Rūšių kirminai asmuo

Į kūno gali gyventi įvairių rūšių kirminai. Nuo smūgio parazitais niekas nėra apdraustas, bendra informacija apie helminth yra svarbi informacija kiekvienam. Žinant kelias invazija ir ypač parazitizmas skirtingų kirminai, pavyks žymiai sumažinti infekcijos riziką. Apsvarstykite klasifikaciją rūšių kirminų.

Kiaulienos kaspinuočių

Apvalios kirmėlės

Į patį bendrą galvoje kirminai apima apvalios kirminai. Kitas jų pavadinimas – nematodų. Tai grupė parazitų, kūno kurių skersai perpjauti turi round formą. Jų ilgis svyruoja nuo 5 mm iki 40 žr. Jie įsikūręs daugiausia žarnyne, tačiau gali lokalizuota ir į kitus organus, audiniuose.

Didelis paplitimas šio parazitas paaiškinamas paprastumu perdavimo. Plėtros jam nereikia keisti šeimininką. Nematodų perduodami nuo žmogaus žmogui, arba per valgymo unwashed daržovių, vaisių. Ypač smarkiai padidėjusios helminthiasis tipo vadinamas liga purvinas rankas, diagnozuojama vaikams. Organizme žmonių įsikūręs tokie atstovai nematode:

 1. Pinworms – smulkūs sliekai, kurių kūno pilkšvos spalvos ilgis 5-10 mm. Lokalizuota žarnyne, sukelia liga enterobiasis. Infekcija įvyksta, kai kiaušiniai patenka į organizmą per burną. Prieš 2 savaites kirminas eina ciklas iki Brandžios asmenys. Gyvena šie parazitai 1-2 mėnesius, pažeidžia normalų virškinimo takų, vedantis prie šokinėti.
 2. Roundworm – dideli kirminai, provokuoja plėtros ascariasis. Jų kūno ilgis fusiform formos yra 20-40 žr Jie parazitai plonosios žarnos, tačiau plėtros procese prasiskverbti į kepenis, širdį ir plaučius. Migruojantys pagal organizmui, kirminų, pažeidžia vidaus organus ir ortakiai. Laikotarpis gyvenime parazitų – 12-14 mėnesių. Užkrėsti juos neigiamai veikia sveikatai, sukelia alergijos, sutrikimai virškinimą, vidaus kraujavimas, trukdo žarnyno. Vaikams roundworm gali išprovokuoti atsilikimas plėtrą. Kelią užsikrėsti – per neplautų rankų, purvinas produktus.
 3. Vlasoglavy – kirminai su kūno ilgis 3-5 cm, lokalizuota į tolstojus žarnos. Parazitas lazdos prie žarnyno sienelės ir sugeria kraują. Sukelia trihozefalez. Tai labai toksinýs parazitas, todėl jis labai nuodai organizmą. Laikotarpis gyvenimą – iki 5 metų. Visą šį laiką jis paleidiklius problemų su apetitas ir kėdė, anemija, pilvo skausmas. Gali sukelti sharp appendicitis, kai patenka į aklas žarnos.
 4. Trichinella– kirminai, kurių ilgis ne didesnis kaip 2-5 mm. Nepaisant mažų matmenų, gali sukelti sunkią ligą – trichineliozės. Jos simptomų yra karščiavimas, patinimas, alergija, aukšta temperatūra. Užsikrėsti galima per mėsa laukinės gamtos tarnyba, kiaulės. Šie kirminai stebinti raumenų audinio, ypač dažnai kenčia veido raumenis, taip pat kvėpavimo takų. Per 3-4 savaites lervos, pagauti į raumenis, virsta kapsulės. Ateina pagalbą. Bet kai masė infekcija galima buvo mirtinas mirtis.
 5. Toxocara – kirminas, parazitinės organizme šunys. Panašus į ascaride, nes turi tą patį fusiform kūno ilgis 15-30 rasite Kai jo lervos patenka į kūną žmonių, atsiranda liga toxocariasis. Žmogaus organizme Toxocara negali kalama iki Brandžios asmenys, todėl jų lervos migruoja po organizmą, sukeldamas vidaus organų, alergijas ir kitus pažeidimus.
Uparty kaspinuočių

Juostiniai kirminai

Tarp labiausiai pavojingų kirminai, kurie būna pas asmenį, pagrindinį vaidmenį užima juostinės kirminai arba cestodes. Jei atsižvelgti į jų absoliutus dydis, kuris gali siekti iki 18 m, tampa akivaizdu, kiek neigiamai jie turi įtakos sveikatai. Cestodes skirstomi į kaspinuočiai ir kaspinuočiai. Atlikti gyvavimo ciklo jiems reikia keisti šeimininką. Apsvarstykite trumpas aprašymas labiausiai paplitusių rūšių atstovai:

