Kaip atrodo kirminai asmuo foto

Rūšių kirminų, kenkia vidaus organai žmogaus vadina kirminai (kirminai). Pasak statistikos, iki šiol kirminas invazija tema apie 30% visų gyventojų. Toksiška organizmas kirminai gali smogti bet kurią kūno dalis. Tai pavojinga ne tik sunkių ligų, kurios gali sukelti kirminai. Jų buvimas organizme gali sukelti mirtimi.

kirminai žmogaus organizme

Šiandien helminthiasis visiškai maudome savo ne tik narkotikų vaistų, bet ir liaudies priemonėmis. Kiekvienai rūšiai yra savo gydymo būdų. Todėl verta žinoti ir pažinti, kokie būna rūšių kirminai, simptomai, kad laiku imtis priemonių.

Klasifikacija helminthiasisов

Sliekai-parazitai skirstomi į dvi dideles grupes: žarnyno ir audinys.

Pirmas vaizdas tiesiogiai gyvena žarnyne. Prie šios grupės priskiriami:

 • roundworm ir pinworms;
 • hookworm ir Giardia;
 • vlasoglavy ir nykštukas kaspinuočių;
 • uparty kaspinuočių ir platus kaspinuočių;
 • kiaulienos kaspinuočių.

Audinys kirminai gali įsikurti bet kuriame organe žmogaus kūno ir parazitas per metus. Tai apima:

 • cysticerci ir trematodes;
 • Trichinella ir kepenys Dens;
 • Echinococcus ir alveolinė.

Roundworm

Yra labiausiai paplitusi ir sudėtinga rūšių kirminų, kritiniai plonosios žarnos suaugusiojo arba vaiko organizmo. Užkrėsti šiuo vaizdu šiltnamio reiškinį yra pavadinimas ascariasis.

Prieš tai, kaip patekti į plonas žarnyne, roundworm padaryti kelią visame kūne organizmo. Kai infekuota lervos individų prasiskverbti į kraujas sistemą, ir tada kartu su krauju patenka į plaučius, kur jie Brandžios.

Pirmųjų dienų invazija žmogus pradeda jausti negalavimas, nervingumas, temperatūros padidėjimas, dusulys, kosulys ir skausmas mieste krūtinės ląstos rentgeno. Tokie simptomai atsiskaityti tuo, kad iš pradžių kirminai stebinti kvėpavimo sistemą.

Užkrėsti gali įvykti, kai švirkščiamuosius žalio vandens iš nepatvirtintos šaltinių, blogai tvarkomi šviežių vaisių ir daržovių. Vasaros laikotarpiu sumažinti riziką kelia.

Pinworms

Smulkių kirminai, kurie įsikūręs žarnyne, gali sukelti liga, vadinama enterobiasis. Kirminai bus galima kiaušinius srityje analinis kamuolio. Atidėtų kiaušiniai virsta lervos ir gali vėl patekti į organizmą tik per žodžiu ertmė.

Pakartotinis infekcija įvyksta dėl kontakto purvinas rankas su maistu, kurį jis vartoja. Simptomų užsikrėsti gali būti niežulys aplink išangę ir padidėjęs dirglumas.

Svarbu! Vežėjas ligos yra žmogus.

hookworm

Infekcija vyksta per sugadintą odos sąlytis su žeme, kur dalyje lervos šių rūšių kirminų. Duomenys parazitai, prieš man į žarnyne, padaryti toks pats kelias, kaip ir roundworm.

Simptomų pralaimėjimas gali būti kosulys, skausmas pilvo apačioje, pykinimas ir pažeidimas kėdės. Ši rūšis helminthiasisов gali sukelti anemija.

Giardia

Giardia

Lambliozė progresuoja žmonės, turintys įprotį kramtymas nagus ir kitų daiktų (pieštuku, rankenos). Infekcija taip pat gali atsitikti, jei valgymo prastos kokybės vandens, unwashed produktų, sąlytis su purvinas linas, kur gali būti lervos, ir bendrai ligos.

