Kaip narkotikų atsikratyti parazitų žmogaus organizme

Kai kalbama apie parazitai žmogaus organizme, į galvą ateina "tradiciniai" kirminai. Tačiau situacija gali būti kur rimčiau. Kirminai sudaro mažų, kartais ne daugiau kaip 1 cm, apvalios kirmėlės. Ir jei pajutote ligonis neretai pasiduoda panikos būklę. Bet pralaimėjimas parazitais daug rimčiau – įvairių rūšių kirminų gali siekti daugiau nei 10 žr. Asmenys turi ypatybės naršyti organizmui užkrėsto žmogaus, sėdame į kepenis, skrandį, plaučius, gleivinė akies obuolio. Taip pat parazitai gali pakenkti neapsakomas žalą organizmui užkrėsto, užkimšti savo painiojimąsi individų kraujagysles. Galiausiai, padidėja pavojus susirgti širdies priepuolio, insulto ir, kaip pasekmė, buvo mirtinas mirtis. Kasmet Europos dalis nuo parazitų miršta daugiau nei šimtas žmonių, tai yra net ne žinant, apie problemą. Kaip atsikratyti parazitų kiekį organizme ir išvengti vizito nekviestas svečius?

Neplautų produktų

Parazitai ir jų kelią skverbtis

Skirti daugiau nei 250 rūšių veislių parazitinės kirminų, kurie gali gyventi gyvas organizmuose – organizme gyvūno ir žmogaus įskaitant. Jie visada gali pakenkti materialus žalą – net nepavojingos iš pirmo žvilgsnio roundworm veda į pavojuje žarnyno sienelių, kad pasireiškia vidaus kraujavimas ir skausmas į skrandį. Siekiant užkirsti kelią infekcijos, reikia atsižvelgti į galimą metodus apsaugos. Jei infekcija jau nutiko, reikės greitas ir efektyvus gydymas, pasireiškia daugiausia taikant narkotikų vaistų.

Siekiant išvengti užsikrėtimo parazitais reikia būti įmanomas būdas užsikrėsti. Čia siunčia šiuos punktus:

 1. Kontaktinis kelią. Vyras daug dažniau užsikrečia su kai lytėjimo susisiekti su užsikrėtę paviršių – žaidimai, smėlio, maudytis vandenis ir kiti veiksmai.
 2. Maisto skverbtis kiaušinių parazitų į skrandį žmogaus – negalima yra purvinas daržovės ir vaisiai, svarbu plauti rankas prieš valgį.
 3. Vabzdžių įgėlimų taip pat tampa priežastis užsikrėsti parazitais – vabzdžių "perduoda" žmogui kiaušiniai parazitų per žodžiu ertmė, kai bitė.
 4. Pirmuonys parazitai dažnai perduodami plintančių infekcijų (lpi), todėl svarbu stebėti įtraukimo į lytinius santykius su nepažįstamas partneriais.

Jei įvyko custom situacija iš aukščiau pateiktą grupei, reikia atidžiai imtis savo pojūčius vėliau. Kai pirma aplinkosaugą infekcijos, labai svarbu kreiptis į specialistus.

Simptomai

Buvimas parazitinės individų, tai kartais ir nepataisomą žalą žmonių sveikatai. Tai susiję su buvimu jūs nekviestas svečių siurbimo taures ir dantų, kuriais jie kasti į sieneles vidaus organų ir padaryti "niokojančių smūgis". Panašaus įsiurbimo į vieną vietą sukelia visapusišką pavojuje sienelės ir vidaus kraujavimas, diagnozuoti, kurį labai sunku.

Be sunaikinimo teks susidurti su pasekmėmis nuo perkrovos atliekų gyvybės. Atliekos sukelia apsinuodijimas organizmo, kad išsilietų į bendrą negalavimas ir bendrą apsinuodijimas dėl to, kad trūksta laiku gydyti.

