Parazitų kepenyse žmogaus

Dažniausiai kepenų žmogaus stebinti Giardia, Fluke ir Echinococcus. Parazitų kepenyse žmogaus pasitaiko dažnai, ir tai susiję su intensyviai metabolizmas, tai, kas vyksta jos audiniuose. Liga sukelia sumažinti normaliam žmogaus, bendrą sveikatos pablogėjimą, sulėtinti plėtrą į vaikų amžių. Todėl parazitų, gyvenančių kepenų būtina išvyti, siekiant išsaugoti žmonių sveikatą.

Parazitų kepenyse

Kokie parazitai stebinti kepenys?

Kirminai kepenyse — atitinkamas problema Parazitologija ir gastroenterologija dienos. Nustatyti šios ligos priklauso ne nuo gyvenamosios vietos, žmogaus, jo socialinio lygio ar amžiaus ypatumus. Netaisyklingas paprastai yra lėtinis pobūdis ir didelė tikimybė, sunkių komplikacijų. Kirminai, aptinkamos kepenyse, pilnai gali būti ir atskiras liga arba kartu su kitais parazitais žarnyne, kraujas ir limfmazgių sistemą.

Taigi, kokios ligos gali kalbėti apie parazitai kepenyse:

 • lambliozė;
 • ascariasis;
 • echinokokozė;
 • strongyloidiasis;
 • opisthorchiasis;
 • amoebiasis;
 • schistosomiasis;
 • balantidia.

Ne paslaptis, kad kepenys yra gyvybiškai-svarbus žmogaus organas, kuriame vyksta intensyvūs medžiagų apykaitos procesus, susijusius su nuolat užpildant deguonies ir maistinių komponentų, kraujo, fone to ji tampa labai įdomi parazitai. Ligos jos audiniuose, pirmuonys ir kirminų negali sukelti mirties žmogaus, tačiau jie nuolat siunčia nuodingas ir toksinės ryšio, kaip rezultatas, savo gyvybės, sukelia nepataisomą žalą sveikatai.

Simptomai yra kepenų sutrikimų

Kirminai, gyvenimas kepenyse žmogaus, gali sukelti šios ligos požymiai:

 • icteric atspalvis gleivinės ir odos apima, ryškus odos niežulys, kuris gali būti supainioti su alergija;
 • dyspeptic sutrikimai: pykinimas, vėmimas, pažeidžia virškinimą;
 • skausmas ir patologinis padidėjimas dydžių kepenų — hepatomegaly;
 • bendras silpnumas, jausmas silpnumas, blogėja sumanumo, miego sutrikimai, bloga nuotaika, mažėja mokymosi;
 • skausmą pojūtis srityje dešiniojo hypochondrium, kaip taisyklė, kvailas periodiškai pobūdžio.
Skausmas

Labai dažnai žmogui pasitaiko bėrimas. Ji diagnozuojama, toli gražu, ne visais atvejais, bet jos išvaizda tampa rezultatas alergija mechanizmas plėtros kirminas infestacijos, kurios kai lėtinis procesas sukelia organizme procesas padidėjęs jautrumas prie savo nuodai ir toksinai.

Kaip taisyklė, temperatūros padidėjimas šiuo atveju turi ilgalaikį charakterį pagal tipą subfebrile, tai yra temperatūra gali padidėti iki funkcija "aš čia" 37-37,5°C.

Tai buvo bendri požymiai parazitų kepenyse, apie tai, kaip jį stebinti jie institucija kartu, pažvelgti į lentelę.

