Ką daryti norint atsikratyti parazitų organizme?

Vaistai ir liaudies gynimo priemonės parazitų pašalinimui organizme namuose

Helmintai yra ne tik nemaloni organizmo kaimynystė, bet ir rimta grėsmė sveikatai. Mes jums pasakysime, kaip jie yra pavojingi ir kaip jų atsikratyti.

Helmintai yra ne tik nemaloni organizmo kaimynystė, bet ir rimta grėsmė sveikatai.Jų galite atsikratyti vaistais ir keletu seniai žinomų liaudies vaistų. Pakanka valymo būdų, tačiau bet kuriuo atveju būtina kreiptis į gydytoją.

Kur gyvena parazitai?

Žmonių organizmuose yra iki 250 įvairių parazitų rūšių. Dažniausiai iš jų yra apvaliosios, pinworms, Trichinella, kaspinuočiai, kaspinuočiai.Dauguma patenka į vidų su maistu: blogai paruošta mėsa, pusiau virta žuvis, neplauti vaisiai ir daržovės.

Dėmesio! Suaugę parazitai dažniausiai gyvena žarnyne, o lervos - vidaus organuose.

Judėdami kūnu helmintai ir jų lervos gali patekti į širdį, kepenis, inkstus ir plaučius.

Helminto infekcijos simptomai yra:

 • nuovargis ir bendras silpnumas;
 • dažni galvos skausmai;
 • raumenų skausmas;
 • knarkimas miegant su girgždančiais dantimis;
 • depresija, disbalansas;
 • sumažėjęs imunitetas;
 • dažnas alkio jausmas;
 • gausus seilėtekis.

Norint pagaliau įsitikinti jų buvimu, pakanka atiduoti išmatas analizei. Tada galite naudoti vieną iš būdų, kaip išvalyti parazitų kūną.

virškinimo problemos su parazitais

Parengiamasis procesas

Jei asmuo yra įsitikinęs, kad turi helmintų, pirmiausia turite atlikti šias procedūras:

 • per 10 dienų iš raciono išskirkite riebius, saldžius ir sūrus;
 • išgerti bent du litrus vandens per dieną;
 • pašalinti vidurių užkietėjimą, galite vartoti lengvą vidurius.

Po to galite pasirinkti konkretų kirminų gydymo metodą.

Vaistinis valymas

Gydytojas, nustatęs parazitų tipą ir infekcijos sudėtingumą, gali skirti farmacinius preparatus. Jie turi būti naudojami griežtai laikantis instrukcijų.

Dėmesio! Neverta savarankiškai skirti vaistų sau, nes kiekvienos rūšies tabletės turi skirtingas kontraindikacijas ir šalutinį poveikį.

Liaudies gynimo priemonės

Namuose yra platus tradicinės medicinos asortimentas, kuris padės išvalyti nekviestų svečių kūną. Tinkamą galite pasirinkti individualiai, atsižvelgdami į organizmo savybes.

Česnakai

česnakas nuo parazitų organizme

Vienas iš populiariausių liaudies vaistų. Be helmintų, jis naikina mikrobus, virusus, grybus. Mažomis dozėmis jis naudojamas antiparazitiniam vaikų gydymui.

Receptai:

 1. Česnako klizmos su vandeniu. Česnako galva susmulkinama, užpilama nevirintu vandeniu ir reikalaujama. Tada gautas tirpalas filtruojamas. Klizmas reikia daryti prieš miegą, per savaitę.
 2. Česnakai su konjaku. Jums reikia paimti 400 gramų česnako ir užpilti litru kokybiško konjako. Reikalaukite 3 savaičių ir gerkite kartą per dieną tuščiu skrandžiu. Tinktūra truks 2 mėnesius. Tai yra pilnas valymo kursas.

Soda

Kitas kovos su helmintais lyderis.Būtina padaryti klizmą, naudojant 800 ml vandens ir 20 g soda.Taip pat ten reikia pridėti šaukštelį druskos. Šildykite tirpalą iki patogios 42 laipsnių temperatūros ir pusvalandžiui įpurškite jį į žarnas. Procedūrą turite atlikti kas antrą dieną. Kursas yra 10 dienų.

Natūralūs viduriai

Yra keletas maisto produktų, kurie veikia vidurius ir padeda išvalyti kūną. Jie apima:

 1. Kefyras. Tai teigiamai veikia žarnyno būklę. Norint išgauti efektą, pakanka išgerti dvi stiklines. Per dieną galima sunaudoti iki litro produkto.
 2. Ricinos aliejus. Galite naudoti ne ilgiau kaip tris dienas iš eilės. Geriausia naudoti naktį, kad žarnynas normalizuotų darbą iki ryto. Bet kokiu atveju laisvo laiko turėtų būti iki 5 valandų. Optimaliausia jį įsigyti kapsulėmis.

Naudojamos ir rūgščios sultys, pavyzdžiui, obuolys, rūtos, spanguolės. Ekspertai rekomenduoja valyti du kartus per metus ir vengti pavojingo maisto.