Kaip vartoti moliūgų sėklos nuo kirminai

Moliūgų sėklos nuo kirminai — populiari priemonė liaudies medicinoje. Skirtingai nuo narkotikų anthelmintic priemones, jose nėra pavojingų ir toksiška ingredientų, todėl naudoti juos gali ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Poveikis moliūgų sėklos į kirminai

Moliūgų sėklos gali švelniai, o svarbiausia veiksmingai neutralizuoti ir išvesti iš organizmo kirminai. Vertė gydymo jais yra tai, kad kirminai sunaikinta kuo švelnus organizmui būdas, be taikymo rimtų cheminių priemonių ir rizikos plėtros šalutinis poveikis. Teigiamas poveikis sėklos moliūgų į žmogaus organizmą kontrastas derinama neigiami įtaką tos priemonės šiltnamio reiškinį.

Kaip moliūgų sėklos galioja kirminai? Aktyvus ingredientas sėklos — cucurbitina, kuris yra nuodai jei parazitinės individų, sėdame į žmogaus organizmą, absorbuojamas į kraują ir paralyžiuoja šiltnamio reiškinį, todėl jie ne joje žūsta, bet prarasti gebėjimą judėti, kabintis žarnyno sieneles, daugintis ir gyventi pažįstamas gyvenimo būdą. Dėl to, kad paralyžiuotas kirminai nebeturi galimybes maitintis ir likti organe, netrukus ateina jų negandas ir jie fiziologinės būdu atleidžiami iš žarnyno.

Tai yra cucurbitina yra nuodai jei kirminai. Šis ypatybė moliūgų sėklos nuo parazitų pažymėjo kinijos liaudies gydytojai, būtent nuo jų ateis pas mus šis gydymo metodas helmintai. Beje, kad moliūgų sėklos nuo parazitų buvo didžiausias terapinis poveikis, valgyti juos reikia kartu su žievelės — konkrečią lukštais, kur yra labiausiai cucurbitina.

Parodymai paraiškos

Sėklos moliūgų veiksmingas prieš kirminai bet kokio amžiaus — suaugusiems ir vaikams. Prie to paties, gydymą šiuo liaudies priemonė labai prieinama, ir praktiška kiekvienam žmogui, nes ji naudoti sėklos moliūgų nuo parazitinės organizme individų ir jų prevencijos, galima dažnai.

Taigi, addicting šios priemonės tiks kiekvienam žmogui esant šioms sąlygoms:

 • namuose gyvena gyvūnai, todėl periodiškai ir saugus organizmo išsivalymą nuo galimų kirminas infestacijos parodyta visiems šeimos nariams — nuo mažų iki didis;
 • gydymą reikia vaikui, ypač ankstyvo amžiaus, kai tai vartoti stiprus nėra narkotikų priemonės yra labai nepageidaujamas;
 • yra noras reguliariai atlikti išgryninimas virškinimo takų nuo galimo infekcijos parazitais kaip su medicinos, taip ir su prevencinės tikslas;
 • yra įtarimų, kad egzistuoja kirminai, tačiau imtis priimti vaistų nedomina.

Mechanizmas įtakos moliūgų palikuonimis į žmogaus organizmą pažvelgti į lentelę.

VeiksmasNauda sėklų
IšsivalymąAmino rūgštys ir pluošto, esantys moliūgų sėklos, leidžia jums trumpą laiką išvalyti organizmą nuo toksinai ir toksinų, produktai, jog šiltnamio reiškinį.
AtkūrimasTaip kaip parazitai minta krauju ir kitais vidaus kūno skysčius ir audiniai žmogaus organizmo apsuptyje ligos žmogus jaučia jėgų nuosmukį ir dirglumas, kenčia jo imunitetą. Moliūgų sėklos naikina ir rodo parazitus iš organizmo pašalinti šių nemalonių simptomų. O vitaminai ir mineralai, įeinantys į jo sudėtį (fosforo, kalio, magnio ir geležies) atstato žmogaus savijautą po ligos.
Kova su parazitaisNuodai cucurbitina yra tik moliūgų sėklos. Dėl to galimas išreikštas anthelmintic veiksmas.

