Simptomai ir požymiai kirminai iš suaugusiojo žmogaus

Iki šiol lygis paplitimas ligų, sukeltų ligų parazitų, išlieka dideli. Tarp vaikų ikimokyklinio amžiaus ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus dažniausiai sutinkamas užkrėsti pinworms. Jei šeimoje yra vaikas, tai daugeliu atvejų yra užsikrėtę, ir suaugusieji. Dar vienas iš labai paplitusių helmintai, kurie pasitaiko šalyse, įvertintas kaip vidutinis klimatas ir srautas ne visada su tariama simptomai, yra ascariasis. Suaugusiems žmonėms, pomėgiai, susiję su medžioklė ir žvejyba, taip pat yra difillobotrioz ir trichineliozės.

kirminai žmogaus organizme

Į skirtumas nuo vaikų, suaugusiems daugiau stiprų imunitetą ir suformuota organizmą, todėl norėdami atsiradimo simptomus užsikrėsti kirminai reikalingas didelis parazitinės apkrova. Dauguma šiltnamio reiškinį ne gali pilnas visą vystymosi ciklą organizme, ir jų skaičius auga tik tada, kai vėl nurytas kiaušinius. Todėl žmonės, kurių viduje yra kirminai, dažnai turi juos tokiais kiekiais, kad simptomai kirminai asmuo nėra rodomi niekada arba ilgus metus. Labiausiai paplitusių rūšių kirminai gyvena nuo kelių savaičių iki dviejų metų. Kiti, pvz., kiaulienos uparty, ir kiti apni, gali parazitas viduje žmogaus dešimtis metų. Taip pat yra pavojingi kirminai, kurie yra ne šimtamečiai, bet gali be galo daugintis organizme šeimininko (nykštukas kaspinuočių, Ancylostoma ir tt).

Helminthiasis, sukelia įvairių rūšių, galinčių sukelti gali vykti keliančių ligų neleisti patekti kuo žemesnis žarnyno trakte, širdies ir kraujagyslių sistemos, o taip pat patologija takus.

Bendrieji simptomai ir požymiai kirminai asmuo

Daugeliu atvejų simptomai kirminai asmuo ilgą laiką pasireiškia ne visai, nors pakenkti, kai tai jie gali pakenkti. Bet viskas priklauso nuo užkrečiama apkrovos ir rūšių parazitų.

Labiausiai tikėtina, simptomų, ar kirminai asmuo yra bendras negalavimas, greitas nuovargis, silpnumas, niežėjimas srityje galinio kamuolio.

Pagrindinio rodoma kirminai, kurie ypač dažnai gali tapti pastebimi iš žmogaus (ypač vaiko), apima ketinimai prarasti kūno masės, anemija, silpnumas, pallor odos sutrikimai virškinimą (kaip vidurių užkietėjimas, taip ir viduriavimas), vėmimas, kad Kalė požymių, pvz., segmentai juostiniai kirminai ar subrendusios turas.

Be bendrų simptomų ir požymių kirminai asmuo, jų buvimas turi keletą konkrečių sąvokų, kurios atskirų kiekvienos organizmo sistemos.

(- Žarnyno takų

Jei pagrindinė vieta lokalizacijos kirminas infestacijos yra patvirtinimo, žarnyno, nors pagrindinių savybių šios būsenos bus pažeidimo funkcijų virškinimo sistemos. Pagrindiniai požymiai kirminai suaugusiems, kai nugalėti virškinimo sistemos gali būti skirstomos į:

 • ardymas vidurių užkietėjimas ir viduriavimas;
 • pykinimas ir vėmimas;
 • skrandžio skausmas, neturinti aiškios lokalizacija;
 • pernelyg pilvo pūtimas pilvo.

Laipsnis sunkumas duomenų simptomų yra individualios kiekvienam asmeniui, taip pat konkrečios klinikinės situacijos.

Per didelis skaičius suaugusių individų kirminai į patvirtinimoе žarnyno gali sukelti jo visiškai arba iš dalies sutampa, todėl, kai tai yra patvarus sutrikimai kėdės.

simptomai kirminai CNS

Centrinė nervų sistema

Rezultatas, jog didžiąją šiltnamio reiškinį yra toksinės medžiagos, kurios sukelia reiškinys bendras apsinuodijimas organizmo. Ilgalaikis poveikis toksiška medžiagų į organizmą veda į formavimo patvarūs pažeidimų centrinės nervų sistemos. Pagrindiniai nervų požymiai šiltnamio reiškinį suaugusiems atrodo taip:

 • galvos skausmas įvairaus intensyvumo
 • galvos svaigimas
 • jausmas pykinimas, kartais vėmimas
 • padidinti kūno temperatūrą iki rush
 • skausmas didelių ir mažų jungtys.

Beriberi, kuris yra nuolatinis kompanionas helmintai, kartu su toksiška poveikis nervų sistemą ir veda į formavimo sindromas lėtinis nuovargis, svorio susikaupti, taip pat padidinta mieguistumas arba nemiga.

Vėlyvoji apima

Iki šiol visiškai įrodyta, kad kirminai ir alergija suaugusiems sujungti priežastinio ryšio informacija. Asmuo, kančia helminthiasis, dramatiškai blogėja būklė odos apima. Produktai, jog didžiąją šiltnamio reiškinį suvokia žmogaus organizmo kaip svetimų agentų, ką reiškia pasilieka formavimas alergija reakcijos.

Dėl per didelio generuoti organizmo pagrindinio tarpininkas alergijos — nuo histamino poveikį, pastebima, atsiradimą ant odos paviršiaus apima konkrečių bėrimas, patinimas. Be to, žmogus pradeda nerimauti nuolatinis jausmas niežulys, gali atsirasti kosulys, perkrovos nosies.

