu odos apima.

Gydymas

Nepaisant sunkios ištekėti baterijų elektrolitas ligų, kurias sukelia helminthми, yra nemažai efektyvių narkotikų priemonių, kad būtų pašalinti žmogaus organizmą nuo visų rūšių kirminai. Pagrindinis bruožas tablečių nuo kirminai yra jų padidinta toksiškumą, todėl pasirinkimas turi atsižvelgti į laipsnio infekcijos, amžius žmogaus, susijusios ligos ir bendrą saugumą preparato. Panagrinėkime labiausiai efektyvus ir saugus tabletes, kurios padeda išvalyti organizmą nuo kirminas infestacijos.

Svarbu! Autonominių pasirinkimas tablečių nuo kirminai, be konsultacijų gydytojo, neteisingas! Viršija leistinas dozė gali pakenkti organizmui ne mažiau žalos, nei infekcija kirminai!

Kai kurie vaistai gali priimti ir kaip prevencinės priemonės. Profilaktika reikalinga, jei infekcija kirminai atskleista, vienam iš šeimos narių arba jei turite augintiniai. Didelę reikšmę turėtų būti švarus rankas, ypač iš mažų vaikų, reguliariai valymo paslaugos, patalpos, atitikties visų taisyklių saugiam maisto ruošimui.