 1. Platus kaspinuočių – kirminas ilgis 10-15 m, tad plėtra į difillobotrioz. Nusėda subtilios skyriaus žarnyno po to, kai asmuo vartojo žalios gėlavandenių žuvis, užkrėstų kiaušiniai kirminų. Sukelia stiprus pilvo skausmas, anemija, sutrikimai virškinimą. Šis helminth, kaip ir dauguma cestodes, yra nuostabus išvaizdą.
 2. Kiaulienos kaspinuočių – kirminas, kritimas įstaiga dėl priėmimo į užkrėstą maistą kiauliena. Šios 8-skaitiklis kirminai, parazitinės žarnyne, sukelia vystymosi teniasis, pridėtas stiprūs su proto negalia, skrandžio, nuo nervinių sutrikimų funkcijos sutrikimas, alergijos.
 3. Uparty kaspinuočių – openvz kaspinuočiai, pasiekti dydžių 18 pm Tai yra vienas iš labiausiai didžiųjų žmogiškųjų kirminai. Jis ragina plėtoti jautienos infekcijos kaspinuočių, veda prie žarnyno trukdo, fiziniam ir nervų šokinėti. Užsikrėsti šia kirminasом galima, valgyti paveikti jautiena. Lokalizuota širdys plonosios žarnos.
 4. Echinococcus – tape kirminas, parazitinės į kūnuose katės, šunys. Žmonės šį parazitas yra tarpinė šeimininką, bet, nepaisant to, lervos kirminasа išprovokuoti plėtra yra labai sudėtinga liga echinokokozė. Kiaušiniai širdys vystosi iki etape lervų, kurios diegiamos į audinius, bet institucijomis ir pakankamai greitai susidaryti cistos. Juos pašalinti galima tik chirurginiu būdu.
Parazitai vystosi mėsoje

Flukes

Flukes arba trematodes – openvz kirminai su siurbimo taures ant kūno paviršiaus. Su jų pagalba kirminų kasti į sieneles vidaus organų, audinių ir taip minta, sugeria naudingų medžiagų, kraujas. Kūno šių šiltnamio reiškinį turi plokščio formą, ilgį, gali siekti 1,5 pm Vizualiai jie panašūs kalkės medžio. Pagrindinis infekcijos šaltinis trematodes – addicting blogai iš anksto parengtas žuvies, jūros gėrybių. Plėtros procese jiems reikia keisti 1-2 tarpinių šeimininkų. Pagrindiniai veislių Flukes, parazitinės į kūną žmonių:

 1. Iecoris Dens – helminth, provokuoja plėtros opisthorchiasis. Ilgio pasiekia 7-20 mm. Stulbinantis tulžies, kepenys ir kasa ortakiai. Fone užsikrėsti šiuo parazitas vystosi opa, cholecistitas, pankreatitas.
 2. Šiai grupei priklauso sibirinės Fluke – kirminas ilgio 8-13 mm, parazitinės į tulžies burbulas, o taip pat jo ortakiai. Į ankstyvosiose stadijose invazija kyla aukšta temperatūra, skausmas, į raumenis, jungtys, sutrikimas, skrandžio, tada simptomai tampa mažiau išreikštomis. Tai liudija, kad liga perėjo į lėtinis etapą.

Gydymas – vaistai nuo visų rūšių kirminai

Sunaikinti kirminai, reikia imtis de worming vaistai. Bet pradėti reikėtų nustatyti, kokios konkrečiai rūšis helminthiasisа sužavėjo organizmą. Remiantis rezultatų diagnostikos parenkamos vaistai. Jie yra 2 rūšių:

  Kepenys Fluke
 • siauras – skiriami sugriauti kelių rūšių šiltnamio reiškinį;
 • Omni-directional – laikomi universalūs, nes sunaikina beveik visų veislių kirminai, tinka prevencijos kirminasной invazija.

Schemą priimti, o taip pat gydymo trukmė tabletes turėtų nustatyti specialistas, kadangi mes de worming lėšų daug kontraindikacijos ir šalutinį poveikį.

Papildomai metu gydymo, galite naudoti liaudies receptai. Daugelis augalų turi de worming savybės – česnakai, svogūnai, sėklos moliūgai, žolės, prieskoniai, imbieras. Jų pagrindu rengia de worming užpilai, nuovirai ir kitos priemonės, addicting kurios padės išvalyti organizmą.

Nugalėti bet kokia rūšių kirminai reiškia pasilieka pēriens sveikatos problemos. Atsižvelgiant į jų pavojus, svarbu laikytis prevencijos priemonių, padedančių sumažinti riziką invazija. Jei to pakanka laikytis higienos, valgyti mėsą ir žuvį, tik patvirtinimą visą šilumos apdorojimo, kruopščiai plauti vaisius, daržoves.

Kai pirmuosius infekcijos požymius, kreipkitės į gydytoją. Kuo mažiau laiko kirminai gyvena organizme, tuo lengviau atsikratyti pasekmių parazitizmas.