Tipas helminthiasisKaip pasireiškia liga
ECHINOKOKOZĖKai šį sutrikimą kepenyse susidaro kelis cistinė teritorijų, kuriose yra parazitų. Liga ilgai teka paslėptas, tada sukelia bendrieji simptomai. Cistos palaipsniui didėja, sukelia daug nemalonių pojūčių pacientui. Esant dideliems cistos reikalingas chirurginis gydymas.
ASCARIASISPatogeno ligos paprastai gyvena žarnyne, roundworm kepenyse paprastai atsiduria migracijos keliu. Audinių organo jie sukurti eosinophilic infiltratai. Žmonės skundžiasi, niežulys ir odos bėrimas.
OPISTHORCHIASISTrematodes arba opisthorchis parazitai į ortakiai kepenų ir tulžies pūslės. Sukelia holangiogepatit, teka su skausmas pilvo skausmas, požymių gelta ir low-gradu febris.
STRONGYLOIDIASISPrieinamumas šių kirminai kepenyse paleidiklius pralaimėjimas organo su diskinezija tulžies sistemos. Požymiai: apetito praradimas, kartumo burnoje, geltonumą odos ir gleivinės, skausmai hypochondrium. Ko gero, labiausiai skausminga ligos forma tarp visų kitų.
LAMBLIOZĖGiardia sukelia diskinezija tulžies būdų. Požymiai: skausmas hypochondrium, pykinimas, gelta.
AMOEBIASISLiga teka pagal tipą ūmių formos hepatito. Kepenys padidėja dydžio, jos audinių formuoja abscesai.. Požymiai: karščiavimas, gelta, pilvo skausmas, žaizda audinių organo su perspektyva plėtros kepenų cirozė.
BALANTIDIACiliates veda prie liguistos reakcijos į kepenų apčiuopa, viduriavimas su su dryžiais krauju ir purvu, dehidratacija organizmo, karščiavimas ir kitiems nepriimtinas simptomai.

Jei tinkamas gydymas nėra, liga gana greitai pereina į lėtinis procesas. Šiuo atveju vyksta pažeidžiant darbo centrinę nervų sistemą, žmogus pradeda skųstis dažnai galvos skausmas, galvos svaigimas, gilesnis dirglumas.

Į veikia atveju gali būti švenčiama padidėjęs prakaitavimas, drebulys amžius, rankų ir kalbos. Būdamas tokios būklės, kad ne visi gydytojai įtaria pacientui invazija kaip sukelia ligas, ir praleidžia terapija neurosis, kraujagyslių distonija ir kitokių ligų.

Kaip vyksta infekcija?

Įsikurti žmogaus organizme — vaiko ar suaugusiojo, ir vėliau, hit kepenys, kirminai gali šiais būdais:

 • proceso kontakto su žeme, taip kaip kiaušinius nematodų, kepenys fluke, Ascaris ir pinworms gali gyventi į dirvožemio padėklas, todėl jie lengvai patenka į žmogaus organizmą kartu su blogai plauti daržovėmis ir vaisiais, per basomis kojas ir purvinas rankas;
 • kai tiesioginis bendrauja su teigiamu žmogumi, pavyzdžiui, pinwormsы lengvai perduodami komandos per namų ūkio daiktų, pavyzdžiui, patalynės, ar purvinas rankas;
 • nuo augintiniai — per seilės, vilna, susisiekti su išmatos pan.;
Alyva eglė
 • švirkščiamuosius neabejotinai yra ne kaitinti užsikrėtę vandens, todėl gali būti kepenys fluke, nematodųы ir kiti kirminai;
 • jei neteisingai perdirbti maiste, pavyzdžiui, bet kuris procesas, virti žuvies, kotletai, o taip pat populiarus pastaruoju metu ritinius ir suši — šiuo atveju tokie parazitai kaip Fluke, kepenys fluke, roundworm ir Echinococcus lengvai įsikūręs organizme yra užsikrėtę žmogaus;
 • po vabzdžių įkandimo.

Ne paslaptis, kad būtent vaikai, dažniausiai vežėjų kirminas infestacijos. Tai paaiškinti nesunku: imunitetą vaikų amžius suformuota nepakanka, organizmas ir toliau augti ir vystytis, reikalauja daug jėgų ir energijos. Todėl susilpnėjusi imuninė sistema, o taip pat susijusi su amžiumi, silpna rūgštingumas skrandžio sultys, palyginti su suaugusiais, todėl organizmas daugiau imlūs prie kitokio pobūdžio pažeidimai.

Prie to nuo ankstyvo amžiaus vaikas skubėti aktyviai tirti gamtą, ir jis stengiasi daryti tai ne tik liesti rankomis, bet ir su per burną, bando skonio absoliučiai viskas — tiek namuose, tiek ir lauke. Net nepaisant to, kad išsamus techninis aptarnavimas, kuriems apsuptas dauguma vaikų, ne visi tėvai gali mokyti vaiką ikimokyklinio amžiaus amžiaus elementarus higienos taisyklių. Todėl nuo infekcijos kirminai šeimoje, kur yra mažų vaikų, niekas nėra apdraustas.

