Kaip tinkamai surinkti cal analizės dėl parazitų?

Analizė Kala į kiaušinius kirminas dažniausiai paskiria nustatyti vežėjų šiltnamio reiškinį, siekiant užkirsti kelią plisti parazitinės invazija grupėse kontaktai žmonių.

Būtina pristatymas šios analizės darbuotojų maitinimas ir kitų profesijų, kurios reikalauja, ar sveikatos knygelės, taip pat jis reikalingas priimant vaikus į ikimokyklinio amžiaus ir vidurinis įstaigos, drenažą, į darbą ligoninėje, ištrauka iš sanatorija gydymo, apsilankyti baseino.

Testai

Be to, tyrimas Kala į kiaušinių-kirminas gali būti skiriama į jų diagnostikos priemonių, jei manote, žarnyno helminthiasis. Patikimumas rezultatus, laboratoriniai tyrimai, labai priklausys nuo to, ar teisingai buvo sudarytas biologinis medžiaga. Šiame straipsnyje padengta visus klausimus, susijusius su pristatymo analizių Kala į kiaušinius kirminas vaikams ir suaugusiems.

Kam reikalingas tyrimas?

Perduoti analizė Kala į kiaušinius kirminas negali būti vertinamas formaliai. Žmogus, kuriam jis priskirtas, turi suprasti, kad nustatyti kirminasной invazija svarbu, visų pirma, dėl jo paties. Juk parazitai gali pakenkti pakenkti sveikatai, kai kurios jų rūšys gali prasiskverbti į kepenis, smegenis, širdį ir kitus organus.

Laboratoriniai tyrimai Kala ne visada sukuria invazija, juk mažame mėginio biologinės medžiagos, įdėti analizė, kiaušiniai šiltnamio reiškinį gali pasirodyti. Parazitai bus galima kiaušinius ne nuolat, todėl išmatų minias jie pasiskirsto netolygiai.

Be to, rezultatai gali turėti įtakos ir ignoruoja taisyklių rengimo analizę, neteisingas rinkimas ir laikymas medžiagos.

Todėl būtina griežtai laikytis visų taisyklių parengti saugoti, analizuoti, kaupti ir saugoti dizainą, ir suvokti, kad reikia iš naujo įdiegti, jei analizė parodys trūksta parazitų.

Kokie simptomai gali būti užkrėsti kirminasами?

Simptomas, tiksliai nurodančio prieinamumas kirminasов, yra niežulys ir įmaišykite užpakalinės nutiestos, ypač kietą vakare ir naktį. Tai būdinga enterobiasis – invazija pinworms. Invazija kitais šiltnamio reiškinį nėra toks aiškus ir puikus klinikinės tapyba, simptomai gali būti neišreikštas, arba, kaip taip pat daugelio kitų ligas.

Įtarimas dėl helminthiasis gali sukelti šiuos simptomus:

  Žarnyno sutrikimai
 • Sumažinti apetitą iki visiško jos nebuvimo;
 • Pilvo pūtimas ir žarnyno sutrikimai;
 • Prieinamumas krauju ir purvu, išmatų minias;
 • Sumažėjęs kūno masės;
 • Dažni galvos skausmai, miego sutrikimai;
 • Nuolatinis jausmas atsisakyti jėgų;
 • Pallor odos;
 • Silpnina imuniteto, išreikšti į ekspozicijos dažnai nuo peršalimo;
 • Šlifavimo dantys sapne;
 • Vėlyvoji problemų.

Jei pajutote bent keletą iš šių simptomų būtina išlaikyti egzaminą, įskaitant ir sukčiavimo parazitinės invazija.

Kaip pasiruošti analizę?

Norėdami padidinti laipsnis autentiškumą rezultatų analizė Kala į kiaušinių-kirminas, reikia prieš jį pristatymas laikytis tam tikrų taisyklių.

Nėra prasmės ieškoti išmatos į kiaušinius kirminasов šiais atvejais:

 1. Kai gaunate stabdžių-parazitinės vaistų ir iš karto po jų kurso;
 2. Po radiografijos tyrimo taikant vaistų baris;
 3. Po tepalo lewatywa.

Visais šiais atvejais tikimybė aptikti kiaušinių šiltnamio reiškinį artėja prie nulio, ir analizės rezultatai gali būti ne parodomųjų.

Taip pat mažinti našumą tyrimų, gali priimti kai kuriuos stiprus vaistų. Jei jie nėra gyvybiškai būtini, tai jų priimti reikia nutraukti po 3 dienų iki surinkimo Kala analizė.

