Veiksmingi metodai valant organizmą nuo parazitų namuose

Mes retai manau, kad, kuris skaičius parazitų gyvena mūsų organizme – yra daug video internete, kur visa tai galima pamatyti savo akimis.

Parazitai

Pirmoje vietoje, žinoma, kirminai (kirminai), apie buvimo kuriose mes galime net neįtaria, kol helminthiasis ne pereis į labiau sunkų etapą, o pažeidus darbe virškinimo trakto ir kitų organų, nepatogu nerimo ir blogos savijautos į pensiją į bet ką, įskaitant ekologija.

Kodėl ir kada daryti valyti organizmą nuo parazitų

Per ilgus metus mūsų organizme kaupiasi svoris toksinai ir toksinų; svoris toksinų išsiskiria procesas, jog parazitų ir lėtai nuodai jo.

Daugelis nemėgsta kreiptis pas pateikia gydytojams ir net nežinant apie atsiradusį kirminai, nori atlikti valyti patys.

Tačiau organizmo valymas nuo parazitų namuose – renginys ne tik labai svarbus, bet ir reikia tam tikrų žinių.

Prie parazitai, kartu su kirminai, apie kuriuos žino visi, taip pat apima įvairių grybai, virusai, pirmuonys ir kt, kurių skaičius yra skaičiuojama dešimtimis ir šimtais.

Taip ir kirminai nebūtinai paplitusių į Virškinimo trakto, vieta lokalizacijos keletą jų rūšių gali tapti bet kokio organo, iki pat širdies ir smegenų.

Jų pragyvenimo šaltiniai žmogaus organizme ne tik nesuteikia jo dalį maistingųjų medžiagų, gautus su maistu, bet ir yra priežastis, dėl jos apsinuodijimo toksinai, skirta parazitais.

Apie buvimą parazitų, ypač kirminai, gali nurodyti kitą simptomai:

 • disfunkcija Virškinimo trakto, pridėtas skausmas pilvo skausmas, pykinimas, kartais vidurių užkietėjimas ir/arba viduriavimas;
 • drastiškas pokytis, kūno svorio (dažniausiai per pusę sumažinti, tačiau kartais gali būti parodytas klaidos antsvorio), kai padidėjo arba, atvirkščiai, sumažintas apetitas;
 • jausmas, nuolatinis nuovargis, silpnumas, mieguistumas ir tokiu atveju nemiga;
 • dažni galvos skausmai;
 • pažeidimo darbą, kepenų ir tulžies pūslės;
 • lašas lygio hemoglobino kraujyje iki anemija;
 • alergijos pasireiškimo, kurių anksčiau nebuvo minėta, dažniau kaip odos kai rūšiuoti;
 • sumažinti imuninės apsaugos.
Diagnostika

Tačiau, kaip jau buvo minėta, rūšių šiltnamio reiškinį neįtikėtinai daug, ir norint efektyviai gydyti reikia išsiaiškinti, kokios būtent juos dėl parazitas organizme.

Be laboratorinių analizių tai neįmanoma, taip ir jie ne visada iš pirmo karto suteikia patikima rezultatas, todėl, prieš pradėti organizmo išsivalymą, labai rekomenduojama išlaikyti reikiamą testai, po keletą kartų.

Nereikia pamiršti, kad pavojingiausi helminthiasisов būdinga besimptomis ištekėti baterijų elektrolitas, ir tik jas laiku diagnozuoti dažnai gali užkirsti kelią buvo mirtinas mirtis.

Bet net jei helminthiasis ir ne gresia tokių mirtinas ritmo, jis sugeba visiškai nuodų gyvenimą, o tai reiškia, nuo jo reikia atsikratyti visais tinkamais būdais, narkotikų arba liaudies priemonėmis namų sąlygomis.

Nuo ko pradėti? Pirma, nuo kreipimosi į gydytoją ir pristatymo paskirta jiems analizių. Antra, gaminti valyti reikia ne tik iš kūno, bet ir aplinkinių jo erdvę, taip kaip kiaušinius šiltnamio reiškinį gali susieti jį su dulkėtoje kilimų, grindų dangoms, lova užvalkalai, paviršiaus baldų ir t. t. ir ilgai išlaiko gyvybingumą namuose.