Diagnostika

Šiuolaikinės laboratorijos sąlygomis nustatyti buvimas kepenys, kaip ir kitų rūšių kirminai, nebūtų rimto darbo. Svarbiausia, kad pereiti visą diagnostikos tyrimas.

Atskleisti pralaimėjimas kepenų parazitų padės šie laboratoriniai testai:

 • bendras kraujo tyrimai;
 • analizė išmatų masės ir dvylikapirštės žarnos turinį;
 • analizė antikūnai prie parazitai.

Į žmogaus kraujo, kančia helminthiasis kepenų ir tulžies pūslės, bus nustatyta, kad padidėjusi turinys eozinofilų ir antikūnų, rodo apie tai, kad organizmas stengiasi savarankiškai kovoti su nekviestas svečiais. Į išmatų minias gali būti atskleista fotoaparatui esant parazitų ar jų kiaušinius.

Papildoma diagnostikos metodai yra USI tyrimas, kompiuterinė vizualizavimo pilvo ertmės, endoskopinis tyrimas tulžies pūslės ir jo ortakiai, taip pat žarnyno. Šie įrankiai diagnostikos metodai leidžia patvirtinti buvimas ligos.

Gydymas

Nereikia panikuoti, jei tikrai patvirtinta, kad parazitai gyvena kepenų konkretaus žmogaus. Liga sėkmingai apdorotas ir suaugusiems, ir vaikams, ir gydyti jį ne taip jau ir sunku, kaip gali atrodyti iš pradžių. Kepenys yra organas, kuris sugeba atkurti ir tam reikia gana šiek tiek laiko. Šiuo metu egzistuoja daug metodų konservatorius ir netradicinių, kurie leidžia išspręsti problemą parazitų kepenyse. Dauguma iš jų pakankamai veiksmingas, bet pageidautina, kad skiriant gydymo užsiima lankyti gydytojas.

Pagrindai gydymo kirminai kepenyse pateikiamoje lentelėje. Iš viso jis apima tris etapus.

EtapasGydymo esmė
1 etapas. Kaip spręsti apsinuodijimo požymių organizmo, pagerinti fermentinės aktyvumo kepenų ir žarnyno.
 • Laikytis dietos, įspėjimas augimas ir atgaminti parazitų.
 • Paskirtis anti-alerginių ir apsaugos choleretic vaistų.
 • Priėmimas sorbents ir fermentų.
2 etapas. Intensyvus poveikis parazitų.
 • Paskirtis anthelmintic vaistų, jų galimas derinys su priemonėmis liaudies medicinos.
3 etapas. Koregavimas imuniteto, prevencijos užsikrėsti helminthiasis ateityje.
 • Laikytis dietos.
 • Priėmimas multivitaminų kompleksų ir immunomodulators.
 • Laikomasi taisyklių, asmens higienos.

Bet atskleidė tipas rastų kirminas infestacijos, atsirandantis naudojant pralaimėjimo priežastis organo, reikia atlikti protingai priskirtą terapijos pagrindas, kuriame yra kepenų valymas nuo parazitų. Tam tikslui gydytojas tiesiog susitvarko reikiamus narkotikų priemonės, dažnai derinant jų paskirtis su receptai liaudies gydymas.

 • Speciali dieta. Iš anksto, prieš tai, kaip valomos kepenys, gydytojas paskiria диетоterapija. Ji remiasi visiškai išvengimo arba intelektas iki minimumo angliavandenių maisto produktų, turtingų gluten, riebalų ir aštrių patiekalų. Pageidautina įtraukti į savo racioną, Kashi remiantis ryžių, kukurūzai ir grikiai javai, mėsa su minimaliu riebalų, pieno produktai ir šiupinys daržovės.
 • Moliūgų sėklos
 • Priėmimas энтероsorbents. Išgryninimas kepenis nuo parazitų negali išsiversti be vaistų, su sorbent savybes. Sorbents evakuoti iš organizmo nuodingas ir toksinės medžiagos, valymas jį nuo nereikalingo nuodai balastas.
 • Anti-alerginių vaistai. Siekiant sumažinti gilesnis jautrumas organizmo, reikia antihistamininiai vaistai. priemonės.
 • Anthelmintic terapija. Nėra vaistai turi gauti pagal individualų modelį kiekvienam pacientui, priklausomai nuo jo amžiaus ypatumus, bendrą sveikatos ir scenos helminthiasis.
 • Ekspozicijos imuninę sistemą. Tik skiriant multivitaminų ir immunomodulators.
 • Vaistai normalizuoja darbą kepenų funkcija (tai yra, turinčios hepatoprotective ir apsaugos choleretic specialiuosius efektus). Tam, kad išvalyti kepenis ir kitas atstato jos pažeistų ląstelių ir audinių praėjo sėkmingai, gydytojai turi nustatyti priemones.

