Kirminai vaikams

Kirminai vaikams – pakankamai dažnas reiškinys, nes jie labiau linkę į poveikį aplinkai, ir kirminai į jų organizmą patenka su laikyti nešvariais rankomis, per smėlį ir blogai plauti maisto produktai (daržovės ir vaisiai). Kai kurie kirminai perduodami per kraują motinos vaikui intrauterinė, ir, tokiu būdu, jis jau ateina į šviesos su parazitais, gyvenimas jo žarnyne ar kitus organus virškinimą.

Požymiai kirminai vaikams
 • Simptomai
 • Diagnostika ir gydymas
 • Liaudies medicina

Deja, iš tėvų nėra jokių šansų apsaugoti savo vaikeli nuo šios bėdų, kadangi vaiko kirminai gali pasirodyti po to, kai jis įsigijo į užterštas tvenkinys, Paglostyti kiemas kačių ar šunų, suvalgyti ne skalbimo obuolių ir t. t. Nuo sergančiojo vaikas į sveiką perduodami tik kiaušiniai tokių kirminas parazitų, kaip pinworms ir nykštukas kaspinuočių – užkrėsti kitų kirminai reikalauja brendimo šių kiaušinių organizmuose tarpinius šeimininkus (katės, šunys, galvijai, žuvys ir kt). Todėl užkrėsti kitų kirminai gali atsirasti švirkščiamuosius vaiku mėsos ar kitų produktų užkrečiama gyvūnų, arba kai tiesioginis kontaktą su jais.

Vienu žodžiu, kirminai vaikams sunku išvengti, ir net jei tėvai nuo pat ankstyvo amžiaus mokyti vaiko laikytis asmens higienos, vis tiek vaikas gali pasiimti infekcijos, bendraudamas su vaikais į žaidimų aikštelės, žaisti kieme arba vaikų sode ir kt

Dažniausiai kirminai vaikams atskleidžia naujagimis ir Junior ikimokyklinio amžiaus amžiaus. Tai susiję su nepakankama plėtra imuninę sistemą ir barjeras funkcijų virškinimo trakto.

Prevencija kirminas infestacijos (infekcijos ir jų platinimo) turi būti sudaromos laikantis tokių paprastas veiklos:

 • plauti rankas po pasivaikščiojimo lauke;
 • nepraraskite artimo kontakto mažylis su benamiai gyvūnais (o kartais ir naminiais, jei yra įtarimas tuo, kad jie kirminai);
 • nuolatinis valymas namuose su pašalinant dulkes ir plauti grindų dangas;
 • kruopščiai plauti vaisius ir daržoves prieš naudojant, o taip pat pilna maitintuvo apdorojimas tokių maisto produktų, kaip mėsa, žuvis ir kt

Taip pat prevencija plitimo, šiltnamio reiškinį yra sandėlyje kiekvienas šeimos narys savo daiktų, higienos prekės – rankšluosčiai, muilo. Taip pat svarbu, naudojasi atskirais šaukštai, plokštės, puodeliai ir kitų Peiliai prietaisų.

Moodiness

Simptomai

Požymiai kirminai vaikams gali būti aiškiai išreikštomis arba paslėpti. Įvertinta specialistų, 8 iš 10 vaikų yra užsikrėtę kirminai, tačiau daugeliu atvejų ligos simptomai niekaip sau nerodo. Tai nereiškia, kad kirminai neturėtų kelti vaikams grėsmę. Atvirkščiai, paslėpta forma ligos, kai simptomų nėra, yra dar labiau pavojinga. Pirma, todėl, kad vaiko organizme gali vykti procesai, kurie koroziškai sunkios komplikacijos fone kirminas invazija, ir, antra, todėl, kad toks vaikas gali būti šaltinis užkrėsti aplinkinių (vaikų, tėvų), todėl infekcija gali sparčiai išplisti.

Jei randama kirminai vaikams simptomai patologiją pirmiausia bus dėvėti klinikinio pobūdžio. Toks vaikas bus skųstis:

 • išsiblaškymas;
 • silpnumas;
 • mieguistumas;
 • dirglumas;
 • moodiness.