Neabejotinai, lyginant su vaistais, vaistų, gydymas moliūgų sėklos neatneš žalos. Todėl pagrindinių etapų naudoti sėklos yra:

 • inkstų ligos, tulžies pūslės, skrandžio, kepenų ir fone kurių priėmimas vaistų anthelmintic veiksmus, yra griežtai draudžiamas;
 • vaikų amžius iki 12 metų;
 • nėštumas ir maitinant krūtimi;
 • žmonės senyvo amžiaus.

Visų išvardytų asmenų konservatorius gydymas kirminas infestacijos labai pageidaujamas dėl toksiška poveikio vaistų.

Nuo kokių parazitų padės moliūgų sėklos?

Cucurbitina, kuriems prisodrinto moliūgų sėklos, sugeba sunaikinti, didžioji skaičių parazitų — dydis nuo mm iki metro. Paralyžiuojami ir sukelia žūtį šiltnamio reiškinį, cucurbitina pasirodo iš žmogaus organizmo kartu su miręs parazitais.

Taigi, dėl kokių šiltnamio reiškinį efektyviai moliūgų sėklos?

Vaizdas šiltnamio reiškinįPavadinimas
Apvalios kirmėlės (nematodų)Pinworms, vlasoglavy, Trichinella ir roundworm.
Juostiniai kirminai (cestodes)Platus kaspinuočių, ir uparty kiaulienos kaspinuočių.
Flukes (trematodes)Kepenys flukes, šiai grupei priklauso sibirinės Fluke, Giardia.

Moliūgų sėklų demonstruoja savo gydomasis poveikis nuo šių parazitų. Jei tikrose rungtynėse nenustatomas kitą patogeno, moliūgų sėklos nesukels jam anti-parazitiniai efekto.

Sultinį

Kaip vartoti moliūgų sėklos?

Moliūgų sėklų gali veikti ne tik dėl kirminai, bet ir švelninti klinikiniai požymiai pačios ligos. Jų taikymas gerina imuninės sistemos būklę, normalizuoja darbą organų virškinimą, gerina apetitą, sočiųjų riebalų rūgščių susilpnėjusi organizmas mikroelementai. Sėklos moliūgų nuo kirminai panaudota į vidų kapotos, sūriu ar termiškai perdirbti forma, svarbiausia buvimas pas juos tos pačios lukštais, apie kurį mes kalbėjome aukščiau, kur yra veikianti medžiaga — cucurbitina.

Suaugusiam per parą reikia valgyti ne mažiau kaip 300 g sėklos, vaikams — nuo 70 m priklausomai nuo amžiaus. Be to, iš šios priemonės rekomenduojama gerti nuovirai ir papildyti jų lewatywa, komplekse su kuriais atsikratyti šiltnamio reiškinį bus daug lengviau. Taip pat iš sėklos praktikuojamas kepimo infuzijos ar arbatos.

Yra moliūgų sėklų nuo kirminas infestacijos reikia būtinai į alkanas skrandis. Kad padidinti efektyvumą priemonės, gali sujungti jį priimti su daugiau produktų, taip pat tikrojo stabdžių-parazitinės savybių, pavyzdžiui, česnakas.

Kaip vartoti moliūgų sėklos nuo turimų kirminai, aprašyti toliau.

Receptai

Siūlome pasirinkti receptų, kurie leis atsisakyti narkotikų gydymo ir padės atsisveikinti su parazitais.

Moliūgų sėklos ir ricinos aliejus. Veiksmingas metodas nuo parazitų. Per dieną žmogui reikia valgyti ne mažiau kaip 100 sėklos, jei tai svarbu jas kruopščiai kramtyti. Vakare, prieš miegą, reikia gerti valgomasis šaukštą ricinos alyvos.

Gydymo kursas — 3 dienos. Moliūgų sėklų neutralizuoti ir sunaikinti kirminai, o ricinos aliejus darys vidurius veiksmas ir paklaus, juos kartu su kėdė į išorę. Po poros savaičių rekomenduojama kursą kartoti, kad būtų išvengta ligos pasikartojimo likę organizme kiaušiniai kirminai.

Jei receptas, naudojamas vaiką pagal 12 metų, skaičius sėklų ir ricinos aliejus reikėtų sumažinti lygiai dvigubai.

Moliūgų sėklos ir medus. 300 g sėklos sumalkite ir išmaišykite su valgomasis šaukštas medaus. Jei mišinys tas ekstraktas labai tirštas, galima pridėti į jį šiek tiek kaitinti vandens.

