Kirminai (kirminai)

Kirminas invazija (helminthiasis) — ligos, kurios sukelia žmogui parazitinės kirminų (kirminai, kirminai), gyvenantys organizmo viduje.

kas yra kirminai

Kas tai?

Šiuo metu yra žinoma apie 300 kirminas ligų žmogaus. Juos nuspręsta padalinti į žarnyno ir внеžarnyno. Kaip aišku iš pavadinimo, pirmuoju atveju, kirminai ir jų lervos gyvena žarnyne, o antrajame — už jį: raumenų, plaučių, kepenų ir kt Labiausiai paplitusių negalavimų ir dėl parazitų, yra laikomi žarnyno: enterobiasis ir ascariasis.

Enterobiasis sukelia smulkių parazitinės kirminų — pinworms. Ilgio jie neviršija 1 žr. Vieną pusę kirmino paprastai nurodė, o kitas — suapvalinti. Spalva pinworms gali skiriasi nuo baltos ir gelsvi iki beveik juodos spalvos. Šie kirminai veda naktinio gyvenimo būdą: tamsus paros metu patelės nuskaityti į tiesioginę žarnos, o iš ten į odą aplink išangę, bus galima kiaušinius į raukšlės odos, ir patys joje žūsta.

Vidutinė gyvenimo trukmė pinworms — puse mėnesio.

Ascariasis sukelia didesnes kirminų — roundworm. Ilgio jie gali pasiekti 20 žr. Parazitai roundworm daugiausia plonosios žarnos, todėl aptikti juos Kalė gana sunku. Gyvenimo trukmė roundworm — keletą metų.

Tarša

Paprastai infekcija kirminai vyksta per nešvarius išmatos dirvą. Pvz., jei nereikia plauti rankas ir plauti nagus, po darbo su žeme, yra purvinas daržovės, vaisiai ir uogos. Be to, ne paskutinį vaidmenį infekcija kirminai vaidina musė. Jie savo kojos ir kamieno kenčia kiaušiniai kirminai maisto produktų. Taip pat užkrėsti kirminai įmanoma ir, jei norite klausytis atsitiktine nurytas vandens kai maudymosi į vandenis. Vaikai dažnai užsikrėsti kirminai nuo augintiniai.

Kas vyksta?

Organizme suaugusiojo žmogaus nekviestas svečių laukia trigubas apsauginis barjeras. Pirmasis — fermentai, burnos, antrasis — rūgštus aplinka, skrandžio, trečias — vietinį žarnyno imunitetą. Deja, susilpnėjusi organizme visos šios kliūtys gali nebeveikti. Tada kirminai, vis tiek patenka į žarnyne ir vystosi Brandžios individų.

Laikui bėgant žmogaus organizmas užnuodytas produktais, jog kirminai. Jūs pacientas kelia nuovargis, blogėja arba, priešingai, didėja apetitas, atsiranda galvos skausmai. Neveikia darbas virškinimo takų: atsiranda pilvo skausmas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas ir vėmimas. Gali atsirasti niežėjimas, analinis. Padidėjęs jautrumas alergenai — taip pat rezultatas energingas, jog kirminai. Pasekmės gali būti blogos — nuo odos bėrimas iki bronchų astmos. Dar vienas neigiamas veiksmas kirminai — jie kenkia imuninę sistemą.

gydymas kirminai

Kuo pasireiškia?

Požymiai kirminas ligų priklauso nuo rūšies ir kiekio kirminų, taip pat nuo individualios organizmo reakcijos į kirminai. Pirmieji simptomai užsikrėsti kirminai: blogėja apetitas, atsiranda vėmimas, pykinimas ar seilėtekis, paroxysmal pilvo skausmas. Vidurių užkietėjimas pakaitomis su viduriavimas, vystosi greitai nuovargis ir silpnumas, neveikia miego. Kai užkrėstų kirminai (pinworms), pacientams, sergantiems įkyrus niežulys srityje galinio kamuolio ir tarpkojo. Sustiprina jis naktį ir neveikos. Kartais jis toks stiprus, kad ligonis atsibunda.

Kuo pavojinga?

Kai vidurių užkietėjimas, drastiškų skausmas į skrandį ir jį patinimas, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Tokie simptomai gali reikšti susidūrė žarnyno trukdo. Kai sunkiųjų helminthiasis pažeidimo vystosi iš šono nervų sistema: ilgalaikiai galvos skausmai, galvos svaigimas, nervų tikis. Kai ascariasisе dėl funkcijų migracijos parazitas organizme gali atsirasti toks simptomas, ar kirminai kaip paroxysmal stiprus kosulys. Dažnai požymių kirminai asmuo yra vėlyvoji pakeisti kaip įvairių bėrimas.

Diagnostika kirminas invazija

Kad ir kokiu manote, užkrėsti kirminai reikėtų būtinai kreiptis į specialistus, o ne imtis savarankiškai. Diagnozę patvirtina, kad paprastiems analizę Kala į kiaušinius kirminai. Jei pirmą kartą analizė Kala kiaušiniai kirminai asmuo nėra aptikta, tačiau tikimybė užsikrėsti yra didelė, testai kartoja kelis kartus iš eilės.

Kaip elgtis, kirminai

Gydymo kirminai taiko specialius vaistus, prieš kirminai. Pasirinkimas vaistų nuo kirminai priklauso nuo konkrečios rūšies šiltnamio reiškinį rasta pacientui. Lankyti gydytojas tuojau paskirs tabletes, kuriomis siekiama išsivaduoti nuo parazitų. Gydymas kirminai vyksta namuose.

Bandymas atsigauti yra pasikartojančios neigiamos rezultatai analizių Kala žmogui į kiaušinius kirminai.