Parazitai žmogaus organizme: priežastys, simptomai ir gydymas liaudies priemonėmis

Rimta problema modernumo yra parazitai.

Neįvertina jų pavojaus kartu su nepakankamo informuoti apie biologijos šių būtybių ir būdus, užkrėsdamas juos atvedė prie to, kad vežėjų tų ar kitų parazitų dabar yra bent keletas milijardų žmonių.

Šiame straipsnyje išsamiai aprašoma, kokių rūšių parazitai žmogaus organizme galiu būti jų atsiradimo priežastys, o taip pat apie simptomai ir metodus kovoti su tuo ar kitaip parazitas.

Pavyzdys

Nedidelis ekskursas:Beveik visi mes žiūrima kiaulienos kaip vienas iš labiausiai skan? s patiekalai, ypač kai ji skamba, turintiems specialių patiekalais. Kiauliena – mėsos kiaulių, kurią mes kartais vartojamos, gali būti laikomas viena iš labiausiai užterštas šaltinių mėsos.

Kas yra parazitai?

Parazitas – tai organizmas, gyvenantis visiškai dėl kito, didesnio, organizmo. Vietos lokalizacijos būna ectoparasite, gyvenantys į žmogų iš išorės, ir endoparasite, užkrėsti jį iš vidaus. Pagal sudėtis parazitais gali būti virusai, bakterijos, kirmėlės, vabzdžiai ir net stuburinių.

Parazitai negali būti laikomas nei-tai nenatūralus. Atvirkščiai, iki tol, kol mokslininkai ne suprato, kad tai yra ir iš kur jie atsiranda, žmonės užsikrėtę nuolat, kas buvo viena iš priežasčių, dėl mažo gyvenimo trukmė dar 1 – 2 amžiaus atgal. Juk daugelis parazitų mirtinas, ir kai kuriais atvejais gyvybę išgelbėti gali tik kvalifikuotas medicinos intervencija.

Kitų – liga gali trukti dešimtmečius, nes parazitai sumaniai maskarāde kitų ligų, išgydyti kurių negalima tol, kol bus išspręsta jų tikroji priežastis.

Rūšių populiariausių parazitų

Kuo arčiau į gamtą, prie tradicijoms, tuo didesnė tikimybė gauti palaikykite pas save vieną iš parazitų arba visą rinkinį juos.

Apvalus, juostiniai kirminų, blusų, utėlių, poodinių reples, lervos gadfly ir wohlfahrtia volare – tai toli gražu ne pilnas sąrašas tiems, kurie trokšta žmogaus kūno ir kraujo, leiskite mums išsamiai išnagrinėti priežastis, simptomus ir gydymą, bent pagrindinių rūšių parazitai žmogaus organizme.

Širdys pavyzdys

Kaspinuočiai – neoficialių pavadinimas didelių juostiniai kirminai, tokių, kaip uparty, ir kiaulienos kaspinuočių, taip pat platus kaspinuočių. Kirminas gyvena subtilios ir tolstojų žarnyne, pirmuosius keletą mėnesių metu likę nepastebėti ir veda su laiku prie stipriu svorio savo "šeimininko".

Bendras struktūros visus pavyzdysов susideda iš galvutės su siurbimo taures, kuriais helminth tvirtinamas prie sienelės, plonas, žarnyno, ir kelių šimtų ar tūkstančių segmentų palaipsniui padidinti storio, kuriose brandus kiaušiniai.

Laikui bėgant, galiniai segmentai off nuo kūno širdys ir rodomos kartu su išmatos. Jų išvaizda – garantuota ženklas, kad reikia imtis veiksmų, o ne priežastis džiaugsmo nuo to, kad parazitas išėjo.

Jam tai – normalus procesas, gyvybės, in vivo šie segmentai ir toliau judėti dar dešimtys minučių, po to implode, sklaidos aplink kiaušiniai helminth. Jei pavyzdys taikoma galvoje bulių kaspinuočių, tai segmentai spontaniškai nuskaityti per sezono metu.