Medus

Valgyti moliūgų sėklos su medumi į ryto metu, esant tuščiam skrandžiui. Per 3 valandas padaryti gerti vidurius, galima pakeisti klizma. Kursas 3 dienas.

Jei gydymą reikia paauglių, skaičius sėklos turėtų sudaryti 150 g, vaikui iki 6 metų — 70 m.

Moliūgų sėklos ir česnakai. 200 g sėklos per trumpą laiką mailius į visos be aliejaus ir vandens, maitintuvo apdorojimas turi būti kontekstą. Po to, kai sėklos cool, šlifuoti. pasilinksmink juos plaušienos kombaino, kartu su maža išgrynintas galvute sudėtis yra.

Gautą mišinį užpilti per visą naktį. Ryte, pabudęs, valgyti valgomasis šaukštą gatavo mišinio. Valgyti ir gerti per artimiausius 3 valandas, kai šiuo receptas nerekomenduojama.

Moliūgų sėklos ir pienas. Stiklinė pieno ir puodelį sėklos primušti į originalų kokteilių naudojant maišytuvą ir naudoti iš ryto metu vietoj pirmojo valgio.

Po valandą leidžiama atsigerti kaitinti vandens, po 3 val. — padaryti klizma arba gerti vidurius.

Moliūgų sėklos ir sėklų krapų. Identiški proporcijos sumaišykite sėklos krapų ir moliūgų.

Valgomasis šaukštą gatavo mišinio supilkite litras verdančio vandens, sudaryta apie valandą ir nutekėjimo. Gerti kaip arbata 3 kartus per dieną. Gydymo kursas — 7 dienos.

Moliūgų sėklos ir soda. Sėklos mailius nepridedant vandens ir aliejaus, tada šlifuoti. pasilinksmink naudojant mėsmalės. 200 g kapotos augalinės medžiagos masę įdėti 200 g medaus ir arbata šaukštą maisto soda.

Česnakas

Sultinį iš moliūgų palikuonimis. 500 g valyti sėklos supilkite litras šalto vandens, įdėti priemonė į vandens vonia ir troškinkite per 2 valandas, be virimo. Po to, kai sultinį šiek tiek atvės, paspauskite sėklos, nutekėjimo priemonė ir gerti jo per valandą nedideliais SIPS. Per 2 valandas gerti druska vidurius.

Kiekvienas receptas remiantis moliūgų palikuonimis paprastas ir galima taikyti. Po 7 dienų pasibaigus bet kurio pasirinkto gydymo, primygtinai rekomenduojama atlikti tyrimą dėl šiltnamio reiškinį.

Gydymas kirminai dėl etapą

Anti-parazitiniai terapija moliūgų sėklos vyksta trimis etapais. Kiekvienas etapas gydymas trunka tam tikrą laiko tarpą.

Etapai Veiksmai
PirmasTikimasi klojimas iš organizmo paprastų, apvalių ir juostos parazitų. Išgryninimas vyksta per priėmimo infuzijos iš kiečių ryte ir vakare. Paros dozė infuzijos kiečių neviršija 100 ml. Jei piktnaudžiauti šiuo priemonė, didelė tikimybė plėtros šalutinį efektą — nervų sutrikimai. Draudžiama išgryninimas kiečių nėščios. Gydymo kursas — 3 dienas, po to reikia privalomas pertrauka 5 dienų.
AntrasVyksta neteisingai esmę ir likusių po pirmojo etapo išgryninti atskirų didelių parazitinės individų. Ryte, į alkanas skrandis, kramtyti ir valgyti 300 g sėklos moliūgai, niekuo gerti sėklos nereikia, nes skystis skiesti koncentraciją cucurbitina ir suteiks galimybę parazitai išgyventi. Per porą valandų reikia išgerti tirpalo anglų druska, o po valandos padaryti valiklis klizma. Per dieną gydymo klizma reikėtų kartoti intervalais 2,5 val., tai yra iki 8 kartų per parą. Gydymo kursą 7 dienas, tada privaloma pertrauka tokį patį laiką. Maitinimas metu, atliekant terapijoje kursą, turi būti kaip įmanoma švelnus, be angliavandenių, riebaus ir kepto maisto. Autorius metodikos pataria vartoti maisto Kashi, daržovės ir vaisiai.
TrečiasBaigiamasis etapas, kurio metu vyksta išgryninimas kepenų. Priemonė valo ruošiasi iš natūralaus alyvuogių aliejaus ir sulčių vienos citrinos. Abu šių produktų yra stiprūs apsaugos choleretic medžiagų, ir be to, jie turi galimybę išvesti iš organizmo likusių galimų parazitų.

