Moliūgų sėklos — natūrali priemonė nuo parazitų

Mokslininkai teigia, kad moliūgų tapo viena iš pirmųjų augalų, bendrosios maisto. Specialus labai patiko moliūgų sėklos, turinčios nepakartojamo skonio ir subtilus kvapas. Laikui bėgant, žmonės atkreipė dėmesį į iš tikrųjų gydomųjų savybių moliūgų sėklų. Šie ovalo formos ir butas sėklos yra sau daug naudingų medžiagų, taip pat yra galingas parazitinės efektu. Nenuostabu, kad gydymas nuo parazitų atliekamas naudojant šias skan? s sėklų.

Moliūgų sėklos

Nauda, dėl turtingas sudėtimi

Moliūgų sėklos – sandėliukas vitaminų ir mineralų, todėl produktas yra ypač vertingas, nes į sudėtį daugelio patiekalų, taip ir sūriu forma. Jei apsvarstyti sudėtis sėklos daugiau informacijos, galite pastebėti, kad juose yra viskas, ko reikia, jei yra įvykdytos, ir, svarbiausia, sklandų organizmo.

Gydomųjų sudedamosios dalys:

 1. Vitaminai: A, B1, B2, RR, B5, B6, B9, C, E, Nes, Jei žmogui stinga vitaminų, tai labiausiai kenksmingas būdu įtakos jo sveikata, funkcionalumą organų ir organizmo sistemų, sumanumo. Apsauginės savybės organizmo priklauso, ir žmogus nuolat skauda. Būtent todėl labai svarbu įtraukti į savo racioną, "vitaminų" produktus.
 2. Mikroelementai. Šie gyvybiškai-būtina sudedamosios dalys skatina funkcionalumą vidaus organų ir palaiko būseną, savijautą žmogaus žymės lygio.
 3. Amino rūgštys dalyvauja baltymų gamybos.
 4. Cucurbitina. Šis elementas padeda paralyžiuojami poveikis kirminai. Jie nebegali prisijungti prie gleivinė žarnyno ir judėti. Didžiausia koncentracija šios medžiagos yra filmas, kuri apima sėklos. Būtent todėl moliūgų sėklos reikėtų vartoti kartu su žalia plėvele.

Dar nuo senovės laikų žmonės su awe buvo prie sėklos moliūgų ir pridėta jų į maistą ir vaistus. Jei pridėti meniu moliūgų sėklos, labai greitai galima pastebėti šiuos pakeitimus:

 1. Stiprinti apsauginės savybės organizmo.
 2. Normalus būklė širdies ir arterijų intervencija.
 3. Gerėja lytinis funkcija y abiejų lyčių atstovai.
 4. Normalizuotą valiutų organizmo funkcijas.
 5. Moliūgų
 6. Organizmas ateina tonusą.
 7. Stabilizuotas darbas Virškinimo trakto.
 8. Pakyla lygis hemoglobino.
 9. Plaukai ir nagai stiprinti.
 10. Pagerėjo regeneracinė sugebėjimus.

Kokie kirminai bijo moliūgų sėklų

Nuo metų darbo patirtį žmonių, galima išskirti rūšių parazitų, su kuriomis kovoja šis produktas:

 • roundworm;
 • pinworms;
 • žiedas kirminai;
 • juostiniai kirminai.

Ne taip seniai paaiškėjo, kad sėklos moliūgų padeda, kai lambliozė, sukelia lamblia, kurie yra ne kirminų. Produktas naikina mikroorganizmų ir neleidžia joms daugintis.

Perdozavimas ir kontraindikacijos

Net pats naudinga priemonė, į pernelyg didelės dozės gali sukelti nepataisomą žalą. Moliūgų sėklos nekenksmingi, bet tai nereiškia, kad juos galima vartoti be saiko. Jei persistengti su šiuo produktu, o ne gauti laukiamo efekto, galima pakenkti organizmui.