Nes griauti nuo parazitų organizmas gauna gana rimta, žmogus susiduria su tokia simptomai, kaip:

 • pastovi jausmą bado ir neprotinga sumažėti svorio, arba, atvirkščiai, stoka, apetito ir svorio padidėjimas;
 • silpnumas, apatija, anemija;
 • Simptomai
 • alergija reakcijų, kurių anksčiau nebuvo;
 • stiprūs vadovas skausmas, dažnai su migrena ir padidėjusio kraujo spaudimo;
 • pažeidimų darbe, žarnyno, kas pasireiškia kaip vidurių užkietėjimas arba viduriavimas, stiprus skausmas sindromas į skrandžio ir žarnyne;
 • silpnumas plaukų ir nagų, blankiai ir odos šveitimas odos apima;
 • skausmas į jungtys, raumenis, pasunkėjimo artrito;
 • herpes ant lūpos ir kitų gleivinės korpusai;
 • bėrimas, teisybę ar deginimas odos, kad neįmanoma paaiškinti aiškiai priežastys;
 • nemiga, sumažinta sveikata.

Nustatant pas save keletą požymių nėra veiksmingai išspręsti pritaikius narkotikų vaistų, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ir atlikti atitinkamą diagnostikos ir gydymo.

Pavojus parazitų

Kad pas užkrėsto nėra atsirado noras palikti viską kaip yra, turėtų būti pavyzdys galimos komplikacijos nuo buvimo organizme nekviestas svečiai. Čia siunčia šiuos pavojus:

 • Giardia kepenyse, išprovokuoti kepenų cirozė;
 • Trichomonas dažnai tampa priežastimi plėtros cukraus diabeto, nesutampa skleroze, vėžys smūgio;
 • roundworm stebinti institucijos Virškinimo trakto ir lengvas, todėl žmogus patenka ant operacinės stalo su vidinio kraujavimo;
 • chlamydia tampa nevaisingumo priežastis;
 • Trichinella sukelia atsiradimą mėšlungis ir epilepsijos traukuliai, net jei anksčiau netaisyklingas nebuvo nustatyta;
 • trematode tampa priežastis plėtros vėžys ligos;
 • Toxoplasma neigiamai dirba plėtra intrauterinė vaisių, o taip pat išprovokuotiт iš užkrėsto žmogaus psichikos nuokrypius.

Visa pavojus eina nuo perkrovos atliekų, jų skilimo ir paryškinti nuodingas medžiagų. Taigi, svarbu atsikratyti parazitų organizme narkotikų, kuris leis greičiau ekskrecija kirminų. Taikymo liaudies priemones geriausia naudoti kaip pagrindinio gydymo, bet kaip pagalbiniai būdai bus tik naudinga. Iš esmės tas pats išsivaduoti nuo parazitų, turi praeiti, kai pagalbos vaistų.

Diagnostika

Prieš ieškoti atsakymo į klausimą, kaip atsikratyti parazitų organizme greitai ir efektyviai, reikia kreiptis į gydytoją, atlikti tyrimų ir konsultacijų specialistų. Diagnostika užsikrėsti yra svarbu nustatyti, tipo nekviestas svečių – tai reikalauja paskirtis vaistų ir paskirto gydymo. Čia taip pat yra svarbu nustatyti vietos elektros ir padarytą žalą jūsų organizmui reikia papildomo gydymo užpuolę organų, pažeistų sienelių ir audinių.

Diagnostika

Prie diagnostikos veiklas šių priklauso:

 • serologijos – nustatyti organizme antikūnų "naikinimo" parazitinės atliekų;
 • histologinis coprogram – nagrinėti plonų gabalėlių gauto Kala siekiant nustatyti, ar kirminai viduje asmeniui;
 • haemo intuens an – scan kraujo nustatyti, kiek gyva lašai, kuri jei turite parazitų kraujyje padidėja iki 2 tūkst. kartų – rodiklis rodo, kad buvimas lervų žmogaus organizme;
 • į electroacupuncture – naudojamas retai, nes, kaip elektros energijos, jei turite parazitų apsunkinti situaciją.

Koks būtų gydymas nebuvo priimta, svarbu eiti tyrimas, siekiant nustatyti, tipo nekviestas svečiai. Tai svarbu siekiant išvengti padengimo cheminių "nenaudingas" žalos užkrėsto organizmui, juk vaistai yra tas pats atsitiks, jei individų. Svarbu parinkti tinkamą sunaikinti pagrindinis ingredientas, nes priešingu atveju gali išprovokuoti komplikacijos pas sergantį.

