Kirminai asmuo – simptomai ir gydymas

Helminthiasis arba kirminas invazija – tai užkrėsti organizmo parazitai. Užsikrėsti kirminai gali kiekvienas žmogus – nuo augintiniai, per namų ūkio prietaisai, neplautų rankų, žalios žuvies arba mėsos. Tokių šaltinių yra labai daug, todėl realiame gyvenime sunku ir beveik nerealu siekiant apsisaugoti nuo šiltnamio reiškinį. Užkrėsti kirminai dažnai demonstruoja save keliančių kitų ligų – sutrikimai virškinimo sistemą, sumažinti nuomone, ligų, kepenų ir kitų vidaus organų. Tai pablogina procesas diagnostikos ir veda prie neefektyvumas priskirtą terapija.

Kirminai iš suaugusiojo žmogaus gali būti įvairių ir kiekvienas iš jų, sprendžiant žmogaus organizme, paleidiklius plėtra tam tikros ligos ar kelis. Jeigu priežastis, dėl šių negalavimų yra kiti patogenų, o ne parazitai, gydyti juos galima greitai ir efektyviai. Priešingu atveju konservatorių terapija beprasmis, nes gydymas turėtų būti nukreiptas ne į šalina simptomus, o panaikinant priežastis – šiltnamio reiškinį.

Parazitai

Pagrindinės rūšys kirminai

Gamtoje yra apie 250 rūšių šiltnamio reiškinį. Kiekvienam iš jų reikia tam tikrų sąlygų jų egzistavimo ir kūrimo. Kirminai skiriasi tarpusavyje matmenimis, forma ir kitomis skiriamuoju požymių. Klasifikacija šių parazitų dar ne iki galo suformuota ir patvirtinta mokslininkų. Atskyrimas kirminai pagal teritorinės funkcija taip pat yra vieta būti. Šis faktas sudėtinga klasifikaciją, parazitai.

Šalyse vidutinių platumose su vidutinis klimatas sąlygas galite skaičius daugiau nei 20 rūšių šiltnamio reiškinį, kurie sąlygiškai skirstomi į tris grupes priklausomai nuo išvaizdos ir formos:

 • Apvalus (nematodų);
 • Juostinės (cestodes);
 • Butas (trematodes).

Kiekviena iš šių grupių turi iki kelių šimtų rūšių kirminų-parazitai. Nematodų ir trematodes daugiau bendro pobūdžio, negu juostos parazitų. Žmogaus organizmas – tobula aplinka perėti ir augimo pinworms ir Ascaris. Taip pat dažnai pasitaiko ir Trichinella. Prie Cestoda priklauso bulių, kiauliena, žiurkė apni, platus kaspinuočių.

Požymiai ir simptomai kirminai asmuo

Kirminai, parazitinės žmogaus organizme, tiesiogine prasme "čiulpia" iš jo visas jėgas. Pirmieji požymiai, liudijančios apie jūsų organizme kirminai, išreiškiamos per lėtinis nuovargis, staigus svorio mažinimo, pagerinti arba prarastą apetitą. Niežulys srityje analinis angos taip pat atkreipia dėmesį į galimas užkrėsti kirminai.

Požymių parazitinės užkrėsti organizmo gali būti ir netiesioginė simptomai, kurie yra būdingi ligų Virškinimo trakto, neurosis, dermatologiniai ligų ir alergijos. Tai gali būti:

 • Skausmas pilvo srityje, pykinimas ir vėmimas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas;
 • Nuolatinis nuovargis, silpnumas, galvos skausmas, karščiavimas, mieguistumas, apatija, nemiga;
 • Pažeidimas struktūrą, plaukų ir nagų, alergija sloga, dilgėlinės, niežulys bėrimas, sausa priepuolinis kosulys, į bronchų spazmas;
 • Fone-silpnas imuniteto pralaimėjimas organizmo įvairių infekcinės ligomis ir uždegiminės procesų (paūmėti lėtinės ligos, sumažės apsauginės organizmo jėgos, ir jis tampa ne tikslas perėti patogeninių mikroflora ir infekcijos).