Jei pacientas eina gydymo kursą, kurio negalima nutraukti, pvz., kursą priimti antibiotikų, tada numerį analizė Kala į kiaušinius kirminas geriau atidėti iki jo pabaigos, nes sąlygomis modifikuota taikomoji aplinkos žarnyne atgaminti šiltnamio reiškinį sulėtėja, ir jų kiaušiniai negali būti rasta.

Daro įtaką tyrimų rezultatus ir sudėtį, maisto, kurį žmogus valgiau išvakarėse surinkti biologinės medžiagos. Švirkščiamuosius produktus, padedančius padidėjo dujos ir laisvesnės, žarnyno, maisto masė greitai pereina žarnyno takų, ir tikimybė turinio Kalė kiaušinių parazitų mažėja. Todėl per 1-2 dienas iki rinkti Kala analizės ant kiaušinių kirminasов rekomenduojama išbraukti iš maisto produktų, kurie koroziškai atleidimas žarnyno.

Kiekvienam žmogui nustatyti šių produktų yra individualus, bet, apskritai, jos apima:

  Burokėliuose
 • Švieži ir rūgštus kopūstai;
 • Šviežia burokėliuose;
 • Abrikosai, slyvos;
 • Slyvų;
 • Vynuogių;
 • Persimonas;
 • Jogurtas;
 • Agurkai, cukinija, moliūgų;
 • Pupelių;
 • Arbūzas, melionas.

Taip pat nerekomenduojama naudoti produktams, dažymas cal į nebūdinga spalvos – jau minėta burokėliuose, mėlynės, vyšnių, juoda serbentai.

Laikantis šių paprastas taisyklių, galite žymiai padidinti tikimybę nustatyti kirminasной invazija ir laiku pradėti ją gydyti.

Kokios yra taisyklės rinkti Kala analizė?

Jei buvo laikomasi visų taisyklių pasiruošti tyrimą išmatų mases prieinamumas kiaušinių parazitų, aukščiau, tada galima gaminti tvora mėginio medžiagos analizė. Paprastai šis momentas sukelia daug klausimų: kiek reikia Kala analizuoti į kiaušinių-kirminas, kokios yra taisyklės, jos rinkimo, ar galima laikyti surinkti medžiaga ir kt Panagrinėkime išsamiau atsakyti į šiuos klausimus.

Laboratorijos nepriima į analizė cal į rungtynės ir kitų kartonas dėžutėse, rinkti medžiagos galima paimti nedidelę stiklinę talpa su storo dangteliu arba pirkti vaistinė specialus plastikinis konteineris surinkimo Kala. Šis konteineris naudingas tuo, kad jis yra skirtas surinkti ir dizainą, tvirtai uždaryti dangteliu, ne praleidžiant kvapas.

Sterilizuoti stiklinę Tara, o tuo labiau – vaistinė, nėra jokio reikalo. Jar ir dangtelį pakankamai valomos maisto soda ir kruopščiai nuplauti švariu karštu vandeniu, o konteineris surinkimo Kala į plauti nereikia.

Jei rinkti pagamintas iš namų Tara, tai padaryti jį patogiau tik vienkartinio naudojimo šaukštas. Taip pat galite pasinaudoti medvilnės lazdelė, daug rungtynių. Naudoti šiam tikslui atnešė iš gatvės gijos ir šakelių negalima, kadangi jie gali būti kiaušinių parazitų, kad atsiras iškraipymų, rezultatų analizė.

Ar reikia plauti?

Jei renkant šlapimą, jei analizių reikia plauti, kad netyčia patekus į biologinis medžiaga pasirinkimai ir mikroflora, gyvenimas į genitalijas, tai jei renkate Kala analizės ant kiaušinių kirminas plauti nerekomenduojama.

Kai kurių rūšių šiltnamio reiškinį (pinworms) bus galima kiaušinius aplink galinio kamuolio, taip pat užpakalinėje nutiestos galėjo likti kiaušiniai kirminasов nuo ankstesnės tuštinimosi.

Tuo metu artimųjų išmatų masės jie gali pasirodyti pirmosios porcijos biologinės medžiagos, kuri didina tikimybę aptikti kirminasной invazija.

Klizma

Kaip teisingai rinkti cal analizė?