Daugeliu atvejų tokie simptomai kirminai vaikų tėvai sutinka už sudėtingas charakteris, siekdamas re vaikas ar jam taikyti pataisos metodai. Daugiau apie konkrečius simptomus sukelia kirminas invazija laikotarpiu aktyvaus perėjimo, laikotarpiu migracijos organizmui, o taip pat tais atvejais, kai tampa sukelti vystymosi komplikacijų pas vaiką.

Žinoma, kiekvienas vaizdas šiltnamio reiškinį gali sukelti savo specifinius simptomus. Pavyzdžiui, pagrindinis požymis, kai pinworm – stiprus niežulys srityje analinis skyles, kylantys per naktį. Tačiau yra požymių, būdingų visiems rūšių šiltnamio reiškinį, tarp kurių:

 • pažeidimas nakties miego, dantų šlifavimo (nakties metu);
 • dyspeptic sutrikimai (vidurių užkietėjimas, viduriavimas, goo į Kalė, kraujas Kalė ir kt);
 • cramping skausmo srityje bamba (būtent ši zona yra vieta lokalizacijos didžiąją šiltnamio reiškinį);
 • vėlyvoji reakcija kaip atopinio dermatitas.
Gydytojai

Suprasti, kad iš vaiko kirminai taip pat galite, jei turite kosulys, nėra susiję su nuo peršalimo liga, fone gerovės (būna, kai migracijos kai kurių rūšių šiltnamio reiškinį pagal organizmui), pykinimas ir vėmimas, pilvo pūtimas, ir, žinoma, kai produkcija yra parazitas kartu su išmatų mases, ką galima pamatyti plika akimi.

Gali atrodyti, kad žala, žala kirminai organizmui vaiko ne per dideli, todėl gydyti liga nebūtina (atseit, kirminai patys žūtų su laiku). Tačiau iš tikrųjų manau, kad virš klausimas, kaip išryškinti kirminai vaikų, turėtų kaip galima anksčiau – kai tik atsirado pirmieji simptomai. Nes, priešingu atveju, yra rizika, kad vaikas bus suspėti į fizinį ir psichikos plėtrą, taip pat kad jis plėtoti kai kurios komplikacijos nuo uždegimo Priedas ir baigiant ūmių žarnyno trukdo ar net perforavimu žarnyno. Be to, pasak gydytojų, daugiau nei pusė visų odos ligų vaikams yra dėl to, ar jų organizme parazitai, kurių gydymas nėra vykdomi.

Reikėtų išskirti keletą grupių simptomų, priklausomai nuo šiltnamio reiškinį, parazitinės organizme vaiko. Todėl, jei iš vaiko organizme gyvena kirminai klasės nematodų (apvalios kirmėlės), simptomai bus panašios pirmiau, bet ir kitų helminthiasis gali būti kiti specifiniai simptomai, į kuriuos turėtų orientuotis gydymas. Taip, kai whipworm ir trihozefaleze vaikams, pastebima, kad sutrikimas kėdė, su priemaišų krauju ir purvu jame. Taip pat švenčiama pilvo pūtimas, vėmimas, atsilikimas protinę plėtrai kūdikiams jaunesniojo amžiaus.

Kai opisthorchiasis mes kūdikiui pakyla temperatūra iki sub-febrilines rodikliai, atsiranda odos mėginiai bėrimas, didėja limfmazgių mazgai ir kepenys. Taip pat jis bus pilvo skausmas ir dešiniajame hypochondrium, pykinimas ir vėmimas, pažeidimus darbe Virškinimo trakto. Prieš šią kirminas invazija, jei jos negalima gydyti laiku, gali plėtoti sunkus pankreatitas ir kitos komplikacijos.

Kai į toxocariasis, kuris pasitaiko tarp vaikų iki 4 metų, mažieji kenčia ryškiai pažymėtas alergija kosulys, jie atsiranda niežulys bėrimas ant odos, taip pat nukentėjo plaučius, sąnarius, kepenis ir daugelis kitų institucijų. Jei tokia liga negalima gydyti laiku, tikriausiai plėtros negrįžtami žalos akių, iš chorioretinitis, keratitis ir kitų sunkių pažeidimų.