Dėl to, kad simptomai, nukreipta į laisvas kirminai, panašios simptomai kitų ligų, retai pavyksta iš karto nustatyti tikrąją priežastį negalavimų ir paskirti tinkamą gydymą. Tai gali pablogėjo asmens statusas ir galimais komplikacijos, kai kurių parazitai veisiasi, griauna "mėgstamiausių" organas ir išsiplečiantis visame organizmui. Viena iš sunkiausių komplikacijų, gali būti vidaus kraujavimas, kepenų nepakankamumas, trukdo, žarnyno ir kt.

Diagnostika kirminai žmogaus organizme

Nustatyti kirminai organizme anksčiau buvo naudojami du metodai: dvylikapirštės žarnos jutikliai ir analizė Kala, šlapimą, seilės priklausomai nuo jų rūšių, kaip aptikti kiaušinių šiltnamio reiškinį. Šie būdai diagnozė buvo tobula, nes didelį vaidmenį tyrimuose vaidino žmogaus veiksnys. Rezultatai tiesiogiai priklauso nuo profesionalumo ir kvalifikacijos laboratorija, kuris darė šią analizę. Pradedantysis specialistas galėtų ne pasireikšti požymiai parazitų nagrinėjamame dalykų.

Mokslas dėjo į priekį, ir dabar yra labiau informatyvus ir tikslus diagnostikos metodai kirminas infestacijos – imunologinių tyrimų biomedžiaga, suteikti galimybę su dideliu tikslumu nustatyti turinio kraujyje antikūnų ir antigenų į įvairių rūšių šiltnamio reiškinį. Prie taip apima:

 • ELISA ELISA analizė kirminai). Tikrumą metodo rezultatus viršija 90%. Šis tyrimas rodo, ar yra parazitai ir kiaušinių kirminai organizme, ciklas jų plėtros ir rūšis, kuriai jie priklauso.
 • Tyrimai ELISA specialiai parengtus testus, kurie rodo organizmo reakciją į užkrėsti parazitais. Šis metodas nėra nepriklausomas. Jį būtina naudoti su ELISA laboratorija mikroskopinių pateikiamais).
 • Serologiniai metodai (RIFAS, Phragmites SUVAŽIAVIME, RAHL). Šie metodai dažniausiai taikomi diagnozė helmintai ūmių etape.
 • USI
 • USI, X-ray vidaus organų.
 • KT (kompiuterinė vizualizavimo), endoskopija.
 • PGR – aptikti infestacijos organizmo ląstelėje parazitais ir paprasčiausias.
 • Bioresonance diagnostika – tyrimas, kuris dėl tam tikrų skiriamąjį parazitai dažnių apskaičiuoti jų organizme anksti.

Šiuolaikiniai diagnostikos metodai, didelės patikimumas rezultatus gali atpažinti ne tik pats faktas užkrėsti organizmo kirminai, bet ir nustatyti jų openvz, amžius ir plėtros etapą, žymiai palengvina užduotį gydytojų ir pagreitina procesą grąžinimo į žmogų.

Gydymas kirminai iš suaugusiojo žmogaus

Kirminai gamtoje yra daug rūšių, todėl naivu manyti, kad yra viena stebuklas tabletė, kuri išvaduos organizmą nuo kirminas infestacijos tik už vieną priėmimas. Gydymas helminthiasis suaugusiems apima visą kompleksą vaistų ir procedūrų, taip pat griežtai laikytis visų rekomendacijų daktaro ir taisyklių asmeninę higieną. Priemonė nuo kirminai pasirinkta individualiai, atsižvelgiant į mokslinių tyrimų rezultatų ir rūšių rastų šiltnamio reiškinį.

Gydymas nuo įvairių rūšių kirminai bus neefektyvus, jei žmogus turėtų gydytis vienas, nes didelė tikimybė pasikartojimo (pakartotinio užsikrėtimo) nuo artimiausių žmonių. Atsikratyti kirminai galima tik tuo atveju, kai kiekvienas šeimos narys, ar žmonės, gyvenantys kartu su užsikrečiama žmogaus, eis norimą narkotikų kursas.

Tabletes nuo kirminai žmogui

Anti-helminth tabletės gali būti kaip sunaikinti daugelio rūšių šiltnamio reiškinį, paplitusių šių arba kitų platumoseах, taip ir siaurai-nukreipti (atskirų rūšių parazitų). Labiausiai paplitęs vaistai nuo kirminai platų remiantis keturių pagrindinių veikiančių medžiagų.

