Kiaušiniai kirminai (šiltnamio reiškinį): nuo įkūrimo kol asmenys

Kirminai – tai mokslinis pavadinimas parazitų-kirminai. Kaip atrodo kiaušiniai kirminai, domina daugelį, nes jie tampa svečiais mūsų organizme. Gyvena jie organizmuose, žmogaus, gyvūnų ir augalų. Dauguma iš šių parazitų seniai turime pritaikyti prie gyvenimo atviroje gryname ore, žemėje ir vandenyje. Jų kiaušiniai yra žemėje, vandenyje ir net "pakilti" ore.

Moteriška helminth

Kai informacija apie helminthiasis

Iki šiol tiriamas daugiau nei 300 rūšių šiltnamio reiškinį, 70 iš jų, paplitusių visoje mūsų šalyje. Pasaulio Sveikatos Organizacija susijusios helminthiasis prie ypač svarbus infekcijoms. Skaičių užsikrėtusių kirminai gali būti mažesnis ar didesnis nuo 20 iki 22 mln.

Prie helminth priimtas įtraukti kirminų 3 klases:

  1. Butas kirminų (juostinės) – labai ilgas, minta krauju šeimininką. Dažniau pasitaiko uparty, ir kiaulienos apni, Echinococcus.
  2. Apvalios kirmėlės (nematodų) – skirtingi matmenys, daržo. Labiausiai paplitusi yra roundworm ir pinworms.
  3. Trematodes – visada dvilyčiai biohelminths, į vadovas turi siurbline, su jų pagalba širdys bus pridėtas prie institucijoms šeimininką. Prie jų priklauso schistosomiasis ir kiti.

Prieinamumas kirminai pavojinga dėl kelių pagrindinių priežasčių:

  • parazitai gali pažeisti mechaninių pažeidimų vidaus institucijoms;
  • sukelia pažeidžia medžiagų apykaitą;
  • produktai, jog šiltnamio reiškinį nuodų organizmui šeimininką;
  • prieinamumas šiltnamio reiškinį gali sukelti ir kitas ligas.

Kirminai bus galima kiaušinius, kurios patenka į žmogaus organizmą daugiausia virškinimo per (su maistu ar vandeniu), arba nesilaikant higienos normų.

Aprašymas išvaizdos ir struktūros garsiausių šiltnamio reiškinį

Kirminai Išvaizda Pastatas
Pinworms Tai mažos apvalios kirmėlės baltos spalvos, paprastai jų dydis yra ne daugiau 1 žr. Priekinėje kūno dalis pinworms yra vesicle. Ją naudodami helminth prisegamas viduje, žarnyno, bendraujant mechaninių pažeidimų. Kito širdys nurodė. Iš čia pavadinimas pinworm.
Roundworm Pakankamai didelis kirminas, ilgis apie 20 cm, o plotis 6 mm. Moteriška daug didesnis vyras. Būna, kad raudona ir balta spalvos su smilgos ilgą uodegą. Kūnas roundworm padengtas tvirtą odelės, kurią ne tirpsta net skrandžio sulčių. Į vadovas pabaigoje roundworm turi burną, aplink burną tris lūpų.

Iš karto už burna kūno roundworm yra stemplė ir žarnyne, kurį sudaro tiesioginis vamzdis. Parazitas lieka tik ryti pasiruošę maisto ir įsisavinti ją.

Whipworm Mažas kirminas. Į ilgį iki 5 cm, o plotis ne storesnis nei žmogaus plaukai, ne daugiau kaip 0,5 mm. Turi aštrų galą, tvirtai laikosi jiems už nušauti lukštais. Front-end helminth (3-5 cm) rafinuotas iki storio plaukai. Sezono pabaiga storesnis priekinio. Jame paskelbtas žarnyne. Jūs patelės užpakalinės pabaigoje yra gimda.
Toxocara Savo dydžių Toxocara pasiekia iki 10 cm ilgio. Patinai ekraną.