Simptomų ligos gali būti skystas kėdės ir skausmo pilvo apačioje.

Vlasoglavy

trichocephalosis prasideda laikotarpis užsikrėsti lervos whipworm. Jie patenka į vidų kartu su žalias vaisiais ir daržovėmis. Purvinas rankas ir vanduo, taip pat yra vežėjai.

Invazija kartu su aštriais skausmas pilvo skausmas, viduriavimas, sumažėti apetitas. Dažnai infekcijos požymiai panašūs su simptomų apendicitas.

Uparty kaspinuočių

Vienas iš labiausiai pavojingų rūšių kirminų, parazitinės į tolstojų žarnyne. Suaugusiųjų širdys siekia kelių metrų ilgį. Atskirų parenka iš žmogaus organizmo visų maistinių medžiagų ir gamina stiprų apsinuodijimas.

Simptomų invazija yra:

 • viduriavimas ir skausmai pilvo srityje;
 • vėmimas ir pykinimas;
 • neramus miegas;
 • galvos svaigimas ir alpimas.

Rizika susirgti jautienos infekcijos kaspinuočių kyla švirkščiamuosius maisto nepakanka perdirbti jautienos, nukentėjo lervos bulių kaspinuočių.

Platus kaspinuočių

Priežastis, atsiradimo į difillobotrioz yra vartojama maisto blogai tvarkomi žuvies produktų ir neršti. Širdys, tad liga yra viena iš labiausiai didelės ir gali siekti dešimt metrų. Simptomų užsikrėsti veikia stiprus skausmas pilvo apačioje ir sukelti anemija.

Kiaulienos kaspinuočių

Užkrėsti šiuo vaizdu helminth yra labai pavojinga žmogui. Vartojimas maisto kiauliena mėsos, ne paskutinį pakankamai karščio, perdirbimo, gali būti priežastis, dėl patekimo į organizmą finn, kurie tampa suaugusiųjų atskirų.

Nuo kūno kiauliena kaspinuočių periodiškai viena po kitos bus atskirtos vadinamasis segmentai, kurios sugeba palikti patys kūną per sezono pass arba su išmatos, sėdame į aplinką. Taeniasis panašus su infekcijos simptomų bulių kaspinuočių.

Kepenys Dens

Opisthorchiasis kyla dėl patekimo į žmogaus organizmą lervų kepenys Fluke kartu su užkrėstos žuvies.

Simptomai, turintys opisthorchiasis:

 • pykinimas;
 • viduriavimas;
 • skausmai visame kūne;
 • gali kilti alergijos.

Daugiau rimtų simptomai turi lėtinis formą. Ši rūšis parazitas pavojingas plėtra kepenų vėžys.

echinace

Echinococcus

Širdys nusėda organizme dažniausiai kepenų arba plaučių. Echinococcus gali sukelti švietimo cistos į paveikti organą ir navikų atsiradimą. Infekcija gali sukelti mirtimi. Perduodami lervos žmogui per kontaktą su ligonių gyvūnais.

Trichinella

Jiems kyla visų pirma žmonės, naudoti maisto blogai perdirbti mėsa laukinių gyvūnų. Vežėjas Trichinella taip pat gali būti ir kiaulės. Buveinės suaugusių individų žmogaus organizme yra įvairių rūšių raumenų (kvėpavimo takų, veido ir kt).

Ankstyvoje stadijoje atsiranda pykinimas ir skystas kėdės. Po simptomų invazija yra temperatūra, patinimas, odos mėginiai bėrimas, raumenų skausmai. Užkrėsti šiuo vaizdu parazitų be laiku gydyti, gali sukelti net mirtį.

