Rūšių šiltnamio reiškinį asmuo: pirmieji požymiai, kai juos pajutote

Kasdien kirminai užsikrėsti suaugusiems ir vaikams nuo to galima apsisaugoti, bet išeina ne visada. Todėl, norint aiškiai suvokti, kas pas mus išauginti, reikia žinoti jų rūšys. Juk tik teisingai nustatę helminth, galite ją nugalėti.

Šiame straipsnyje Jūs sužinosite: kokios žmogaus kirminai yra, kur galima jų pasiimti, būdingi požymiai invazija. Saugokite savo sveikatą ir atminkite, kad ji pas Jus vieną.

rūšių kirminai

Žmogaus kirminai — klasifikacija

Kirminai (kirminai) – didžiulis klasė parazitinės kirminų, kurie gyvena organizme, žmonių, gyvūnų ir augalų. Kirminai, parazitinės kirminų, valgyti vidinių išteklių organizmo "šeimininko" ne tik susilpnina pats organizmas, bet dar ir prisideda prie vystymosi kitų susijusių ligų.

Keista, bet beveik kas antras žmogus – laikmena viena iš rūšių šiltnamio reiškinį ir net įtaria apie tai, kol manifestas komplikacijos ar ne bus atliktas papildomas tyrimas. Priklausomai nuo klimato zonos, teritorijose, įvairių žemynų gyvena skirtingi kirminai.

Taip pat kirminai skirstomi pagal būdą, perdavimo iš organizmo į jūsų organizmui:

 • bio kirminai – perduodami nuo gyvūnų;
 • užkrečiama – perkeliami iš sergančiojo žmogaus;
 • geo kirminai – lervos saugomi dirvožemio.

Patekus lervų į organizmą, jie perkelti pagal jūsų organizmui su smūgio kraujo ir atsiskaityti į organus. Dažniausiai kirminai atsiskaityti skirtingų departamentų žarnyno. Klasifikacija pagal pageidaujamą atsiskaitymas parazitų:

 1. Permatomas kirminai – atsiskaityti į tuščiaviduriai organai.
 2. Audinys – atsiranda audiniuose.
 3. Kiti – gali gyventi ir tuščiaviduriai organai, ir storesni audiniai.

Gamtoje yra apie 250 rūšių šiltnamio reiškinį. Kiekvienam iš jų reikia tam tikrų sąlygų jų egzistavimo ir kūrimo. Kirminai skiriasi tarpusavyje matmenimis, forma ir kitomis skiriamuoju požymių.

Klasifikacija šių parazitų dar ne iki galo suformuota ir patvirtinta mokslininkų.

Atskyrimas kirminai pagal teritorinės funkcija taip pat yra vieta būti. Šis faktas sudėtinga klasifikaciją, parazitai. Šalyse vidutinių platumose su vidutinis klimatas sąlygas galite skaičius daugiau nei 20 rūšių šiltnamio reiškinį, kurie sąlygiškai skirstomi į tris grupes priklausomai nuo išvaizdos ir formos:

 • Apvalus (nematodų);
 • Juostinės (cestodes);
 • Butas (trematodes).

Nematodų ir trematodes daugiau bendro pobūdžio, negu juostos parazitų. Žmogaus organizmas – tobula aplinka perėti ir augimo pinworms ir Ascaris. Taip pat dažnai pasitaiko ir Trichinella. Prie in cestodes priklauso bulių, kiauliena, žiurkė apni, platus kaspinuočių.

Rūšių šiltnamio reiškinį asmuo — apvalios kirmėlės (nematodų)

Kitas pavadinimas šių kirminų – nematodų. Ši rūšis šiltnamio reiškinį yra laikomas labiausiai paplitusi. Jie pasižymi apvalaus kūno formos, kai skersai supjaustyti. Kūno ilgį skirtingų rūšių kirminai gali labai skirtis – nuo 5 mm iki 40 žr.

rūšių kirminai organizme

Gyvenimo, jie paprastai pasirinkti žarnyne, bet pakankamai lengvai migruoja iš šeimininko kūno ir gali gyventi į kitus organus.

Plačiai nematodų paaiškinama tuo, kad užkrėsti juos vyksta labai lengvai. Tarpinis šeimininkas nereikia, o jie perduodami iš vieno užkrėsto prie kito. Taip pat invazija gali plėtoti švirkščiamuosius maisto unwashed vaisių arba daržovių. Būtent todėl infekcija šių kirminai būdinga vaikams, nes jie yra linkę laužyti taisykles, higienos.