 

Toxocara širdys baltos spalvos. Kūnas jos pailgosios, primenantis plonas cilindras. Žodžiu anga turi tris lūpų.
Trichinella Taikoma round kirminai mažų dydžių. Ilgio, ne daugiau kaip 5 mm. Jų pagrindinis bruožas statinys yra neleisti patekti į vieną pusę-žarnyno takų.
Uparty kaspinuočių (pavyzdys) Širdys labai didelių dydžių. Turi ilgas kūnas kaip juosta. Kiek metrų ilgio ir pasiekia uparty kaspinuočių?! Jis milžinišką dydį iki 30 metrų! Scolex (galvutė) yra 4 stiprios siurbline, be kabliukai. Galvutė pavyzdysа maža. Į kaklo auga segmentai, jų skaičius būna nuo 1 iki 2 tūkstančių. Gimda išvystyta, pilna skaidri kiaušiniai. Jūs Brandžios kaspinuočių segmentai viena po kitos bus atskirtos, juda su išmatos arba atskirai išeina į išorę, iš žarnyno.
Kiaulienos kaspinuočių

(pavyzdys)

Jo pastatas yra labai panašių su bulių tapeworm. Bet pagal dydį, jis kelis kartus mažiau galvijų kaspinuočių – ne daugiau 3-5 pm Kiauliena pavyzdysа dar vadinamas ginkluotas kaspinuočių. Jis iš vadovas be 4 siurbimo taures, yra 32 kabliukai. Segmentai kaspinuočių turi apie 50 tūkstančių kiaušinių.
Platus Kaspinuočių Dar vienas ilgas kirminas, jos ilgis gali būti daugiau nei 10 pm Kūnas širdys susideda iš mažų plokščias, galvutės, ne daugiau kaip 5 mm. Iš abiejų pusių yra ilgas butas ritininės-siurbline. Jų širdys ūkio per žarnyno sieneles.
Echinococcus Priklauso juostiniai kirminai, helminth mažų dydžių. Jo vadovas yra kabliukai ir siurbline. Echinococcus susideda iš 3-4 segmentai. "Ginkluotas" parazitas siurbimo taures ir kabliukaiми. Per segmentai jūs parazitas yra lytiniai organai, o trečiąjį – kiaušiniai. Jie atskiria savo segmentai, o tie turi gebėjimą savarankiškai judėti.
Opisthorchiasis smulkus Mažas kirminas, kurių dydis iki 1 žr. vadovas yra žodžiu gyvis. Širdys turi 2 siurbline, kuriais nustatoma sklandžiai paviršiaus. Yra žodžiu ir pilvo siurbline. Nuo per burną siurbline eina SIP, o už jo stemplė ir žarnyne. Užpakalinės pabaigoje jūs parazitas yra šalinimo organas.
Kepenys Fluke

Savybės gyvavimo ciklo kirminų

Trukmė gyvavimo laikotarpį mes kirminų skirtinga. Pas vienus ji gali trukti metus ar du, o iš kitų parazitų daugiau nei 10-15 metų! Todėl, kad kiti šiltnamio reiškinį turi savo šimtamečiai. Pavyzdžiui, pinworms gyvena gana ilgai, ne daugiau kaip 6 mėnesiai. Vaisingumui jų yra pakankamai didelė. Dėl to, kad kiaušiniai pinworms labai lengvi, jie gali būti net ore, kuriuo kvėpuojame.

Kiaušiniai roundworm ir whipworm patenka į organizmą per maistą

Roundworm ir whipworm gyvena daugiau nei 2 metus. Pirmieji gyvena iki 2 metų, o paskutinis – per 3-4 metus. Bet tai ne patys baisūs skaičiai!

O štai įrašas kiti kirminai, kurie padaryti didžiulį žalą žmogaus organizme yra kiaulienos kaspinuočių. Jo gyvenimo trukmė siekia iki 20-30 metų!

Specialistai, įdėti įvairius eksperimentus ir eksperimentai virš kirminų, padarė išvadą, kad temperatūra buveinių įtakos elgesį helminth. Pakilus kūno sergantį Ascaris spontaniškai palieka jūsų organizmą. Taip temperatūroje 40°Su aktyvumas roundworm padidėjo kelis kartus.

Sumažinamas temperatūros buveinės verčia helminth imtis veiksmų – biudžeto įvykdymo patvirtinimo iš kūno.