Į tuštintis reikia į švarų sausą puodą arba laivas. Leidžiama "pagauti" medžiagos iš vandens tualetas. Taip pat reikia stebėti, kad į išmatos nepatektų å ¡lapimo, jos iškrauti krovinius pūslė reikia į kitą vietą.

Tvora medžiagos yra pagamintas iš kelių vietų išmatos: iš pradinio segmento, iš vidurio ir pabaigos, nuo paviršiaus ir gylio. Pavyzdys Kala analizė turi būti apytiksliai lygus dydį graikinių riešutų graikinių riešutų.
Iš karto po paėmimo Tara būtina sandariai uždaryti, kad medžiaga ne sausas.

Kaip galima sukelti tuštinimosi?

Fiziologiniai procesai ne visada gali užblokuoti kontrolės sąmonės, priversti žarnyne išduoti produktai, jog pareikalavus, beveik neįmanoma. Lengviau rinkti cal analizės ant kiaušinių kirminasов tiems žmonėms, kurie įpratę iš jos iškrauti krovinius žarnyne ryte, pabudęs, nes laboratorijoje, paprastai imtis biologines medžiagas testai ryte.

Dėl stimuliacijos, žarnyno prie ištuštinimas nerekomenduojama taikyti lewatywaы, analinis žvakės, nes tai sumažina tikimybę patikimos rezultatų analizės kiaušinių-kirminas, kuri ir be to ne per didelis.

Gauti rytas tuštinimosi natūraliu būdu, galima, toliau šių rekomendacijų:

 1. Pabudęs gerti stiklinė šalto vandens;
 2. Per 15-20 minučių Pusryčiai;
 3. Jei per 20 minučių po pusryčių jums ne norėjo į wc, padarykite lengvą savarankiškai masažas pilvo ir pratybas, siekiant sustiprinti žarnų peristaltiką žarnyno.

Savarankiškai masažas pilvo atliekamas gulint ant nugaros. Prarasti pilvo, prieš pradėdama paglostymai aplink bamba spiralės, važiavimo kryptis – pagal tekėjimo laikrodžio rodyklę. Patogiau tai daryti, clenching pirštai į kumščiu.

Po masažo atlikite šiuos pratimus, skirtas stimuliacijos žarnyno prie ištuštinimas:

 • Stovi ant visus keturis, dalyvauti ir atsipalaiduoti pilvo;
 • Gulint ant nugaros, traukti ant kelių prie smakro, tada grįžkite į pradinę padėtį.

Jei visi iš pirmiau minėtų priemonių turėjo veiksmus, o tai reiškia, kad medžiaga analizė teks rinkti iš anksto.

Bet prieš jums pereiti prie kito veiksmo šio straipsnio, ir aiškintis, kiek galima laikyti cal į kiaušinius kirminas, nepamirškite rekomenduojama pirmiau metodas pagerinti žarnų peristaltiką žarnyno. Taikant jį kasdien, jūs greitai traukinys savo organizmą prie reguliariai rytas ištuštinimas, žarnyno, kad, be abejo, bus labai naudinga jūsų sveikatai.

Kiek galima laikyti surinkti medžiaga?

Saugoti mėginio medžiagos analizės kiaušiniai kirminas reikia sandariai uždarytas gamintojo pakuotėje, sąlygotosios į plastikinį maišelį, šaldytuvas, kai temperatūra yra +6-10°C. Esant tokiam saugoti cal ne išdžius, kiaušiniai kirminasов, jei jie yra pavyzdys, ne vido-pasikeis ir bus galima atpažinimo. Laikymo laikas ne didesnis nei 8-12 valandų.

Savarankiškai masažas

Kaip vyksta tyrimas medžiagos laboratorijoje?

Siekiant nustatyti, ar kiaušinių kirminasов į Kalė, o taip pat jų elementai taikomi šie metodai laboratorinių tyrimų:

 1. Laikytis. Jei šį metodą medžiaga yra maišomas su vandeniu, gina ir sausas skystis frakcija. Taip daro kelis kartus. Kiaušiniai ir fragmentai šiltnamio reiškinį turi didesnę santykinę svarbą, todėl jie visada lieka nuosėdos. Po pakartotinai paviršius medžiagos nuosėdos matomas mikroskopu, ar nėra parazitų.
 2. In elutriation. Šis būdas naudojamas, siekiant nustatyti fragmentai šiltnamio reiškinį. Iš gautą analizės modelis yra pagamintas полуskystis masę, sudėkite ją į puodelį Petri ir ieškančiai pincetai šviesios dalelės, į juos pagal didinamuoju stiklu arba mikroskopu. Tokiu būdu pavyksta identifikuoti fragmentai šiltnamio reiškinį ir nustatyti jų išvaizdą.
 3. Gimtoji tamponu. Jei šį metodą, mikroskopu aptariama tik vienas lašas emulsijos, gautą per dauginimo Kala vandeniu. Tai leidžia jums nustatyti, kiaušiniai kirminasов ir paprasčiausių parazitų. Bet jei jų maža, kiek į įdėti dalykų, jie gali tiesiog negali patekti į studijavo lašą, dėl ko neigiamas analizė gali būti klaidinga.
 4. Storas tamponu. Šis būdas labiau informatyvus, t. k. leidžia jums ištirti didesnį kiekį medžiagos, palyginti su kitais metodais. Imties dydžio žirnių įdedamas į tema stiklas ir paspaudimų skaidriai polimerų plokšte, panardinamas į skysčio. Per valandą pavyzdys įgyja reikiamą laipsnį skaidrumo ir aptariama mikroskopu. Šis būdas yra laikoma labiausiai palaipsniui, jo patikimumas yra apie 85%.

Atlikti analizę Kala į kiaušinių-kirminas bet kuriuo iš šių metodas ne užima daug laiko, o rezultatas gali būti parengtas per dieną išleisti. Vėlavimo, paprastai, būna susiję su eismo grūsčių mokestį laboratorijų.

Kokia gali būti iššifruoti rezultatų analizė?

Tyrimas Kala į kiaušinius šiltnamio reiškinį gali parodyti tik buvimas arba nebuvimas parazitų, dėl jos perėjimo virškinimo trakto: apvalių ir juostiniai kirminai, flukes. Nustatyti kitų helminthiasisов, pavyzdžiui, echinokokozė, taikomas ELISA kraujo analizė (ELISA).

Jei kiaušiniai fragmentai kirminasов į įdėti medžiagos nerasta, tai rezultatas analizei pagrįstas bus neigiamas. Tačiau neigiamas rezultatas negarantuoja, kad trūksta parazitinės invazija.

Jei po pristatymo analizės Kala į kiaušinių-kirminas piktogramos yra teigiamas rezultatas dėl bet kokios rūšies šiltnamio reiškinį (ar daugiau), tai jų buvimas abejonių nekelia, ir kenčiančiam paskiriamas gydymas.

Be kirminasной invazija, analizuojant Kala gali būti diagnozuotų užkrėsti paprastų mikroorganizmai: Giardia, dysenteric amoebas, cyclosporine.

Ką daryti, kai nustatyti helminthiasisа?

Jei analizė Kala į kiaušinių-kirminas parodė buvimas organizme jokių parazitas, tai jokiu būdu negalima atsisakyti gydymo. Be to, kad helminthiasis gali tapti kliūtimi siekiant tikslo – patekimo į darbą ar sieks, kad apie studijas, prietaiso vaiko ikimokyklinio amžiaus įstaigą, gauti sveikatos knygelės ir kt, jis gali sukelti rimtą žalą sveikatai.

Parazitus žmogaus minta jo gyvenimas sultys, atimant energiją. Be to, dėl jų sumažėja imunitetas, gali būti priimti dar daugiau sunkių ligų.

Diagnostika

Neleistina, taip pat ir savarankiškai. Nėra priemonės skiriasi aukštos toksiškumas. Net jei vaizdas parazitas yra žinomas, dozavimas preparato, veiksmingai prieš jį, turi būti įrengti tik gydytojas, atsižvelgiant į visų fizinių duomenų ir būklės pacientas. Gydymas turėtų vykti pagal kontrolės specialistą, kitaip gali kilti rimtų komplikacijų, kurias sukelia toksiška veiksmas anthelmintic lėšų.

Taip pat nereikia pamiršti, kad kiaušiniai kirminasов lengvai perduodami per įtvirtinimai, kai asmens kontaktus. Todėl radus parazitinės invazija asmuo, reikalingas tyrimas ir, jei reikia, gydymas kitus jo šeimos narius, įskaitant namų Augintiniai.

Kaip dažnai reikia skolinti analizė?

Paprastai analizė Kala į kiaušinių-kirminas mesti vieną kartą, kai kas nors į ikimokyklinio amžiaus ir vidurinis institucijų darbą, ligoninės, sanatorijos, pateikimo žinyno apsilankyti baseino, o taip pat, kai yra persiunčiami klinikinis tyrimas.