Simptomai juostiniai kirminai asmuo

Simptomai, turintys tape drive širdys iš žmogaus organizme:

 • pilvo skausmas, keičiasi savo vietą,
 • viduriavimas,
 • vėmimas,
 • galvos skausmas.

Atsižvelgiant į tai, kad vežėjas tape drive širdys gali būti beveik bet koks gyvūnas, iki pelės imtinai, taip išvadą apie tai, kad bet koks patekimas žemės į burną potencialiai nesaugi.

Jeigu pavyzdys taikoma galvoje plataus kaspinuočiųа, tai infekcija jiems kyla iš nepakankamai termiškai perdirbti arba sūdyti žuvų.

Moliūgų sėklos

Gydymas didelių juostiniai kirminai žmogus namų sąlygomis

Liaudies gydymo metodai apima šiuos veiksmus:

Likus kelioms dienoms iki gydymo reikia eiti ant dietos iš angliavandenių. Tada naudoti vieną iš dviejų:

 • Moliūgų sėklos. Šviežių sėklos išvalyti ir valgyti kelis triukus, kuriuos, geriamojo vandeniu. Suaugusiam žmogui pakanka 300 m. per dieną, vaikams – 100 m. Vartojamas vienkartiniai.
 • Gydomasis rinkti iš šių ingredientų: 4 dalį tansy ir linas sėklų, žemės rožinis – 2 dalis, 1 dalis tsmina (Helichrysum) spalvų, centaury, kiečių, moliūgų sėklų (žemės).

Dalys grūsti, sumaišyti ir priima savaitę, sauso forma, pagal valgomasis šaukštas. Pirmą dieną – 1 kartą ryte, antrą ir trečią dienomis – 2 kartus, ryte ir prieš valgį, vėliau dienomis – 3 kartus per dieną, geriamojo stiklas vandens.

Po vieno iš dviejų ankstesnių punktų ryte esant tuščiam skrandžiui daroma klizma, tada gaunate dar viena dalis priemonės ir per 2 valandas, skiriamas vidurius.

Išleistas helminth (iki kelių metrų ilgio) ištirta į prekės buvimo viename gale galvutės su siurbimo taures. Jei jos nėra, tai kirminas išėjo ne iki galo, ir per savaitę, gydymą pakartoti. Stebėti per 3 savaites procesas pageidautina pakartoti bet kokiu atveju.

Echinococcus (echinokokozė)

Labai pavojingas helminth, tarša iš kurių laikui bėgant gali sukelti mirtimi. Smulkus tape širdys, 3-4 mm ilgio ir tvarka 1 mm storio, kuris turi savybę tapti burbuliukai vidaus organus (įskaitant kepenų, plaučių ir galvos smegenis).

Echinococcusовый burbulas yra alsuoja skysčiu ertmė, kurioje pagal sienos yra kirminai, o viduje kuriamos dukterinės burbuliukai, įskaitant viduje vaikų. Apimtis toks netaisyklingas gali siekti iki kelių litrų žmogui.

Suaugusiųjų Echinococcus parazitas plonosios žarnos, jo lervos smūgio kraujo paskelbtas per portalas Viena visame organizmui. Diagnozė gali būti atliktas naudojant cat scan, analizės Kala arba specialios reakcijos antikūnų buvimas prie Echinococcus organizme.

Echinococcus

Simptomai Echinococcusа asmuo

Simptomai echinokokozėа, ypač pradiniame etape, gali maskuotis kaip ir kitas ligas, todėl diagnozė turi prasmę praleisti, jei turi vieta derinys daugiau iš šių požymių:

 • silpnumas;
 • nuovargis;
 • galvos skausmas;
 • vėmimas;
 • inkstų dieglius;
 • žemos kokybės temperatūra;
 • mažinti apetitą;
 • prarasti svorio;
 • sunkumą ir skausmą kepenų srityje.