Nerekomenduojama naudoti moliūgų sėklų be priežiūros specialisto, jeigu asmuo:

 • viršsvoris;
 • alergija šis produktas;
 • padidėjęs rūgštingumas;
 • inkstų akmenys liga;
 • patologiją, kepenų ir inkstų;
 • sutrikimai Virškinimo trakto (žarnyno trukdo).
Receptai su moliūgų sėklos

Norėdami gauti maksimalią naudą iš valgymo moliūgų sėklų ir pakenkti savo organizmui, nereikėtų ištremtas šio produkto. Jeigu kalba eina apie tremtyje parazitų, sėklos reikia valgyti kasdien ir pakankamai apimties. Prieš pradedant gydymą, kiekvienam žmogui, reikia įsitikinti, kad jis nėra įtrauktas į grupę kontraindikacijos. Jei vartojate sėklos, nepaisant to draudimai, gali rodyti šiuos šalutinis veiksmus:

 • sutrikimai organų virškinimą;
 • pykinimas;
 • vėmimas;
 • tachikardija;
 • padidėjęs aktyvumas, inkstų ir kepenų.

Duomenys simptomai pasireiškia labai retai. Pykinimas, vėmimas ir tachikardija būna pradėtas baigti plotai virš paros dozė. Todėl, net bando atsikratyti kirminai, svarbu stebėti daug suvartojama sėklų, ne pareikšti iki pablogėjusios savo būsenos.

Kaip vartoti sėklų moliūgų nuo parazitų

Atsikratyti parazitų, reikėtų vartoti moliūgų sėklų ir bet kokiu pavidalu. Juos galima mailius, džiovinimas, įtraukti arbatos ar mėgstamas patiekalas, bet ir valgyti į sūriu forma.

Labai svarbu, procesas valymo nuo parazitų, ne perkrovos savo organizmą. Norėdami sužinoti tikslią dozę produkto, pakanka žinoti, paciento amžius ir susipažinti su šiuo sąrašu:

 • paros dozė norėdami suaugusiojo žmogaus – 0.3 kg sėklų;
 • vaikams 10-15 metų – 0.2 kg;
 • jaunesni nei 10 metų — 0.1 kg;
 • trijų ketverių metų – 0.075£.

Specialistai yra aukštos kvalifikacijos rekomenduoja valgyti sėklos į sūriu forma, su folija žalios spalvos, kuri yra tarp vidinės dalis žievelės ir palikuonis.

Receptai su moliūgų sėklos

Kad maitina organizmą vitaminais ir mikroelementai, pakanka vartoti patiekalai su moliūgų sėklos kartą per septynias dienas. Jeigu jau reikia gydymo, reikia įjungti šį naudingą produktą kasdien dietos.

Sugedęs arba sugadintus sėklos atimti ir išmesti. Juk nuo kokybės ingredientų priklauso gydymo rezultatas.

Priemonė nuo Giardia:

Sėklos

Virti šią priemonę pagal galią kiekvienam žmogui. Jo malonus skonis, efektyvumas ir galimos sudėtis – geriausias derinys už vaistus.

Ingredientai:

suaugusiam – 0.3 kg sėklos; pusė puodelio medaus; 50 ml gryno vandens.

Kulinarija:

Sėklos kruopščiai šlifuoti. pasilinksmink į kombaino ir išmaišykite iki vienodumo su medumi ir vandeniu. Priemonė valgyti esant tuščiam skrandžiui per 60 minutes. Per 3 valandas imtis vidurius ir tuščia žarnyne.

Priemonė nuo kirminai ir Giardia;

Ingredientai:

suaugusiam – 0.3 kg sėklos; pusė puodelio medaus.