Metodas A. N. Semenova pats autorius rekomenduojama atlikti 4 kartus, kad su didesnio tikslumo išvalyti organizmą nuo parazitų, kas aktualu asmenims su aukšto lygio kirminas invazija. Kontraindikuotinas naudojant šį metodą, jūs nėščia, ar turite vaikų iki 16 metų, jūs asmenų buvimas organizme akmenys (akmenų inkstuose, tulžies burbulas) ir opinis pažeidimai sienelių skrandžio ir žarnyno.

Pienas

Kaip taikyti vaikams

Nes sėklos neturi toksiška poveikį žmogaus organizmui, jie be baimės gali būti vaikų amžiaus.

Kiek ir kaip vartoti moliūgų sėklos nuo turimų organizme kirminai vaikams tiesiogiai priklauso nuo amžiaus ir nuo vaiko. Bendroji schema priimti moliūgų palikuonimis vaikų amžius bus kitas:

 • vaikai nuo 5 iki 7 metų — didžiausias kasdien skaičius sėklos 150 g;
 • nuo 8 iki 10 metų — 200 g;
 • vaikai nuo 11 iki 12 metų — 250 g;
 • vyresniems nei 12 metų — 300 g arba suaugusi dozavimas.

Kovoti su kirminai leidžiama naudoti išvardytų suaugusiam receptai, bet dozę palikuonimis juos rekomenduojama sumažinti, atsižvelgiant į amžiaus ypatumus vaiko.

Jei vaikui dar nėra 5 metus, jo gydymo reikia naudoti ne patys sėklos moliūgų, o "pieno" kuris taip mano iš sėklų. Šio stiklo valyti sėklos (su išsaugotos žaliosios lukštais) praleidžiame per malūnėlis ir užvirinti dviejų akiniai verdančiu vandens. Gautą mišinį reikia sušilti naudojant vandens pirtys į lėtai ant ugnies apie 2 valandas. Tada išjungti ugnį, virtimą su ateities medicina wrap ir įdėti vėliau infuzijos visą naktį. Iš ryto mišinys nutekėjimo, surinkta skystį gintis dar per 30 minučių. Per tą laiką, ant paviršiaus priemonės manifestas sviestinis dėmės, kurias reikia surinkti ir supilkite naudojant šaukštas, o tada pasiūlyti gautą pieno vaikui, kad jis turi gerti į alkanas skrandis. Po 7 dienų gydymo moliūgų pienoм rekomenduojama pakartoti.

Krapų

Šalutinis poveikis ir stabdžiųпоказания

Nepaisant to, kad moliūgų sėklos — visiškai daržovių proteinas (produktą, kai piktnaudžiauja jais ar be leidimo taikyti gydančio gydytojo, galite pakenkti organizmui.

Prieš tai, kaip gydytis moliūgų palikuonis, reikia prisiminti, kad tai priemonė, be anti-parazitiniai savybių, turi pažymėtas apsaugos choleretic ir vidurius veiksmas. Tai reiškia, kad šis produktas kategoriškai stabdžiųпоказан asmenims lėtinė žarnyno sutrikimo pagal tipą viduriavimas ir buvimas organizme židiniai mūrinis.

Kalio, kuriems prisodrinto moliūgų sėklos, didina šlapintis, todėl ligos inkstų ir šlapimo sistemos taip pat yra įtrauktos į sąrašą stabdžiųпоказаний.

Cinko, fosforo ir grupės vitaminų, Į kuriuos taip pat turtingai moliūgų sėklos, pasiekus paros dozė gali sukelti šių šalutinių poveikių:

 • pykinimas, vėmimas;
 • aritmija, tachikardija;
 • viduriavimas;
 • padaryti skausmingas šlapinimasis;
 • alerginės reakcijos.

Padeda ar moliūgų sėklos nuo kirminai — tikrai padeda. Dėl veikiančios medžiaga — cucurbitina, taip pat turinio mineralų vitaminų, moliūgų sėklą galima naudoti gydymo ir prevencijos helmintai organizme.