Vienas iš metodų dezinfekuoti – tai temperatūra apdorojimas. Pavyzdžiui, kad žuvų žuvo parazitas, pakankamai virkite ją per 30 minučių. Šaltis, kai įvairiais temperatūros režimais paspartinti apdorojimo procesą. Esant -15°C, galiojimo sustabdymo – 30 dienų. Esant -35°C – pakanka 10 valandų.

Kiek reikia laipsnių kampu, kad nukenksminti produktus? Kiaušiniai Ascaris joje žūsta, kai temperatūra yra +55°C. Apdorojimas žaislų vandenyje, esant +70°C užtruks tik kelias sekundes.

Paskutinei kiaušinių kirminai

Dauguma parazitų bus galima kiaušinius, bet tarp jų yra ir gyvavedės kirminai. Tiesa yra Trichinella.

Kaip atrodo kiaušiniai šiltnamio reiškinį galima sužinoti tik tada, kai pagalbos mikroskopas. Kokios šiltnamio reiškinį "įsikūrė" žmoguje, galima nustatyti, atsižvelgusi į juos kiaušinių. O lerva galite apsvarstyti plika akimi.

Moteriška helminth išlieka organizme iki to momento, apvaisinimas ir laiką balansinė palikuonių

Kiek kiaušinių gali atidėti moteriška helminth – sukelia siaubo. Toxocara gali už parą atidėti 250 tūkstančių kiaušinių. Beje, lervas ir kiaušinius kirminai daug atkaklus, nei subrendusios. Patelės kai kuriose šiltnamio reiškinį joje žūsta po to, kaip ir ką jūs atbaido kiaušinius, taip atsitinka, kad pinworms.

Parazitai kiekviena klasė savaip gyvena, veisiasi ir bus galima kiaušinius. Pavyzdžiui, jūs biohelminth brandus kiaušiniai ir lervos organizme šeimininko (karvė, katė, šuo). Pavyzdžiui, biohelminth kiaulienos kaspinuočių. Jei į žmogaus organizmą pateko ta lerva, tai auga pavyzdys skyriaus plonų žarnų. Jei infekcijos kiaušiniai kaspinuočių ši byla yra dar blogiau. Jie migruoja po visą organizmą, kai gali bet kuriame organe. Jūs geohelminths kiaušiniai ir lervos turi Brandžios iš organizmo šeimininko, be dirvožemio. Kiaušiniai roundworm vystosi lervos plonosios žarnos. O kai geros sąlygos su srauto kraujo kiaušiniai (lervos) Ascaris pereiti per visus institucijoms.

Kirminai Aprašymas kiaušinių Skaičių mūro Brandinimo trukmė
Pinworms Kiaušinių pinworms ovalo formos несиmmетричной formos. Apvalkalas sklandžiai, susideda iš kelių sluoksnių, yra bespalvis. Į apvaisinta kiaušiniai jau yra ta lerva. Už kartą jūs pinworms stiprėja daugiau 10-15 tūkstančių kiaušinių. Po snausti kiaušinių moteris, ta lerva jose subręsta po 6-8 valandų.
Roundworm Kiaušinis, kurio apvaisinta, turi ovalo formos pailgą formą. Išorinis apvalkalas tankūs, su mažas tubercles. Viduje kiaušiniai pilna gelsvi ląstelių. Kasdien skiria daugiau nei 250 tūkstančių kiaušinių. Per 2-3 savaites apvaisinta kiaušiniai tampa invazinių.
Whipworm Kiaušinių šis parazitas turi formą, statinės, apvalkalas jo sluoksniuotos ir skaidrus. Viduje kiaušiniai turi smulkių grūdų. 3500 nesubrendusios kiaušinių per parą Reikia 2 savaites subręsta lervos.
Toxocara Kiaušiniai su tolstojus smulkiai-nelygus lukštais. 200 tūkstančių kiaušinių per parą. Per keletą dienų Brandžios lervos į kiaušiniai. Jie tampa invazinių.
Trichinella Dydis lervos 0,1 mm. Už 2 mėnesius moteriška gimdymo daugiau nei 2000 ikrų. Moteriška Trichinella išugdė gyvų lervų.
Uparty kaspinuočių (pavyzdys) Kiaušinių forma primena ovalo burbulas pilkos spalvos, turi du procesas. Cisteinas yra apie 200 tūkstančių kiaušinių. Jei organizme cisteinas ne vienas, tas skaičius, kiaušiniai pritrenkiantis. Suomiai į raumenis išlaiko gyvenimas per 3 metus.
Platus Kaspinuočių Kiaušiniai ovalo formos, padengtas sklandžiai lukštais, geltonos spalvos. Iš viršaus kiaušiniai – viršutinė dalis, iš apačios bump. Kasdien žmogus su išmatos skiria keletą milijonų kiaušinių. Per 2-3 dienas kiaušiniai susiformavo ta lerva.