Imuninė sistema

Kartu su sumažėti visų organizmo funkcijų vyksta aštrių priespaudos imuninę apsaugoti žmones. Sumažinti apsauginių organizmo jėgų gali sukelti pasunkėjimo jau turimų lėtinių ligų arba būti priežastis formavimas uždegiminės ligų priekinės ertmės, burnos organų moterų reprodukcijos sistemos.

Pažymėtina tai, kad viena iš galimų priežasčių atsiradimo nakties knarkimas gali būti laisvas kirminas infestacijos organizme.

Simptomai dažniausiai helmintai

Ypač klinikinių pasireiškimų, o taip pat laipsnį, jų intensyvumas tiesiogiai priklauso nuo tipo patogeno. Pavyzdys ascariasisа galima stebėti pirmuosius simptomus kirminai suaugusiems jau po 2 dienų nuo užsikrėtimo migracijos metu lervų kraujo tekėjimą. Kai pats parazitai turi inkubacijos laikotarpiui iki 18 mėnesių.

ascariasis

Ascariasis

Pagrindiniai simptomai ascariasisа suaugusiems tiesiogiai priklauso nuo gyvenimo ciklo fazės šiltnamio reiškinį. Migracija ikrų galinčių sukelti ascariasisа vyksta pagal priemonės jų patekimo į kraujo lavinimo ir toliau pranešimas su smūgio kraują po organizmą. Jei lervos patenka į audinys yra lengvas, nors pagrindiniai ligos simptomų vadinamas įvykis, žemos kokybės temperatūroje, sausoje kosulys, silpnumas, bendras negalavimų. Sunkiais atvejais gali plėtra purulent bronchitas, taip pat plaučių uždegimo. Kai nuo smūgio kraujo lervos Ascaris patenka į (- žarnyno takų, kad vyksta trikdymas ir jos funkcijos. Asmuo, kančia parazitais, vyksta ketinimai prarasti kūno masės.

Enterobiasis

Labiausiai skiriamąjį ir ryškiai pažymėtas simptomas šios ligos atsiradimas yra stipri niežulys srityje galinio kamuolio, kuris pastebimai didina nakties paros metu. Dar vienas svarbus diagnostikos ženklas infekcijos yra trukmė ir dažnis atsiradimo niežulys. Šiuo atveju niežulys tęsiasi ne daugiau kaip 2 dienas iš eilės, po to patys išnyksta ir vėl pasirodo jau praėjus 2-3 savaites.

Žarnyno schistosomiasis, hookworm morbo, richocephalosis, difillobotrioz

Asociacija duomenų veislių helmintai dėl to, kad kiekvienas iš jų suteikia panašių klinikinio vaizdą. Rezultatas vidutinis srovės (kai santykinai nedaug parazitų) tokių ligų yra pažeidimas balanso normalios ir patogeninių mikroflora žarnyne, todėl pagrindiniai simptomai suaugusiems išreiškiamos kaip dysbiosis, skausmo pilvo skausmas, patinimas, viduriavimas (t. h. su krauju). Kai daugiau sunkus palaikius simptomai daug rimčiau.

Prie kitų skepticizmas šios grupės helmintai galima priskirti beriberi, 12-menki ir железоmenki anemija, vitamino A.

Schistosomiasis (šlapimo)

Plėtoti šios rūšies schistosomiasisа pasireiškia kaip ligų šlapinimasis, o taip pat būdingų priemaišų kraujo šlapime.

Trichineliozės

Nurodyta openvz helmintai dažniausiai pasireiškia kaip šių simptomų:

 • padidinti kūno temperatūrą iki džiovos tempas būklę;
 • išvaizda patinimas veido, ir ypač amžių;
 • spontaniškas skausmas raumenų.
strongyloidiasis

Strongyloidiasis

Į biobandymas paprastai stovi pretium žarnyno. Ši openvz kirminas infestacijos būdingas pirmenybės pralaimėjimas organų virškinimo trakto. Pagrindinio simptomai šios ligos galima priskirti:

 • pralaimėjimas tulžies pūslės ir tulžies kelių;
 • dyspeptic sutrikimai (pykinimas, vėmimas, viduriavimas, viduriavimas, pilvo pūtimas);
 • alerginės reakcijos įvairaus sunkumas.

In clonorchiasis, fascioliasis, opisthorchiasis

Jame esanti grupė helmintai stulbinantis daugiausia parenchyma kepenų, tulžies pūslės ir tulžies ortakiai. Labiausiai tikėtinas simptomai, kai opisthorchiasisе suaugusiems atrodo taip:

 • padidinti dydžių kepenų ir blužnis (hepatosplenomegaly);
 • koncentracijos padidėjimas bilirubino kraujyje (icteric sindromas);
 • plėtros lėtinės pankreatitas ir in holecistoholangit;
 • pažeidimo pusės centrinės nervų sistemos.

Straipsnyje aprašomi simptomai ir požymiai dalis labiausiai paplitusių rūšių kirminai, kuriomis tampa užkrėstas žmogus. O kai kuriuos, ypač zoonozių helminthiasis, gali turėti skirtingą klinikinio nuotrauką, kuri padidinti kūno dalių, kamuoliukus, po oda ar į akis, dalinę ir pilną praradimo požiūriu, be grąžinimo. Patvirtinti arba paneigti infekcijos galima tik po priemonė artimųjų specialių laboratorinių analizių, kurie skiria lankyti gydytojas individualiai.