Taip pat reikia:

 • ypač atidžiai laikytis atsargumo priemonių, asmens higienos;
 • atskleisti tokie produktai, kaip mėsa ir žuvis pakankamai šilumos gamybos, perdirbimo, o daržovės ir vaisiai, kaip reikia plauti.

Tai, žinoma, toli gražu ne visų priemonių, siekiant užkirsti helminthiasisов, bet net ir jie padės sumažinti riziką pakartotinai mokesčiai.

Metodai organizmo valymo

Vargu ar kas nors galėtų pasakyti, kokia geriausia valymas, ypač namuose.

Narkotikų priemonės veikia greičiau, daugelis jų paprastai priimami vieną kartą, paprastai su pakartojimas priimti per dvi savaites, tačiau nepamirškite apie jų kontraindikacijos ir šalutinių veiksmus.

Gydymas liaudies priemonėmis, kaip taisyklė, vyksta kursą, nuo vienos iki kelių savaičių, bet jis daugiau švelnus.

Prieš pasirenkant būdas valyti organizmą nuo parazitų namų sąlygomis, rekomenduojame susipažinti su receptas, schema, leidžianti priimti, galimomis kontraindikacijos ir pasirinkti tą, kuris bus labiausiai veiksmingas prieš tam tikrą rūšių helminthiasisа, kuris diagnozuotų pas jus ar jūsų artimuosius.

Klizma

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios priemonės nėra tinkamos vaikams, be to, reikia išsiaiškinti tikslią dozę ir schemą priimti ir negali jų keisti.

Jei rasti individuali netolerancija bet kokios priemonės, gydymą reikia nutraukti ir pasirinkti kitą.

Puikūs atsiliepimai apie organizmo valymui nuo parazitų pagal Semenova. Būdamas kandidatas biologinių mokslų, Viltis Semenova laikomas ir liaudies gydytojas, nes iki subtilybių ištyrė ypatybės natūralių produktų, augalų, žolės ir kt., naudojamų liaudies medicina šiais tikslais.

Jų pagrindu jis parengė savo išsamią techniką valant organizmą nuo parazitų, kuri kelis aspektus, įskaitant tinkamą mitybą, atsikratyti toksinai ir atėmimo parazitų palanki jų maitinant aplinka, kurią sukuria saldumynus, pyragus ir kitus maisto produktus.

Kad išgryninimas tapo veiksminga, geriausia eiti į vegetaras režimas maitinimo pakankamai daug skysčių (ne mažiau kaip 2 l vandens per dieną).

Kai tiksliai diagnozuotų rūšis helminthiasisа, programą teks pakartoti per laiko tarpą, kuris priklauso nuo produkto gyvavimo ciklo konkretaus parazitas.

Pats jis, kaip taisyklė, žūsta, bet organizme gali išlikti jo lervas ir kiaušinius, kurie gali kalama į subrendusios.

Taigi, kursą reikia kartoti kelis kartus intervalais 18-20 dienų: pvz., kai pinworm – du kartus, o kai ascaride ir vlasoglavah – keturi.

Narkotikų priemonės

Į šiuo metu yra daug narkotikų priemonės nuo parazitų: kai kurios iš jų yra veiksmingos prieš atskirų rūšių šiltnamio reiškinį, pavyzdžiui, arba vielai, arba juostiniai kirminai, nors flukes, kiti turi platų veiksmus.

Tačiau reikia suprasti, kad poveikio efektyvumas neišvengiamai sukelia neigiamą poveikį organizmui, nes toksiškumą narkotikų priemonių, kaip jiems daugiau ar mažiau.

Todėl, siekiant sumažinti poveikį, kaip nuo helminthiasisа, taip ir narkotikų vaistų, gydymas paprastai atliekamas kompleksas, į tris etapus: parengiamieji, palyginti anti-helminthic ir atitaisymo.

Visapusiška terapija sudaro priemonės, siekiant užkirsti kelią apsinuodijimas nuo masinės mirties parazitų; jie taip pat padeda įveikti neigiamas pasekmes parazitų poveikio į organizmą.