Kulinarija:

Šviežios sėklos išvalyti, sausas ir šlifuoti. pasilinksmink į kombaino. Medus šilumos į vandens vonia ir supilkite į jį milteliai iš sėklos. Kruopščiai sumaišoma ingredientai, iki gauti klampus plaušienos. Į alkanas skrandis valgyti gautą įrankį, po tris valandas imtis vidurius. Siekiant sustiprinti terapinis efektas, galima padaryti klizma su stabdžiųparazitinės sultinio žolės.

Priemonė su česnakas

Ingredientai: nulupti, krumpliaračiai įtaisyti sudėtis yra – 5 vnt.; sėklos moliūgų – 0.3 kg suaugusiųjų; 2 str. nurodo nameliai medaus.

Kulinarija:

Sėklų valymo ir mailius į krosnį arba visos. Sumalkite į kombaino, iki švietimo smulkūs trupinius. Česnakas praleisti per spauda ar šlifuoti. pasilinksmink naudodami peilį. Sumaišyti, pridėti medaus. Ištrinti 12 valandų.

Esant tuščiam skrandžiui valgyti pagal 1 str. nurodo nameliai. kasdien. Gavę šios priemonės negalima valgyti ar gerti. Išimtis sudaro tik nuovirai su stabdžiųparazitinės veiksmas. Per tris valandas, gerti vidurius ir tuščia žarnyne. Po to galima Pusryčiai.

Priemonė su aliejumi ricinos

Imtis 100Vnt. sėklos ir išskaidyti juos į 4 dalis (po 25 vnt.). Visus keturis porcijos sėklos reikia lėtai, kruopščiai kramtyti ir praryti. Kramtyti reikėtų vieną po kitos, palaipsniui. Po valandos, reikia gerti 1 val. nameliai. gryno ricinos alyvos. Kartoti kasdien 30 dienų.

Išgarinimo naudingų elementų iš moliūgų sėklos

 • 3 kg sėklos šlifuoti. pasilinksmink naudojant maišytuvą;
 • pripildyti vandeniu, santykiu 1:2;
 • įdėti į vandens vonia, 120 minučių;
 • sterilūs marlę sudėti per pusę ir per jį nutekėjimo surinktą medžiaga;
 • pašalinti iš vandens paviršiaus alyvos plokštelė-plėvelę;
 • cool ir kreiptis dėl gydymo.

Reikia gerti priimtą priemonę, per 30 minučių, esant tuščiam skrandžiui. Po poros-trys valandas gerti vidurius ir išvalyti žarnyne.

Pagrindai maksimalų efektyvumą

Moliūgų sėklos nuo parazitų

Didžiausia farmacijos kompanija pasaulyje nuolat dirba kurdami stabdžių-parazitinės lėšų. Dažnai vaistai turi mirtinas poveikį visam organizmui. Tai yra dėl to, kad į jų sudėtį įtrauktos cheminės, toksinės ir sudėtingas sintetinių medžiagų. Būtent todėl vis daugiau žmonių nori gydytis, naudojant liaudies priemonėmis, ypač, moliūgų sėklos. Juk jie susideda tik iš naudingų ir natūralių elementų, todėl padarant žalos.

Kad "moliūgų" gydymas davė maksimalus rezultatas, reikėtų laikytis šių taisyklių:

 1. Už du-tris dienas prieš gydymo kursų reikia daryti ryto valymas klizma.
 2. Vakare, po valgymo moliūgų sėklų, būtinai gerti vidurius priemonė.
 3. Į gydymo laikotarpį pašalinti riebalų, keptą, pieno, saldainių, miltai produktai, duona ir kitą pyragai.
 4. Vidurius reikia gerti per tris valandas, kai gaunate bet "moliūgų" priemonės. Dėl to, vyksta sparčiai, žarnyno išsivalymą ir klojimas parazitų. Priešingu atveju, kirminai žuvo ir, kairėje žarnyne, sukelti rimtą apsinuodijimas organizmo.

Kad 100% išvalyti žarnyne nuo kirminai, turėtų priimti medicinos priemonė mažiausiai 30-60 dienų. Per tą laiką visi lervos liukas ir pražus.