Pinworms

Pinworms – atstovai turas kirminų, turi round forma, ilgis apie 2 cm. Pasitaiko kaip suaugusiems, taip ir vaikams. Atsiskaityti plonosios žarnos ir vystosi nuo stadijos lervos iki suaugusiųjų asmenys už 2 savaites. Pinworms sukelia liga enterobiasis.

Užkrėsti Enterobius pasireiškia uždegimas žarnyno sienelių, masiškai gydomi virškinimo procesus, toksinus kirminai sukelia vietines kraujavimas. Liga pasireiškia vakaras teisybę užpakalinės nutiestos. Niežulį sukelia patelės, kurias bus galima kiaušinius.

Užsikrėsti Enterobius galite ne tik palaikyti ryšį su bendromis daiktais su užsikrečiama žmogaus, bet ir per daržoves į daržą (kiaušiniai laikomi dirvožemio), tarakonai ir musė — vektoriai kiaušinių kirminai. Kai į enterobiasis moterys parazitai gali sukelti uždegimo lytinių organų. Taip pat uždegimas ir braižymo, todėl Staphylococcus.

Roundworm

Roundworm – apvalios kirmėlės, išauga iki 40 cm ir skersmuo-apie 6 cm. Kiaušiniai Ascaris patekus į gruntą gali ten būti saugoma apie metus, kol patenka į palankias aplinkos kūrimo. Kai ta lerva Ascarisы patenka į organizmą medžiagos ir pradeda vystytis, ji išskiria toksinus, sistemos plaučius, kepenis.

Ta lerva keliauja po visą organizmą ir streikų kraujagysles ir sukelia uždegiminės židiniai. Pateisinama žarnyne ir gyvena dėl jos turinio. Per parą gali atidėti kelis tūkstančius kiaušinių.

Per savo daug dydžio Ascarisы ieško maisto gali perlipti į ortakiai kasos, tulžies ortakiai kepenis, sukelti žarnyno uždegimą, gali išeiti į stemplė ir užblokuoti kvėpavimo takus. Sukelia tokia liga, kaip Ascarisоз.

Rasti Ascarisы organizme galima atpažinti pagal tokiu simptomai:

 1. Pykinimas ir vėmimas, pilvo skausmas.
 2. Nuovargis.
 3. Viduriavimas, raudoni kirminai į Kalė.
 4. Alerginės reakcijos.

Roundworm turi ypatybę wrap it up į painiava, kai tai vyksta trukdo, žarnyno, o kaip pasekmė – peritonitis.

Whipworm

Kitą atstovas apvalios kirmėlės – tai whipworm. Jų ilgis – 5 cm. Skiriasi neįprasta forma – pagrindinė dalis yra plona ir trumpa dalis – platus. Buvimas žmogaus organizme whipwormа gali sukelti trihozefalez.

Buvimas organizme whipwormа sukelia trichocephalosis ir pasireiškia simptomų:

 • pilvo skausmas, mažinti apetitą;
 • viduriavimas keitė vidurių užkietėjimas;
 • kartais priemaiša kraujo Kalė;
 • geležies trūkumas anemija.
Toxocara

Toxocara

Ši openvz apvalios kirmėlės gyvena skrandžio šunų ir su išmatos kiaušiniai patenka į dirvą. Iš išorės parazitų panašus į Ascaris, bet išauga tik iki 15 centimetrų. Visą būvio ciklą šį parazitas eina būtent organizme šunys, todėl sėdame į palankias aplinkai žmogaus, lervos joje žūsta, bet laikas tokiu atveju peiliais.

Stulbinantis raumenys, kepenys, plaučiai, širdis, audinių akis, smegenys, vystosi liga toxocariasis.

Veikla lervų kiekį organizme, pasireiškia tokių simptomų:

 • temperatūros padidėjimas;
 • padidinti limfmazgiai ir kepenų;
 • odos išbėrimas;
 • infiltratai plaučiuose;
 • dusulys, sausas švokštimas, kosulys;
 • pažeidimas psichika ir mėšlungis;
 • kraujo tyrimai rodo, kad buvimas eozinofilų.

Patvirtinti diagnozę galima naudojant grandymo paveikti sklypo odos, kraujo į antikūnai, biopsija kepenų.