Gydymas echinokokozėа

Aptikęs šį parazitas reikalinga kvalifikuota medicinos pagalba su veiklos intervencijos. Jos stoka gali palengvinti padėtį naudojant šias liaudies priemones:

 • Rinkti iš beržas pumpurų, lapų mėtų ir gėlių Helichrysum. Komponentai atsiranda kartu 100:75:75 m. ir užpildyti verdančio vandens skaičiavimo 100 ml valgomasis šaukštą. Gerti vaikams po 50 ml, suaugusiems po 100 ml 4 kartus per dieną, nuo dviejų savaičių iki mėnesio.
 • Alkoholis tonka vervo ir beržas inkstų viduje. Dalys užpildyti degtinė santykiu 1:5 ir palikti savaitei. Dozavimas: 1 valgomasis šaukštas per valandą po valgio 3 kartus per dieną.
 • Tansy. Gėlės reikalauja 2 valandas iš apskaičiuoti 1 stiklinė verdančio vandens į valgomasis šaukštą. Gerti po 100 ml per dieną likus valandai iki valgio.

Pažymėtina, kad Echinococcus, būdamas juosta helminth, nuolat tvirtinamas prie paveikti jiems organo (kepenų, plaučių, smegenų) ir negali būti išvaryta per odą naudojant vonios, priešingai rekomendacijas atskirų aukštais liaudies medicinos.

Roundworm (žmogaus Ascaris)

Turas į skyrius kirminų, 20 – 35 cm ilgio, dažniausiai lyginamas su kirminai. Roundworm, skirtingai nuo ankstesnių veislių, neturi organų tinkama siųsti, ir nuolat juda į siūlų pusiau virškinami maisto, einanti per žarnyne.

Bet tai jų pokštai nesibaigia. Kirminai laikas nuo laiko peri, ir jų lervos, graužti žarnyno sieneles, lygiai taip pat paskelbtas pagal organizmui šoko kraujo, kaip ir lervos ankstesnių formų šiltnamio reiškinį.

Patikimas tai yra jų patekimas į plaučius ir expectoration per žodžiu ertmė kartu su skreplių, be to, jie yra tokie smulkūs, kad daugeliu atvejų ligonis net to nepastebi.

Be to, dėl migracijos, lervų, roundworm gali gyventi, kepenų, inkstų, blužnis, plaučių, vadovas smegenyse, dešimtis metų. Ne turėdami toks destruktyvus savybes, kaip Echinococcus, roundworm, tačiau gali sukelti tokias ligas, kaip hepatitas vyrų, kepenų cirozė moterys ir smegenų auglys.

Linų sėklos

Simptomai Ascaris

Grupė simptomų Ascaris, į kurią verta atkreipti dėmesį, yra tokia:

 • padidėjusi seilėtekis;
 • svorio kritimas;
 • viduriavimas ir kraujas išmatų minias;
 • alergijos ir odos niežulys;
 • dusulys, bronchitas ar pneumonija;
 • žemos kokybės temperatūra;
 • padidėjęs kraujo spaudimas;
 • vėmimas ir keitimas apetitą;
 • depresija ir neurosis.

Diagnostika atliekamas pagal bendrą analizės Kala, todėl reikėtų kreiptis į specializuotą įstaigą.

Gydymas Ascarisоза liaudies priemonėmis

Naudojamą norint ją pašalinti Ascaris, gydymas liaudies priemonės apima šiuos receptus:

 • klizma iš pieno su česnakas. Gabalas sudėtis yra yra išvirta iš arbatos pieno ir užsidėjo kaip klizma naktį. Kursas taikomas savaitę.
 • sėklos moliūgų. Kaip nurodyta pirmiau gydymo pavyzdysа;
 • tonka iš lapų kiečių ir kapotos žalio sėklos moliūgų. Dalys imti lygiomis проdalisх, prideda dvi dalis degtinės ir reikalauti tamsus vietoje savaitę. Paruošta tonka vartojama 2 kartus per parą prieš pietus ir vakarienę po 50 ml;
 • žalia graikiniai riešutai supilkite verdančio vandens iš apskaičiuoti 1 dalis riešutų 2 dalys vandens ir reikalauti pusvalandį. Stiklo infuzijos reikia išgerti per dieną, vėliau priimti vidurius;

Priemonės atkurti organizmo po išsivadavimo parazitų

Bet kokiu atveju, parazitai savo buvimo pažeidžia normalų organų, kur jie buvo.