Simptomai įvairių rūšių kirminai

Didžioji dalis, kai užkrėstų kirminai vyksta pralaimėjimas organų Virškinimo trakto ir pažeidžiant jų darbą. Kai kurių rūšių kirminai turi kabliukus, kuriais kabintis už žarnyno sieneles, ašara ją ir siunčia į suformuota žaizdos produktai jų gyvybinių ir specialios medžiagos, neigiamai įtakojančių institucijų virškinimą ir provokuoja atsiradimą pas žmones tokia neigiama simptomai, kaip pykinimas, tekinimo į vėmimas, viduriavimas arba vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas pilvo ir pilvo pūtimas. Gali atsirasti ir neurologinių požymiai, pažeidžia miego, dirglumas, kylančias dėl apsinuodijimo toksinių produktų jog visų rūšių kirminai. Sunkumas tokių sąvokų, priklauso nuo trukmės invazija žmogaus. Kiekvieno varianto šiltnamio reiškinį paplitę, jų klinikinė tapyba. Kad buvo galimybė ne suklysti nustatant tipo nukentėjo paciento parazitų, reikėtų daugiau atsižvelgti, kokie požymiai sukelia dažniau aptinkami ligos:

 • Dauguma apvalių kirminų būdinga išvaizda, skausmingų pojūčių, be tikslios lokalizacijos vietos, pykinimas ir kamštukas norus, sutrikimai kėdės. Toks vaizdas kirminai, kaip pinworms, ryškus dažniau vaikus, paleidiklius atsiradimas stiprus niežulys srityje išangę. Iš apibūdinti šios klasės parazitų galima sužinoti, kad klinikinės tapyba, callee jais, būdinga ir išvaizda asmuo bendrų simptomų, Express į toxicosis ir alergijos;
 • Užkrėsti žmones iškilusiais kirminų paleidiklius išvaizda jie dysuric sutrikimai. Norėdami ūmių formos patologiją būdinga padidinti dydžio, kepenų ir blužnis, o jei pereiti šią veislę kirminas invazija į lėtinis etapą, pacientams, pasirodo ryškų simptomai kolitas;
 • Prieinamumas žmogaus organizme kirmėlės-flukes būdingas sergant kepenų – pankreatitas ir hepatito. Taip pat jie išprovokuoti atsiradimas simptomų, susijusių su sunkiųjų formomis neurologiniai sutrikimai.

Kokių rūšių kirminai būna vaikų?

Dažniausiai būna vaiko kirminai, be specialių įrengimų matomas į Kalė, yra roundworm ir pinworms. Šie parazitai stebinti vaikus dažniau. Žinant pareikalavimo jas simptomai, o foto kaip tiksliai atrodo jų Brandžios asmenys į išmatų minias, galima laiku įtarti, jų prieinamumas ir įspėti atsiradimas negrįžtami pažeidimų žmogaus organizme.

Į Kalė vaikų gali kilti ne tik atskirų atstovų, šių rūšių kirminai, bet taip pat ir kamuoliai parazitinės kirminų. Jų lervos gali migruoti nuo smūgio kraujo, kenkia tokiu atveju sienelės plaučių bronchų ir arterijų intervencija atveju skverbtis į kasa įrangos ir kepenys, jie gali sukelti pankreatitas ar hepatitas. Norėdami tiksliai diagnozuoti vaikams ir suaugusiems reikia tyrimas Kala, kuriame turi būti atskleista, kad buvimas jame kiaušinius parazitų. Bet tai pakankamai sunku, nes procesas veisimosi iš šių rūšių kirminai vyksta ne kiekvieną dieną.

gydymas parazitas

Rūšių ir gydymas šiltnamio reiškinį

Universalus metodus, parazitų naikinimo iki šiol nėra. Požiūris į gydymą kirminai žmogui, visada yra griežtai individualus. Galimas terapija narkotikų vaistų, operacijų intervencija arba taikant liaudies metodus. Galutinį gydymo taktika paskiria gydytojas po griežtos diagnozuoti ir nustatyti rūšių parazitinės kirminai. Visi terapinė veikla naikinimo šiltnamio reiškinį, kaip vaikams, taip ir suaugusiems, reikia priskirti tik specialistas. Savarankiškai šiuo atveju kategoriškai kontraindikuotinas. Terapija helminthiasisов turi būti atliekamas etapais ir kompleksas. Ji susideda iš šių žingsnių:

 • Parengiamieji etapas;
 • Sunaikinti parazitus;
 • Atkurti sutrikdyta jų funkcijų.