Ancylostoma

Šiuo atveju infekcija vyksta per odos arba prarijus lervų. Su krauju jos gali patekti į plaučių ir širdies, bet nori plonas žarnyne. Gyvena jie apie 4 metus, todėl hookworm. Jo simptomai:

 1. Karščiavimas.
 2. Padidėjusi seilėtekis.
 3. Eosinophilia.

Pasireiškimo patologiją atsiranda veikia etape invazija, kai organizme kaupiasi daug šiltnamio reiškinį. Pradinis etapas skiriasi besimptomis bėgant, dėl ko atrasti patologija pavyksta atsitiktinai.

Juostiniai kirminai (cestodes)

Jei mokytis visų veislių pasitaiko asmuo kirminai, tai juostiniai kirminai apima tarp labiausiai pavojingų. Pagrindinė rizika susijusi su matmenimis, kadangi šio tipo parazitų gali pasiekti ilgis 18 pm

Dėl to jų poveikis žmogaus kūnui yra labai prasta. Pilnas ciklas jų gyvenime reikia pakeisti kompiuterio. Tam tikrą jo dalį, juostiniai kirminai dalyje organizme galvijų, iš kurio eina prie žmonių.

Platus kaspinuočių

Platus kaspinuočių siekia 10 metrų ilgio. Naudojant įtrūkimų ant galvos tvirtinama prie paviršiaus, žarnyno. Į žmogaus organizmą patenka su žalios gėlavandenių žuvimis kaip lervos ir visiškai vystosi per mėnesį.

Symptomatically buvimas parazitas organizme pasireiškia taip:

 • beriberi su trūkumas vitamino B12, folio rūgšties;
 • vėmimas, pykinimas, viduriavimas;
 • sutrikimai funkcijų virškinimo trakto;
 • organizmo išsekimas;
 • temperatūros padidėjimas.

Šis parazitas maitinamas per absorbcijos maistinių medžiagų paviršiumi visą savo daug kūno. Vieta tinkama siųsti plataus kaspinuočiųа vystosi nekrozės. Į Kalė atsiranda segmentai (sudėtyje yra kiaušinių) širdys ir jo kiaušinių.

uparty kaspinuočių

Uparty kaspinuočių

Uparty kaspinuočių (pavyzdys) gyvena plonosios žarnos ir iki 7 metrų ilgio. Lervos bulių kaspinuočių užkrėsti žmogų per valgymo maisto nepakanka iš anksto parengtas jautienos. Lervos lengvai pastebėti į mėsoje, nes jų dydis yra apie 5 mm. Sėdame į žmogaus organizmą, ta lerva išauga už 3 mėnesius.

Padauginti naudojant segmentai, kurie yra savimi, iki 150 tūkst. ikrų. Tokių segmentai ant kūno bulių kaspinuočių apie 2 tūkstančius.

Šie segmentai patys išeina naktį iš galinio kamuolio ir taikomos pagal lovoje. Buvimas šio širdys gali sukelti atsparumą ligai jautienos infekcijos kaspinuočių, kuris pasireiškia simptomų:

 1. Organizmo išsekimas.
 2. Sutrikimai, žarnyno.
 3. Apetito praradimas, pykinimas, vėmimas.
 4. Alerginės reakcijos.

Kiaulienos kaspinuočių

Kiaulienos kaspinuočių gali būti supainioti su buliųм, bet dydis jo kuklumo – 2,5 metro. Ir skaičius segmentai šis parazitas taip pat mažiau – maždaug 1 tūkstantis. Galvutė kirminas yra siurbline ir proboscis su kabliukai, kuriais tvirtinamas prie jūros, žarnyno.

Užsikrėsti galima per žalias mėsa ir riebalų. Šis parazitas sukelia ligas taeniasis ir cysticercosis. Simptomai priklauso nuo to, kiek kirminai organizme. Daug parazitų gali sukelti klaipėdoje, žarnyno, kad gydosi tik veiklos keliu.

Ancylostoma

Yra į biobandymas in hookworm. Vieta buveinių – 12-žemiškas žarnos. Ilgis širdys apie 14 milimetrų. Maitinamas per maistingųjų medžiagų, kurios gamina iš žarnyno sieneles.

Parazitas pagal kraujas laivai patenka į kepenis, plaučius, širdį. Užkrėsti ankylostomas, pasireiškia tokių simptomų:

 • burp, pykinimas, rėmuo, vėmimas, viduriavimas;
 • galvos skausmas, galvos svaigimas;
 • kosulys, dusulys, pneumonija, skausmo širdis;
 • greitas nuovargis, kartotinių dozių nuovargis.