Kontraindikacijos prie narkotikųму gydymą

Kadangi vaistai yra pagrįsti turinį nuodingas norėdami parazitų komponento medicininį gydymą kontraindikuotinas vaikai ir nėščios moterys – jų gydymas turi būti grindžiamas prašymas liaudies priemones. Tą patį sako, kai gydant jaunoms mamoms. Bet jie turi pasirinkimą – atpratinti vaiką nuo krūties ir pasinaudoti narkotikų priemonėmis. Tai padaryti, pataria specialistai, kurie buvo diagnozuota komplikacijos nuo veiklos parazitų. Be to, jauna mama turėtų ir toliau maitinti krūtimi kūdikis, kai diagnozė nekviestas svečiai.

Principas priimti narkotikų vaistų

Vaistų turi paskirti tik gydytojas pagal pagrindiniais principais tokio gydymo. Taikant vieną narkotikų priemonės gali būti neveiksminga, bet gali apsunkinti padėtį, sukelia pakenkti žmogui.

Medicininį gydymą nuo parazitų, vyksta keliais etapais, į kurią įeina:

 1. Laikytis specialios dietos. Priklausomai nuo rūšies kirminų žmogus turi atsisakyti valgyti tam tikrų produktų – tai yra būtina siekiant užkirsti kelią individų dauginimosi ir pradėjo juos slegianti. Dažnai pradinis etapas trukti ne mažiau kaip 3-4 dienas. Kai rinkti didelio kiekio parazitų laikotarpį dietos atidėtas.
 2. Taikymo vaistų, norėdami nuvalyti, žarnyno ir padidinti nutekėjimą tulžies. Čia galima pasinaudoti ir liaudies priemonėmis, jei nėra kontraindikacijos. Priėmimas vaistų, turi praeiti ne mažiau kaip 5-6 dienas. Paprastai šis etapas sujungti su mityba.
 3. Taikymo narkotikų vaistų mirties parazitų. Beveik visas priemones, siekiama sunaikinti individų organizme. Kai kurie iš jų paralyžiuoti kenksmingų svečiai, kitų nuodų. Vartojimas priemones, negali tęstis ilgiau nei 5 dienų – kursas mokomasi priimti į naudojimo instrukcijas.
 4. Galutiniame etape, atrodo, veisimo žuvusiųjų parazitus iš organizmo natūraliu būdu.
 5. Išgryninimas kraujo ir vidaus organų nuo atliekų gyvybės.

Susumuojant apibendrinant, reikėtų pažymėti, kad išskyrimo principai parazitus iš organizmo grindžiamas seka: išgryninimas – sunaikinimo – klojimas – išgryninimas. Trūksta atitiktį pateikė etapus negali sukelti teigiamą rezultatą gydymo.

Principas priimti narkotikų vaistų

Veiksmingi vaistai

Paskirtis preparatų gamina tik gydytojas pagal su vaizdu parazitinės kirminų – svarbu atsižvelgti į juos išlikimo, skaičius, prisitaikyti prie "kraštutinumus" situacijų. Visi vaistai yra santykinai skirstomi į grupes pagal farmakologinių savybes.

Sunaikinti parazitus

Pradinė išgryninimas gali atlikti bet priimtinas sergantį vaistų ir metodais. Vėliau gydytojas skiria vaistų, sunaikinti individų. Prie tokiu reagentai mgit ast sire narkotikai šių priklauso:

 1. Vaistai sandarą, kurių gėlės tansy, gvazdikų ir kiečių. Žolelių sudėtis ne reiškia mirtinas veiksmus į vidaus organus paties užkrėsto, teikiant tolygų poveikį. Užpilai iš pagrindinių komponentų galima paruošti ir savarankiškai, tačiau tabletes labai koncentruotas, todėl gali būti pakankamas, tik 2-3 priėmimo priemonės.
 2. Sunaikinti parazitus vyksta ne tik ėsdinimo. Yra veiksminga priemonė – farmakologinių ypatybės kurio siekiama pasiekti pažeidimo jūs parazitų asimiliacijos gliukozės. Tai veda prie laipsniško jų mirties.
 3. Vaistai, kurie paralyžiuoti kirminų, kurie jau per dvi dienas joje žūsta dėl nepakankamo maitinimo. Todėl jų neteisingai prasideda beveik iš karto po naudojimo priemonės – asmenys išeina iš organizmo natūraliu būdu, gyvas.
 4. Vaistas, skirtas mirties juostiniai kirminai ir paprasčiausias. Juostiniai kirminai gali pakenkti labiau mirtinas žalą žmogaus organizmui, todėl čia nereikėtų naudoti paralyžiuojami lėšų – geriau padaryti parazitai niokojančių smūgis greitai veiksmus.