Kiekvienas vaistas nuo kirminai yra tokių šalutinių poveikių kaip galvos svaigimas, pykinimas, vėmimas, skausmas pilvo srityje, silpnumas, mieguistumas ir kiti požymiai apsinuodijimo organizmo cheminių medžiagų. Jei atsiradimo tų ar kitų simptomų reikėtų imtis enterosorbent.

Lašai nuo kirminai

Lašai, kaip ir anti-helminth vaistai formos tablečių, taip pat veiksmingas ir patogus paraiškoje. Vaistų nuo kirminai forma šiaudų leidžia tinkamai apskaičiuoti dozę, ko dažnai negalima padaryti su tabletes, nes dauguma iš jų yra padengtas specialia apsaugine lukštais, pažeisti, kurią kategoriškai negalima. Kaip lašai gydymo kirminas infestacijos tegul šiuos preparatus.

Visi vaistai gydyti helmintai nepriklausomai nuo formos laidos yra stiprūs nuodingas medžiagų, kurios gali ne tik padėti atsikratyti parazitų, bet ir sukelti ūmių apsinuodijimas organizmo. Svarbu ne pataikauti savarankiškai, parinkti vaistą ir dozę turėtų tik specialistas.

Liaudies priemonės nuo kirminai

Ne tik medicinos vaistai gali padėti išvesti kirminai iš organizmo. Gamta maniau visi iš anksto ir suteikė galimybę žmogui atsikratyti nuo parazitų, naudojant augalų ir jų vaisių. Į liaudies medicinoje yra svoris receptų gydyti kirminas invazija. Tarp tokių galima išskirti dažniausiai:

Česnakas
 • Iš kiečių – naudojamas kaip daužė milteliai sausosios medžiagos arba virti sultinio. Sausi lapai suteikia stiprią kartumo, jų geriau vartoti su medumi. Ruošimo sultinio reikia 2 šaukštas žaliavų įpilti 0,5 litro verdančio vandens ir varėna ant mažos ugnies 15 minučių. Infuzijos rengiasi taip pat kaip ir sultinį, tik alaus nereikia. Alkoholis tonka rengiasi taip: į pusę litro degtinės imtis 100 g džiovinti lapų kiečių, supilkite ir įdėti į savaitę, tamsus cool vieta.
 • Iš tansy – gydymo ir profilaktikos naudojamos sėklos ir žiedyno šio augalai. Valgomasis šaukštą sėklų tansy supilkite stiklas verdančio vandens. Primygtinai reikalauti, iki tol, kol atvės. Infuzijos iš žiedyno rengiasi taip: pusę Puodelio sausų gėlių reikės pusę litro verdančiu vandens. Primygtinai reikalauti, kol gėrimas ne atvės iki kambario temperatūros, ir nutekėjimo per marlę arba tvarstis.
 • Remiantis imbieras – arbata iš žalias imbieras šaknį su medumi vienas iš labiausiai skan? s ir veiksmingas liaudies gydymo metodų helmintai. Ruošiasi šį gėrimą tiesiog: tbl arba 30 – 50 gramų šviežių kapotos imbiero šaknies supilkite verdančio vandens ir duoti atvėsti iki temperatūros 6apie laipsnių. Medų galima skiesti į теплapieм gėrimų arba tiesiog ištirpinama burnoje, geriamojo arbata.
 • Infuzijos iš sausas мapieлapieтapieй rožinis su кapieриандрapieм – vieną puodelį verdančio vandens 50-60 gramų, sausoje miltelių. Užvirinti, kad ši priemonė turėtų apie valandą laikykite kiek galima šilčiau. Galite wrap talpa su gėrimas į šiltą кухapieннapieе rankšluostį.
 • Česnakas – taikoma bet kaip: kaitinti, kepta, žalios, keptos. Geriau pridėti žalios kapotos česnakai, salotos ir kiti patiekalai, nes šviežios forma, jame yra daugiau naudingų medžiagų, kurios taip "mėgsta" parazitai.