Hookworm sukelia komplikacijų: hepatitas, opa 12-žemiškas žarnos, bronchitas, laryngitis, endokarditas. Patikrinti diagnozė naudodami analizių kraujo, fluoroskopijos, x-ray.

Paprasčiausias organizmai

Paprasčiausias vadinami dėl to, kad jie vienaląsčių. Bet tai nereiškia, kad jų buvimas kūno neturėtų sukelti baimės. Jei šių rūšių parazitų gali atsirasti ne mažiau nei sunki liga, nei kitais atvejais.

Giardia

Jų pavojus susijęs su tuo, kad kai yra organizme trūksta patologiniai apraiškas. Žmonės užsikrėsti šiomis mikroorganizmai, ryti cistos Giardia. Tai gali įvykti, kai maudymosi atvirose vandenis. Atgaminti jų vyksta dalijant ląstelių kitą pusę.

Iš skrandžio šie parazitai paskelbtas visame organizmui kartu su krauju, pataikyti pačias įvairiausias institucijas.

Pacientas gali pastebėti simptomai visus būdu patologija, bet ne spėlioti apie priežasties jų plėtros. Dažniausiai lambliozė sukelia šias ligas:

Giardia
 1. Alergiją.
 2. Bronchitas.
 3. Bronchų astma.
 4. Dermatitas.
 5. Cholecistitas.
 6. VSD.
 7. Enterocolitis.
 8. Diskinezija 12-žemiškas žarnos ir tulžies ortakiai.
 9. Enteritas.
 10. Lėtinis nuovargis.

Toliau progresavimo lambliozėа gali sukelti ligų CNS ir kraujas sistemos.

Simptomų atsiradimo šiltnamio reiškinį

Ekrane helminthiasis žmonėms gali skirtis. Simptomai, kurie srautas žmonės, turintys stiprų užkrėsti:

 • Skausmingas išvaizdą.
 • Svorio netekimas.
 • Pallor.
 • Niežulys srityje analinis angos.

Daugeliu atvejų infekcija kirminai turi panašių simptomai su kitomis ligomis, kurių gydymas neduoda veiksmingumą. Priklausomai nuo vietos lokalizacijos parazitų ir jų skaičių plėtra vyksta tam tikrų simptomų.

Avarijos darbai neleisti patekti-žarnyno sistemos

Jei kirminai parazitai žarnyne, tai žmogus susiduria su tokiomis problemomis, kaip:

 1. Viduriavimas, arba, atvirkščiai, vidurių užkietėjimas.
 2. Pykinimas ir vėmimas.
 3. Skausmas srityje žarnyno.
 4. Pilvo pūtimas pilvo.
 5. Ketinimai praradimas arba, atvirkščiai, rinkinys svorio.

Dideli kirminai gali blokuoti žarnyne ir tapti priežastis vidurių užkietėjimas. Dėl nuolatinio produktų žymėjimą, jog žmogus jaučia visi požymiai apsinuodijimas – pastebima, pykinimas, vėmimas, bendras silpnumas.

Profilaktika

prevencija kirminai

Reikėtų prisiminti, kad jokie kirminai gali neršti ir daugintis žmogaus organizme, kiekviena rūšis turi savo laiką, po kurio jie joje žūsta, pavyzdžiui, jūs pinworms tai vos kelių savaičių, jūs Ascaris apie metus.

Atidėtų suaugusiųjų asmenys kiaušinių, būtinai turi išeiti iš organizmo arba su išmatos, arba ant odos šalia išangę, į išorinę aplinką, į dirvą ir tik tada, Brandžios už žmogaus organizmui ir sėdame į ją dar kartą, jie pradeda aktyvuotas ir parazitas.

Kadangi daugintis žmogaus organizme kirminai negali, skaičiaus didinimas suaugusių individų, žarnyne jau užkrėsto žmogaus, įmanoma tik kai vėl infekcija, kai kiaušiniai vėl patenka per burną į organizmą.

Pavyzdžiui, žmogus galėtų atsikratyti nuo kirminai per 3-4 savaites be jokio gydymo. Bet ne taip, tai tiesiog laikytis šios taisyklės mažutėliams apreiški ir vaikams jaunesniojo mokyklinio amžiaus.