Testai

Diagnostika ir gydymas

Įdiegti dauguma helmintai galima, perdavimai analizė Kala. Yra paviršutiniškai tyrimą, naudojamą, kai į enterobiasis (grandymo) ir nuodugnus tyrimas Kala į kiaušinius kirminai. Susijusios parinktų yra analizuoti Kala į dysbiosis. O taip pat priskiriamas bendras kraujo.

Kai kuriais atvejais rodo tyrimas, kraujo DNR tų ar kitų veislių šiltnamio reiškinį. Tačiau ši analizė yra brangus ir ne visada pateisinama, nes DNR gali ilgą laiką išlikti kraujyje, todėl, net jei vaikas nėra kirminai, analizė gali būti teigiamas, jei jis kada nors serga įvairaus kirminas invazija.

Gydymas apima naudoti tabletes nuo kirminai vaikams. Deja, vaistai, kurie sunaikina šiltnamio reiškinį, yra pakankamai didelis toksiška nežinomai į visą organizmą, todėl toks gydymas pagrįstas tik tais atvejais patvirtinta diagnozę helmintai. Vaistų nuo kirminai vaikams yra skirstomi į kelias grupes, iš kurių kiekviena veikia tam tikrų rūšių šiltnamio reiškinį.

Kaip jau buvo minėta aukščiau, vaistai nuo kirminai vaikams tiesiog susitvarko gydytojas, atsižvelgiant į kelių savybių. Ji lemia, kokie būtent vaistai, turintys labiausiai mirtinas veiksmą į tas pačias ar kitas kirminas invazija, o taip pat kokie vaistai priežastis mažiausia žala organizmui vaikas, padėti jam kuo greičiau atsikratyti ligų ir sunkių simptomų.

Gydymas, kuris leidžia atsikratyti kirminai, paprastai vyksta dviem etapais – vaistai priima dar kartą per dvi savaites po pirmo kurso ims, kas susiję su ciklo vystymosi ir dauginimosi daug parazitų, ir tai, jog juos sunaikinti kiaušinių, kai jie yra neaktyvus būklės. Deja, kai kuriais atvejais atsikratyti šiltnamio reiškinį galima tik naudojant chirurginės intervencijos, pavyzdžiui, kai įvyko liga ertmės, žarnyno ir išsivystė žarnyno trukdo.

Metodai liaudies medicina kovoje su kirminai

Yra daugybė liaudies metodų, padedančių atsikratyti kirminai per trumpiausią laiką be žalos sveikatai vaikas. Žinoma, liaudies metodus reikia naudoti atsargiai – geriausiai pasikonsultuoti su lankyti gydytoju, kad suprastų, tinka vienu ar kitu priemonė liaudies medicina nuo kirminai vaikams (su pvm apmokestinama savo kūno ir sveikatos būklę).

Liaudies metodų, padedančių atsikratyti parazitų, tinka tiek visai maži vaikai, ir vaikinai vyresnio amžiaus. Taip, gydymas parazitų organizme krūties vaikų gali būti atliekami tokiu būdu: ruošiasi šiltas česnakas sultinį ir naudojamas kaip mikroklizm jei vaikas. Arba pats naujagimis tinka dar tokių liaudies priemonės gydymo parazitų kiekį organizme, pvz.:

  Morkų sulčių
 • įvadas skiltelės sudėtis yra užpakaliniame pervažiavimas, kai pinworm;
 • morkų sulčių, jūsų esant tuščiam skrandžiui su medumi;
 • klizma su sultinįом sudėtis yra į šiltas pieno.

Deja, krūties vaikų būdų, kaip atsikratyti pinworms liaudies priemonėmis ne tiek ir daug, nes jiems uždrausta priimti daug produktų, turintiems į šiltnamio reiškinį mirtinas poveikis. Užtat vaikams daugiau vyresnio amžiaus, taip pat suaugusiems, liaudies būdų yra daug ir veiksminga, tarp jų:

 • vartojimas infuzijos kiečių su pienu;
 • sultinį elecampane ir vervo lygiomis proporcijos;
 • priėmimas esant tuščiam skrandžiui kanapės alyvos;
 • vartojimas moliūgų sėklos.