Pradiniame etape naudoja sorbents, kurie padeda susiejate ir veisimo toksinų, skirtų įvairių veislių kirminai, ir augalų aliejus. Toliau reikia pradėti priimti narkotikų vaistų, sunaikinti parazitų. Paskutinis, bet pacientams paskiriami fermentas priemonės, skirtos nuvalyti organų Virškinimo trakto. Jie padeda išryškinti toksinai, nutraukti sukelia tam tikrų rūšių kirminai griauti ląstelių, kepenų ir pagreitinti atkurti jos struktūrą.

Tuo atveju, jei buvimas parazitų nustatyta, kad iš vaiko, eiti terapinės kursus kaip atsikratyti nuo jų reikia visiems šeimos nariams. Tai padės užkirsti kelią formavimas dėmesį infekcijos kokios nors rūšies kirminai per nuolatinį užsikrėsti vieni jų kiaušiniai. Taip pat šioje situacijoje turėtų sustiprinti dėmesį atliekant sanitarinių procedūrų ir atitikties taisyklių, asmens higienos. Tik vykdant visų taisyklių, galite per trumpą laiką atsikratyti parazitų, o ne leisti toliau plisti infekcija.

Diagnostika helminthiasisов

Testai į šiltnamio reiškinį

Diagnostika helminthiasisов yra pakankamai sudėtinga ir grindžiamas tik integruotas apklausa žmogaus, kuriam taikomi įvairūs laboratoriniai metodikas. Visi tyrimo metodai, panaudota nustatyti helminthiasisов, sąlygiškai skirstomi į tris grupes:

 • Morfologinės diagnozuoti (tirti mikroskopu tiek audinių, gautų atliekant biopsija arba punkcija įvairių organų);
 • Klinikinio, imunologinių ir serologiniai diagnostikos metodai (USI įvairių institucijų, vizualizavimo, x-ray, testai kraujo, šlapimo, SUVAŽIAVIME, ELISA ir kt);
 • Parasitological metodai (yra labiausiai bendrovės atlikto asmens individualaus įvertinimo ir vertybinių diagnostika helminthiasisов, nes leidžia aptikti kiaušiniai, lervos ar patys šiltnamio reiškinį įvairių biologinių skysčiai, tokių kaip cal, å ¡lapimo, kraujas, skrandžio sulčių, tulžies, vemti masės, nuograndų, žarnyno goo ir kt).

Morfologinės diagnostika atliekama retais atvejais, tik tuomet, kai yra įtarimas dėl helminthiasis, kuriame parazitai gali būti storesni audiniai, pavyzdžiui, cysticercosis, Trichinellaез ir kt Klinikinio, imunologinių ir serologiniai metodai taip pat taikomi siekiant nustatyti šiltnamio reiškinį, lokalizuota jūros vidaus organų (pvz., plaučių, kepenų, smegenų ir tt). Visais kitais atvejais diagnozė helminthiasisов taiko skirtingas metodikas, leidžia iš karto nustatyti rūšis kirminas, kuris išprovokavo liga.

testai į parazitų

Kai pirminės masinių apklausos nustatyti helminthiasisов visada taiko Parasitological techniką ir tik po to, kai yra įtarimų dėl infekcijos parazitais, kurie yra storesnis, vidaus organų, papildomai gamina morfologinės diagnozė arba naudoja klinikinio, imunologinių ir serologiniai metodai. Todėl, jei manote, helminthiasis reikėtų pirmiausia atlikti tyrimai specializuotą laboratoriją.

Prevencijos helminthiasisов turi visapusiškai laikytis taisyklių, asmens higienos: visada nusiplauti rankas prieš maisto vartojimo, po apsilankymo tualete ar kontaktų su gyvūnais, nenaudoti maisto neplautų vaisių ir daržovių, pusiau žaliavinio mėsos ar žuvų produktų. Venkite gerti vandens iš atvirų vandens baseinų. Jose muses ir kitų vabzdžių, balansinė kiaušiniai kirminai.