Visi narkotikų priemonės paskiriami individualiai žvelgiant dozė ir schemas gauti.

Neteisingai parazitų

Miręs parazitai bus eiti ilgai natūraliu būdu, todėl originalus pagreitinti procesą rekomenduojama vaistų. Labiausiai veiksmingą narkotikų vartojimo šių priklauso blokatoriaus, valiklis žarnyne iš žuvusiųjų kirminų. Vaistą galima vartoti suaugusiesiems ir vaikams vyresniems nei 5 metų.

Išsivalymą nuo skilimo produktus

Sunaikinti parazitinės individų ir jų klojimas iš organizmo ne užima daug laiko. Kur kas sunkiau išvalyti organizmą, užnuodytas produktais žlugimo. Čia gydytojas priskiriamas visą kompleksą vaistų, kurių veiksmas yra nukreiptas į tam tikrą "dalis" norėdami nuvalyti.

Be kita ko, svarbu atsižvelgti į vaistai stiprinti imuniteto, kad būtų išvengta pasikartojimo" ir greitai vėl užsikrėsti.

Laiku gydyti

Gydymas nuo helminthiasis, toksoplazmoze ir kitokių ligų gali paskutinis iki kelių mėnesių. Minimalus metu gydymas trunka mėnesį – čia nurodomi visi 4 etapo naikinimas parazitų. Tikslią schemą gydymo pasieks lankyti gydytojas.

Infekcijos profilaktika

Infekcijos profilaktika

Po išskyrimo parazitų svarbu kreiptis į prevencinės veiksmų, tarp kurių ir skirti šias taisykles:

 1. Laikytis higienos – plauti rankas prieš valgį, kiekvieną kartą po to c gatvės ir buvimo viešose vietose. Siekiant išvengti pakartotinio užsikrėtimo ji yra naudinga mėgautis antiseptiniu purškimo kišeninį formatą – pakankamai visada sau turėti alkoholis servetėlės.
 2. Metu gydymo kasdien keitimas patalynė – tik taip galima užkirsti kelią pakartotinai užkrėsti parazitais. Beje, net įprastinė kirminai turi funkcija išeiti į išorę ir nustato kiaušiniai, šalia analinis angos. Atitinkamai, kiaušiniai parazitų yra savo apatinius ir lova. Ir viena, ir kita reikia keisti kasdien, o naudoti po dalykai tikrai varėna.
 3. Kruopščiai prieš vaisiai ir daržovės prieš valgį. Ji yra naudinga bus naudoti specialias priemones, kurios greitai ir efektyviai pašalina bakterijas ir galimas kiaušiniai parazitų.
 4. Negalima vartoti maisto raw mėsa ir žuvis – tai padidina infekcijos riziką salmoneliozė. Mėgsta suši dažnai tampa infekcijos priežastis round kirminų. Prieš valgymas būtinai ardyti produktai šilumos tvarkymo.
 5. Ne kontaktai su nepažįstamais gyvūnais – jie taip pat tampa laikmenas kiaušinių parazitų. Jei vis dėlto kontaktas įvyko, kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei tai buvo pirštinėmis arba kumštinės pirštinės, po kontakto būtinai varėna jų, arba bent plauti. Savo gyvūnų skatinti ir stebėkite jų elgesį.

Užkrėsti parazitais gali atsitikti taip neįprasta, kad žmogaus būdas. Beveik visus užkrėstus nesupranta, kaip tai atsitiko. Bet jei jūs jaučiate bjaurus simptomai, nurodant buvimas organizme parazitinės individų, nedelsiant kreipkitės į kliniką atlikti patikrinimai. Nepriklausomo gydymas vaistų griežtai draudžiama.