Echinococcus inkstų ir kepenų funkcija yra su kalcifikacija, roundworm padaryti į plaučių ir kepenų judesių, kurie išlieka net ir po jų mirties, juostiniai kirminai savo siurbimo taures sugadinti žarnyno sieneles, kas didina riziką, turite dvylikapirštės žarnos opa.

Todėl liaudies medicina rekomenduoja taikyti, siekiant pašalinti šių pasekmių šiuos receptus:

 • Žarnyne atkuria infuzijos linų sėklų. Sėklos užvirinti verdančio vandens skaičiavimo valgomasis šaukštas į puodelį ir primygtinai 2 valandas. Gydymo kursas: tris kartus per dieną 50 ml savaitę;
 • Iš viso atkurti pasiekiama tokia rinkimu: 2 dalis lapų dilgėlių, 1 dalis vaisių klubai ir 5 dalių vaisių Rowan.

Mišinys uždaromos verdančio vandens ta pati dalis, kaip ir ankstesnį punktą ir vartojama tuo pat būdu būdu.

Prevencija yra užkrėsti parazitais

Taisyklė nr.1: negalima valgyti nieko iš žuvies nepakanka druska, kepta arba kaitinti. Suši, sūdyti silkės arba sashimi gali būti laikoma maistu gurmanų. Bet iš esmės tai – žalio žuvis, o žuvis – vienas iš komponentų gyvavimo ciklo parazitinės kirminų.

Kaip viskas vyksta: pirmiausia ta lerva patenka į moliuskas, kur auga daugiau tikros ribos, tada moliuskas valgo žuvį, ta lerva patenka į jos virškinimo takų, likusių gyvų, tada auga ir padauginti, sėdame į raumens audinį, žuvies, tada šią žuvį valgo delfinų, žuvėdra, arba baltasis lokys. Ar решиutėliųй dalis prie didelio japonijos kultūros restorano lankytojas.

Saugus žalio žuvis teoriškai egzistuoja. Norėdami tai padaryti, jis turi būti arba iš karto sušaldyti po pagauti ir atšildyti tik prieš maisto gaminimas, ar turi specialiai būti auginami į žuvies ūkyje su kontrolės stoka, parazitai. Tačiau patikrinti, ar tikrai rizikinga patiekalas buvo virti iš jos, kaip taisyklė, neįmanoma.

Mėsa

Įdaryti mėsa turi atitikti tą pačią atsargiai, ne bandyti žalios smulkinta ir švieži-sūdyti lašiniai.

Be to, negalima užsikrėsti helminthми, daržovės prieš valgį reikia nusiplauti rankas – taip pat. Yra dalis natūralios aplinkos, šie parazitai žmogaus organizme buvo paplitę beveik visur.

Bet koks kontaktas maisto rankas su žeme, žemė dulkių ir augalija gali palikti valgyti jų mikroskopinių kiaušiniai. Patekus į žarnyne iš kiaušinių rodo kirminai, kurių pašalinti bus visai ne paprasta.

Yra parazitai, kurie puola tiesiog teka arba atostogautojas į žmogaus prigimtį, yra tokie, pvz.:

 • malarial Plasmodium, dokumentų seilės uodų rūšies culex,
 • patogeno encefalito, dokumentų seilės Ixodes erkių,
 • į sparva ir wolfarth volare.

Jų profilaktika yra tai, taikyti visus būdu repelentai. į kampanijos pagal gamtoje, o taip pat maksimaliai apsaugos neapsaugotos kūno (tinkleliai nuo uodų, akių, specialus gelis).

Tačiau, ką vis dėlto daryti, jei profilaktika nebūtų padėjo? Taip, kaip ataka žinomas seniai, tai taip pat seniai žinoma ir gydymas liaudies būdais.

Ir baigti, galima pasakyti, kad laikomasi paprastas taisykles, higienos ir sanitarijos, naikinimas muses ir tarakonai, leidžia žymiai sumažinti riziką užsikrėsti parazitais, nesitikima prie sunki pasekmes.