Populiarios liaudies priemonės

Skirtas valyti organizmą nuo parazitų namų sąlygomis taikomas įvairių liaudies priemonėmis, daugiausia produktų ir žolės, turinčios deginimas, kartūs ir aštriu skonio, tai yra būtent todėl, kad visiškai perkelia kirminai. Į šį ir pagrįsti jų valymas efektą.

Česnakas.

Česnakas
 • Norėdami klizma praleisti keletą gvazdikėliai sudėtis yra per spauda, supilkite stiklas šilto vandens, per naktį reikalauti, o ryte nutekėjimo ir padaryti klizma. Kartoti per 5 dienas.
 • Pagal 0,25 puodelio trinti fuck ir kapotos sudėtis yra sumaišykite, įpilkite 1 l vandens, primygtinai reikalauti per 10 dienų. Vartoti per pusę valandos iki valgio po 1 str. nurodo ml x 3 r. dieną.
 • 12 lašų švieži sulčių sudėtis yra liofilizuotą 200 ml šiltas pieno ir vartoti po pusę valandos iki valgio 3 r. dieną. Kursas – 7 dienos.
 • Švarus gabalas sudėtis yra įterpti į naktį analinis skylę, ryte pašalinti.

Ant žolės (kiečių, tansy, gvazdikų ir tt).

 • Sumaišykite džiovintos kapotos žolės: kiečių (30 g), gvazdikėliai (50 g) ir tansy (100 g). Vartoti per pusę valandos iki valgio pagal schemą: 1 dieną 1 kartą 1 val. ld, 2-ąją dieną – du kartus po 1 val l., su 3-ios dienos ir toliau – tris kartus per dieną po 1 val. l. su skaidrės.
 • 2 str. nurodo l. sausų gėlių tansy supilkite kietas verdančio vandens (1 l), primygtinai reikalauti, nutekėjimo ir priimti prieš valgį po 0,5 str. nurodo x 3 r. dieną.

Soda.

30 g maistinė soda supilkite 800 ml vandens ir visiškai ištirpinti. Iš pradžių padaryti valymas klizma 2 l įprasto vandens, tada įvesti soda misinys, ir bandyti užvesti tuštinimosi bent pusvalandį.

Po tuštinimosi vėl pakartoti valymas klizma paprastu vandeniu. Kartoti procedūrą per dieną 7-8 kartus.

Su brendžio ir ricinos aliejus.

Sumaišykite 50 ml brendžio ir ricinos aliejus (pavienis priėmimas), per 2-3 dienas gerti ryte esant tuščiam skrandžiui. Siekiant išvengti dehidratacijos, rekomenduojame gerti daugiau vandens.

Valymas, kepenų alyvuogių aliejumi ir citrina sultys.

Paruošti 200 ml alyvuogių aliejaus (pustyti) ir 200 ml sulčių, suspaudus iš ripe, citrinos. Prieš miegą padėkite ant kepenų šilčiau ir kas 15 min., gerti po gerklė aliejaus ir sulčių. Ryte kartu su išmatos išeis sustingęs tulžies ir daug kitų kenksmingų medžiagų.

(Dėmesio! Šiuo metu yra siūlomi narkotikų preparatai daugiau minkšto veiksmus.)

Brendis

Kontraindikacijos

Organizmo išsivalymą nuo parazitų, tegul ir namų sąlygomis, bet kokiu atveju taps jam streso, tuo labiau, kad didės pažymėti toksinų šalinimą iš žiniasklaidos mirties šiltnamio reiškinį.

Todėl kontraindikacijos jos yra gana daug:

 • nėštumas ir žindymo laikotarpis;
 • prieinamumas lėtinės ligos virškinimo, širdies ir kraujagyslių, šlapimo ir endokrininės ir sistemas;
 • Onkologijos;
 • laikinai kontraindikacija – gripas ir SAR.

Net jeigu jūs kenčiate šiomis ligomis, būtina pasitarti su gydytoju, ar jums atlikti organizmo išsivalymą liaudies priemonėmis.