Liaudies gydymas

Dėl to, kad per trumpą laiką išvalyti organizmą nuo parazitų namuose, normalizuoti organų darbą virškinimo takų, galite papildyti konservatorius gydymas liaudies priemonėmis.

Naudoti šakniastiebius varnalėša. Norėdami išspręsti požymiai apsinuodijimas organizmo, todėl kepenys bus geriau valyti, reikės val šaukštas ekstraktas iš šakniastiebius varnalėša, kurią reikia liofilizuotą į arbatos gryno vandens ir gerti gurkšnis. Kartoti 3 kartus per dieną. Gydymo kursas — 7 dienos.

Priemonė iš eglė. Išrašas eglė yra anti -, antimikrobinė, dezinfekavimo ir hepatoprotective veiksmas. Kaip išvalyti kepenis nuo parazitų, naudojant eglė ekstraktas? Per mėnesį kasdien vartoti į vidų 50 ml priemonės 3 kartus per dieną, iš anksto praskiestų švariu vandeniu.

Receptas iš tansy. Efektyvus išgryninimas kepenų namų sąlygomis, naudojant gydymo liaudies priemonėmis galima atlikti naudojant tansy. Unikalios sudėties tansy gali ne tik išvesti parazitų iš kepenų, bet ir susidoroti su požymių cholecistitas ir uždegiminės pakeitimais, kylantiems organe dėl veiklos šiltnamio reiškinį ir paprasčiausias. Tansy reikia alaus, apskaičiuojant val šaukštas dry žaliavos į 200 ml vandens, vartoti 3 priimti per parą. Papildomai prieš miegą galima kramtyti kapotos gėlės augalai ir gerti jų stiklas vandens. Ryte reikia papildyti gydymas naudojant vidurių priemonių, kad būtų paspartinti klojimas parazitų ir jų produktų ir gyvybinių.

Lankas

Profilaktika

Reikia laikytis šių taisyklių:

 • kruopščiai nuplauti visos daržovės ir žalumynai, kurie augo žemėje, po plovimo šiuos produktus rekomenduojama papildomai nusiplikymas verdančiu vandeniu;
 • neleidžia nusėdimo ant maisto produktų, įvairių vabzdžių, pavyzdžiui, muses, jie taip pat įeina į parazitinės ciklas infekcijos kirminai;
 • prieš kiekvieną baigdavome reikia plauti rankas su muilu;
 • visada virti vandenį, nesvarbu, iš kokio šaltinio ji priimtas (išimtis yra filtruoti vandens kokybinius prietaiso ir vanduo buteliuose yra nuo gerai žinomų gamintojų;
 • metu plaukimo atviroje vandenis negalima leisti vandens patekimo į burnos ertmė, į nosiaryklės ar akis;
 • draudžiama yra abejotina paruoštą maistą (kepenys fluke, roundworm ir kt).

Remiantis šio straipsnio tampa aišku, kokie parazitai gyvena kepenų, kas yra jų pavojus ir kaip juos gydyti. Atsikratyti nuo parazitų liaudies priemonėmis savarankiškai — ne visai patikimas sprendimas. Parinkti tinkamą vaistą nesunku, bet narkotikų vaistai, naudojami išskyrimo parazitinės organizmų iš audinių, kepenų, gana toksiški, todėl priskirti juos turi tik gydytojas.

Organizmas, valyti nuo kirminas infestacijos, pakankamai greitai stabilizuoja darbą savo imuninę sistemą, todėl pradeda pamažu atsigauti kepenys, vyksta požymiai alergines reakcijas ligų, išnyksta skausmas hypochondrium ir kremą.