Būsto šiltnamio reiškinį iš žmogaus

Kirminai gali gyventi ne tik žmogaus organizme, ir organizmuose namų augintinius, o taip pat iš šeimininko. Pavyzdžiui, Giardia atsiskaityti pas kates viršutiniame skyriaus žarnos, o taip pat jų galima atrasti iš upių žuvų (karšių, IDE).

Kiaušiniai parazitų pinworms taip lengvai, kad gali būti ore. Nukentėjo kirminai gali būti ir vanduo. Ji tampa užkrėstas nuo paveikė dirvožemio. Nuo vandens užsikrečia su gyvenimas į tvenkinys žuvis.

Į augalai kirminai taip pat būna. Ant jų parazitai tik nematodų. Jie stebinti šaknis ir gumbavaisiai augalų, o taip pat koteliai ir lapai. Užkrėsti būna virškinimo per šeimininkų kregždės kirminų kiaušiniai su maistu. Jei produktai nuplauti verdančio vandens, tai kiaušiniai ir lervos joje žūsta.

Lervos kirminai

Produkto gyvavimo ciklas helminth pavyzdys pinworms

Žmogaus organizme pinworm gyvena kelių departamentų žarnynas: skyrius plonas žarnas, aklas žarnos ir viršutiniame skyriaus gaubtinės žarnos vėžio.

Invazija žmogui yra kiaušinių su puolėjas. Užsikrečia su priimančiosios išmatų-oraliniu keliu. Ta lerva atleidžiamas nuo lukštais kiaušiniai plonosios žarnos ir migruoja iki vietų lokalizacijos. Toliau eina procesas, vadinamasis šėrimosi, laikotarpiais, po kurios ta lerva tampa Brandžios atskirų.

Kirminai — akytasis parazitai

Po poravimosi patinai joje žūsta, yra atleidžiami iš organizmo su išmatos. Tuo tarpu moteriška pagalba pūslelių bus pridėtas prie gleivinė, žarnyno, jų Brandžios kiaušiniai. Jie labai vaisingos, jų gimdą stiprėja daugiau 10-15 tūkstančių kiaušinių. Kai ripe kiaušinių, moteriška juda į analinis angą. Moteriška peržengia žarnyno naktį, kai raumenys išangę sušvelnintos. Ji ropliai pagal odos raukšlės išorinės lytinių organų. Makšties raumenys patelės atsipalaiduokite, ir prasideda pažymėti kiaušinius. Ant odos paviršiaus kūno šeimininko labiausiai palankios sąlygos: temperatūra, drėgmė, deguonis. Kiek stiprėja kiaušinis?

Po 6-8 valandų viduje kiaušinių, iš žmogaus, susidaro lervos, jie tampa invazinės.

Toliau moteriška žūsta, išdžiūsta, formavimo grumstas. Nuo jos judėjimo pagal raukšlės kyla niežulys. Kapitonas šukos šią sritį. Ant rankų ir po nagais atsirado kiaušiniai parazitas. Toliau galimi keli keliai:

  • Ligonis, ne laikytis taisyklių, asmens higienos, užsikrečia su naujai. Mano pusryčiai neplautomis rankomis žiūr jo.
  • Ligonis infekuoti rankomis liečia daiktus naudoti, žaislai, durų rankenos ir kita, užkrėsti savo šeimos narius.

Atminkite, kad savininkas nė vienas helminth nėra pajėgus daugintis ir plėtoti. Ar kiaušinių ta lerva privalo įsipareigoti ciklas: šeimininkas-žemė/oras-meistras.