Skirtingai nuo tradicinių vaistų receptai liaudies medicinos beveik neturi jokių прapieтивapieпapieказаний paraiškos ir šalutinių veiksmų, be individualios неперенapieсимapieсти ir alergija į vieną ar kitą komponentą.

Klizma nuo kirminai

Be sultinįapieв, настapieек ir kitų liaudies priemonėmis, самapieлечения taikyti, taip pat valymo klizma. Manoma, kad šių procedūrų efektyvumą, dėl vietos veiksmo, daug didesnis, negu mes vaistų apieральнapieгapie taikymo, taip pat esant tokiam gydant beveik nėra šalutinis poveikis. Norėdami klizma naudojama:

 • Чеснapieчная tonka – растapieлченный į plaušienos česnakai supilkite šilta, ne karšta, кипяченapieй vandeniu ir reikalauja maždaug pusvalandį. Į vieną vidurinę galvos sudėtis yra naudoti vieną puodelį šilto vandens. Galima virti didesniu sumą, jei laikomasi proporcijų.
 • Infuzijos tansy – šaukštą sausų žiedyno įpilti 0,5 l verdančio vandens, wrap į šiltą rankšluostį arba įdėti į šiltą vietą ir primygtinai reikalauti minučių 40 – 50. Naudoti настapieй norėdami klizma reikia, kai temperatūra yra 36 – 37 laipsnių Celsijaus.
 • Infuzijos iš sausas kiečių – ruošimo reikės 50 gramų sausų kapotos milteliai lapų supilkite verdančiu vandeniu ir leisti atvėsti. Ši priemonė yra daug stipresnis, tvirtesnis, patikimesnis, todėl piktnaudžiauti jiems nėra verta.

Bet sultinį arba tonka norėdami klizma naudojami tik прapieцеженнapieм kaip, kad joks smulkių ir pašalinių daiktų nukentėjo ir ne sužeisti žarnyne. Moksliškai nėra įrodytas veiksmingumas tokio gydymo. Klizma su чеснapieкapieм gali ne tik išgydyti invazija, bet ir pakenkti sveikatai kaip nudegimų слизистapieй.

Infekcijos profilaktika kirminai

Parazitai aptvare gyvena aplinkoje ir gyvena kartu su žmogumi. Rizika užsikrėsti visada daug. Prevencija kirminai – geriausia priemonė tam tikroje situacijoje. Vykdyti prevencines priemones, reikėtų reguliariai, nes yra įvairių rūšių parazitų turi individualų vystymosi ciklas.

Kaip ir gydymą, taip ir prevencija vyksta visais šeimos nariais vienu metu. Nuo to, kad anti-helminth vaistai toksiški, prevencija yra geriau teikti pirmenybę нарapieдным priemones, tokiu kaip česnakas, moliūgų sėklos, sultinį kiečių, o taip pat stengtis išvengti galimų apieчагapieв užsikrėsti kirminai. Prie прapieфилактическим metodų priklauso:

 • Higiena – plauti rankas su muilu po tualetas, viešųjų vietų ir transporto, prieš ir po valgio, naudoti asmeninės rankšluosčiai ir muilo, пapieстельнapieгapie ir apatinio trikotažo;
 • Vartojimas maisto tik kruopščiai plauti vaisių, daržovių, taip pat produktų, važiuoti šilumos tvarkymą;
 • Sunaikinti į gyvenamojoje patalpoje, ypač virtuvėje visus būdu vabzdžių (кapieмары, musė, tarakonai), kurie kenčia kiaušiniai šiltnamio reiškinį į kojos arba jalhay;
 • Vengti gerti vandenį iš šaltinių, kuriais nepasitikite; vartoti vandenį būtinai reikia kaitinti;
 • Медикаментapieзную прapieфилактику – prašymas anthelmintic vaistų su регулярнapieстью per 4 - 6 mėnesius arba kai yra akivaizdus infekcijos riziką; prevencinių būtų taikomi tie patys vaistai, kaip ir gydyti, tik mažiau duodamos.

Taikymo медикаментapieзных priemonių, atliekamas pagal rekomendacijas gydytojas po konsultacijos. Atlikus prevencijos helmintai, per dvi – tris savaites vyksta atgalinis žinoma, kad netyčia tikimybė naujų parazitų iš atidėtų anksčiau kiaušinius.